Arkadaşlar PS store dan indirim döneminde yakalarsak brkaç oyunu elde etmemiz mümkün. Fakat bu oyunların hepsini tek hesaptan mı almak yoksa ayrı ayrı hesaplar açıp almak mı daha mantıklı. Özellikle plus kullanıcısı değil isek . ayrı ayrı hesaplara alıp sonra o hesabı satmak mantıksız mı olur?
Eğer koleksiyoncu değilsen, oyunları bitirdikten sonra bir daha yüzüne bakmayanlardansan (istisnalar hariç) tabii ki farklı hesaplardan almak en mantıklısı.
Cevaplarınız için teşekkürler. Aklımda merak ettiğim bazı oyunları almak var. Muhtemelen bitirdikten sonra dlc vs uğraşmam. Ayrı hesaplar açıp sonrasında satmak daha mantıklı.
hesapta satın aldığım 100 kadar oyun var. hesabı satıoyorum ve çok cidddi zararla satmak durumunda kalıcam. ayrı hesaptan alırsan satarken fazla zarar etmezsin. ayrıca mesela bir oyun aldın beğenmedin ucuzdan da olsa satabilirsin. diğer türlü satmak istemeyeceğin oyunlar var diye hesabı satamıyorsun ve sevmediğin oyun da hesabında boşuna duruyor. sonra yeni oyun falan derken
Aldığınız bir çok oyunu aynı hesaba satarsanız her insan bir kaç oyunu beğenmediği için almaz hesabı her oyun için ayrı hesap açın satmak çok daha kolay olur sizin için
15 hesaptan sonra "ya acaba bu yeni oyun için hangi hesabı silsem" diye düşünmemek için çoğu oyunu aynı hesaptan alıyorum. Birkaç tane de güvenilir kardeşlik yaptığım kişi bulunuyor. Bu şekilde idare etmeye çalışıyoruz.
Kesinlikle ayrı ayrı hesaplara almak en mantıklısı.Ben zamanında bir hata yaparak 4 oyunu tek hesaba almıştım.O hesabı satmak 4 ay sürdü.Ayrıca değerinin altında bir fiyata satmak zorunda kaldım. Şayet tekrar oynamıycaksanız kesinlikle oyunları tek hesaba almayın.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
ayrı hesaptan alırsan satarken fazla zarar etmezsin. ayrıca mesela bir oyun aldın beğenmedin ucuzdan da olsa satabilirsin. diğer türlü satmak istemeyeceğin oyunlar var diye hesabı satamıyorsun ve sevmediğin oyun da hesabında boşuna duruyor. sonra yeni oyun falan derken
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @yusufumitd
ayrı ayrı almak en mantıklısı
tek hesaba almanın en ufak bir faydası yok
....
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 15 Ağustos 2018; 11:22:9 >