Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
146
Cevap
7289
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Outriders [PC][ÇIKTI] (8. sayfa)
T
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Outriders Worldslayer güncellemesi yayınlandı. Eklentiye sahip olanlar 35.8 GB boyutundaki güncellemeyi indirip yeni içeriklere erişebilirler. Eklentiyi satın almayanlarda bu güncellemeyi indirecek ama yeni içeriklere erişemeyecekler. Yinede güncellemenin oyuna eklediği ücretsiz içeriklerde var onlarıda eklentiyi oynayıp oyun sonu içeriklerine ulaşınca paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 28 Haziran 2022; 18:37:23 >

D
geçen yıl
Binbaşı

Bağlantı sorunları tekrar gelmiş< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

D
geçen yıl
Binbaşı

Bağlantı sorunu yüzünden binlerce oyuncu kaybettiler oyun çıkışında, aradan geçen zamana rağmen hiç ders çıkarılmamış hiç< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

T
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Dün akşam yeni eklentiye girmeye çalıştım ama bir türlü bağlantı sağlanamadı. Yeni bir oyun yada Beta denemesi vs olsa sunucu yoğunluğunu anlarım ama zaten oynayan sayısı ve eklentiyi satın alan sayısı belli iken nasıl oluyorda sunucularda sorun oluşuyor anlamış değilim. Açıkçası bu durum çok can sıkıcı ve her ne kadar düzeltselerde ve oyunu sevsemde yeni içeriğin çok bir şey sunmadığını gözlemledim ve bu nedenle iade talebi oluşturdum. Daha önce hiç dlc iade etmemiştim bu nedenle onaylanırsa Outriders burada benim için biter onaylanmazsa ise artık oynamaya devam ederim.

Worldslayer' da olan sorunlar şunlar ;

-2-3 saat süren ek bir hikaye, ana oyundaki gibi keşfedilebilir yerler ve yan görevler yok. Ayrıca sonunda tek başına oynayacakların geçemeyeceği zorlukta bir boss bulunuyor.

-Oyun sonu içeriklerine ekledikleri tek bir harita mevcut ve rogue- like yapıda, gitgide zorlaşan ve ne kadar çok hayatta kalırsanız ödülünüzünde arttığı bir sistemle eklenmiş ama daha önce bahsettiğim oyuncu sayısına göre ölçekleme sisteminin olmaması yani oyun sonu içerikleri 3 kişilik bir ekibe göre tasarlanması bu kısmı oynamayı olanaksız kılıyor.

-Sunucu sorunları

Bu sorunlar oyun deneyimini olumsuz etkilesede tek başına oynayacaklar için büyük sorunlar ve yeniden düzenlemeye gidene kadar ek paketi şu anlık solo oyuncular için önermiyorum. Eğer birlikte oynayacağınız bir arkadaş grubunuz varsa o zaman eğlenceli olabilir. Mutlaka bu konuda denge düzenlemesi olacaktır o zaman tekrar değerlendirilebilir.

Düzenleme: İadem kabul edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 29 Haziran 2022; 19:9:47 >

G
geçen yıl
Binbaşı

Bende iade talebi oluşturdum dlc için umarım onaylanırD
geçen yıl
Binbaşı

Bağlantı problemi bugün yaşamadım. Bence DLC gayet güzel olmuş. Tavsiye ederim.T
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Worldslayer eklentisi için Steam' deki yorumlar çok kötü, oyunu oynayan kemik bir kitle kaldı ve bu nedenle yapılan yorumlarda bu oyunculardan geliyor , her zaman derim son kullanıcı incelemeleri doğruyu söyler diye ve yine yanılmadım çünkü eklenti şu an için çoğunlukla olumsuz ve ana oyuna göre çok düşük bir oranda kalmış. Yukarıda bahsettiğim sorunları diğer oyuncularda görmüş olacak ki durum böyle oldu.


< Resime gitmek için tıklayın >T
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Worldslayer eklentisinde mevcut olan denge sorunlarına ve hata düzenlemelerine yönelik kapsamlı bir güncelleme geldi.


https://steamcommunity.com/games/680420/announcements/detail/3382783922469927118


https://steamcommunity.com/games/680420/announcements/detail/3371525557388886099
Worldslayer ile ilgili düşüncelerimi daha önce paylaşmıştım. Oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda bir güncelleme olduğu anlaşılıyor çünkü denge sorunları Worldslayer içeriği ile gelen yenilikler için çok fazlaydı ve bu güncellemede tamamen denge sorunlarına yönelik olarak hazırlanmış.T
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Outriders ve Worldslayer eklentisi 25 Ağustos tarihine kadar Steam' de indirimde, ana oyun % 50, DLC ise % 25 indirimle satılıyor. Worldslayer eklentisi fiyat/performans yönünden eleştirilen bir eklenti oldu ama sonrasında çok sayıda güncelleme getirdiler. İşin sıkıntılı yanı eğer eklentiyi alıp oyuna giriş yaparsanız bir kere bağlandığınızda artık iade edemiyorsunuz çünkü karakteriniz bu ek pakete bağlanıyor ve iade ederseniz tüm karakteriniz siliniyor. DLC yi alacak olanlara bu uyarıyıda yapmış olalım. Oynayacak oyun çok olduğu için worldslayerı sonraya bırakıyorum birkaç güncelleme daha gelsin o zaman daha iyi seviyeye getirirler.O
7 ay
Binbaşı

Oyunu oynayanlar kullanıcı adını yazarsa çok güzel olur< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.