Sayın yetkililer. Bana özel mesaj geldiğiyle ilgili uyarı alıyorum. Mesaj kutusuna giriyorum fakat mesajları okuyamıyorum. Sol taraftan seçim yapın yazıyor. Sol taraftaki hiçbir şeye tıklanmıyor. Sitede mi sorun var yoksa benim hesapta mı ?
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Nedense "Internet Explorer 9" programı ile giremiyorum ama "Mozilla Firefox" ile girebiliyorum. Başka sorun yaşayan varsa böyle yapsın. "Firefox" giriyor. Sorunum çözüldü. Konu silinebilir. İyi günler...
İyi günler dilerim...