Arkadaşlar teoride mümkün ancak alışveriş siteleri buna ne kadar sıcak bakıyor yapılan bir şey mi daha önce hiç ihtiyacım olmadığından bilmiyorum. Herhangi bir adrese teslim edilmesini değil de ürünü kargo şubesinden kendim almak istiyorum bu nasıl sağlanır?
Sabahleyin kargo şirketine gidip adını söyleyip "Kargom geldi mi acaba?" diye soruyorsun. O da "Geldi efendim." derse ve sen de "Kargomu alabilir miyim?" dersen kargonu çıkarıp verirler hemen. Birçok kez sabredemeyip kargoyu şubeden almışlığım vardır.
Sabahleyin kargo şirketine gidip adını söyleyip "Kargom geldi mi acaba?" diye soruyorsun. O da "Geldi efendim." derse ve sen de "Kargomu alabilir miyim?" dersen kargonu çıkarıp verirler hemen. Birçok kez sabredemeyip kargoyu şubeden almışlığım vardır.
Hocam benim de sabredemeyip almışlığım vardır şubeden ancak kargo bana gelmeyecek şehir dışına gidecek. Alacak kişiye şuraya gidip alacaksın diyeceğim oraya gidip alacak, ben bile teslim almayacağım yani.
Sabahleyin kargo şirketine gidip adını söyleyip "Kargom geldi mi acaba?" diye soruyorsun. O da "Geldi efendim." derse ve sen de "Kargomu alabilir miyim?" dersen kargonu çıkarıp verirler hemen. Birçok kez sabredemeyip kargoyu şubeden almışlığım vardır.
Hocam benim de sabredemeyip almışlığım vardır şubeden ancak kargo bana gelmeyecek şehir dışına gidecek. Alacak kişiye şuraya gidip alacaksın diyeceğim oraya gidip alacak, ben bile teslim almayacağım yani.
Kargo senin adına değil mi? O anda arkadaşın seni arayıp kargocuyla görüştürsün. O zaman sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. En garantili yol bu gibi.
Sabahleyin kargo şirketine gidip adını söyleyip "Kargom geldi mi acaba?" diye soruyorsun. O da "Geldi efendim." derse ve sen de "Kargomu alabilir miyim?" dersen kargonu çıkarıp verirler hemen. Birçok kez sabredemeyip kargoyu şubeden almışlığım vardır.
Hocam benim de sabredemeyip almışlığım vardır şubeden ancak kargo bana gelmeyecek şehir dışına gidecek. Alacak kişiye şuraya gidip alacaksın diyeceğim oraya gidip alacak, ben bile teslim almayacağım yani.
Paket senin adına ise başkasına vermeyebilirler hatta telefonla arayıp arkadaşım teslim almaya geldi ona verin desen bile vermezler,vermemeliler de..
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Kendi evimde yaşıyorum
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @jrbatu
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Hocam benim de sabredemeyip almışlığım vardır şubeden ancak kargo bana gelmeyecek şehir dışına gidecek. Alacak kişiye şuraya gidip alacaksın diyeceğim oraya gidip alacak, ben bile teslim almayacağım yani.
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Phaldor
Kargo senin adına değil mi? O anda arkadaşın seni arayıp kargocuyla görüştürsün. O zaman sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. En garantili yol bu gibi.
Paket senin adına ise başkasına vermeyebilirler hatta telefonla arayıp arkadaşım teslim almaya geldi ona verin desen bile vermezler,vermemeliler de..
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle