J

Yarbay
28 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
6 yıl
jrbatu beta geri bildirim
Öncelikle hoş ve sade bir tasarım olduğunu söylemeliyim.

Birkaç şeyden bahsetmek istiyorum.

Favorilerin bildirimlere dahil edilmesi, app üzerindeki sayı için garip kaçmış bence.

En azından sadece özel mesaj ve bildirimler kısmına düşenler, app üzerinde sayı olarak belirtirse daha hoş olabilir.

Ayrıca favorileri kontrol ettikten sonra da sayı gitmiyor.


Bunun dışında appten yeni konu açamıyorum. Konuyu açmak için tıkladığımda alt forum uyarısı vardır geliyor, ancak android yada ios geri bildirim alt başlığı gözükmüyor, seçtirmiyor yani.


Bir de, app içinde ana forum başlıklarında 0 konu-0 yorum gözüküyor, ancak içine girince konular listeleniyor.

iphone 5
ios 9.1
J
7 yıl
600 700 lira civarında tv tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar, kendime ev açtım, her türlü şeyini hallettim ve sıra geldi tv işine. Duvara monte ederek kullanabileceğim 32" veya daha büyük bir tv tavsiyesi verebilecek var mı? Geçen gün kipada axen diye bir marka gördüm 500 liraya ama emin olamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
J
7 yıl
PAX Sivir
Elimde 1 adet pax sivir kodu var, TR'de kullanmak istiyorum ancak support tutturmuş kartın üstüne summoner adını yaz ve öyle gönder kodu başka türlü işleyemem diye. Ki ortada kart falan yok doğal olarak, sadece kod var.

quote:

Sadece ana sayfamızdan duyurulmuş olan etkinliklerimiz sayesinde verilen kod kartları için yardımcı olabiliriz. Bunun dışında ki durumlarda işlem yapamadığımızı bilmelisin. Bu konuda sana yardımcı olamadığım için üzgün olduğumu belirtmek isterim.


En son da bunu dedi. Biriyle kavga ettim supportun, sonra bi daha ticket açtım, diğeri de aynı şeyi söyleyip duruyor. Şu lanet olası kodu hesabına ticket ile işletenler nasıl yapıyor?


edit: kod aceskins'den gelme.
J
7 yıl
Curse Voice Key Dağıtım
Güle güle kullanın arkadaşlar.

< Resime gitmek için tıklayın >
J
9 yıl
Kızımın tipi nasıl? [SS'lı]
< Resime gitmek için tıklayın >

isim önerilerinize de açığım bu arada.
J
9 yıl
Ist. Avrupa yakası kalacak yer tavsiyesi
Bu haftasonu için kuzenimle istanbul planı yaptık, gider gezeriz, Galatasaray maçına da gidelim dedi gitmişken. Ama bize kalacak yer lazım. Günlük kiralık evleri düşündüm ilk etapta ama pek güvenemiyorum açıkçası, böbreği gazete kağıdına sarıp götürmesinler yanımızda emanet kız varken. O yüzden doğru düzgün bir otel arıyorum haftasonu konaklayabileceğimiz. Para pek sorun değil ama yine de uçmasak iyi olur, sonuçta bunun yol parası, bilet parası, yiyip içme parası vs var.

Kuzenim kız ancak kendisiyle birlikte büyüdük, küçüklükten beri de birlikte takılırız, kardeş gibiyiz kısacası. O yüzden trolleyecek yorumlara girmeyelim lütfen. Ben 22 yaşındayım, o 17 yaşında. Taksim, Beşiktaş taraflarında sorunsuz olacak yerleri tavsiye ederseniz memnun olurum.
J
9 yıl
Bireysel Emeklilik Hakkında
Herkese merhaba,
Aramızda bankacı ya da sigortacı olabileceğini düşünerek böyle bir başlık açtım. Çünkü kafamdaki soruların cevaplarını bulamıyorum.

Öğrenciyim, 1990 doğumluyum, aynı zamanda da çalışıyorum. Düşündüm taşındım, geleceğime katkı olsun diye bireysel emeklilik planlarından birine girmeye karar verdim. Aylık 150-200 lira arası bir meblağ ayırdım bütçemden. Şimdi benim merak ettiğim, bu süreçte benim param vadeli mevduattan daha mı fazla getirecektir ? Vadeli mevduatın kesintisini hepimiz az çok biliyoruz. Faizler 9.50'den 8.50'ye kadar da düştü. Sözleşme sonunda parayı toplu bir biçimde alacağım bunu biliyorum. Ancak araştırdığımda brüt-net kesintiler vs çok fazla rakam dolaşıyor ortalıkta. Çıkamadım işin içinde.

Aslında en mantıklısı bankaya gidip bu işin lisanslı temsilcisi ile konuşmak ama ciddi anlamda vaktim yok buna okul + iş sebebiyle. O yüzden bilenlerden, işin içinde olanlardan yardım istiyorum.
J
9 yıl
Golden Hakkında birkaç soru
temel komut ve tuvalet eğitimleri tamamlanmış, 1.5 yaşında bir golden sahiplenicem muhtemelen, yani en azından sahibiyle ve köpekle anlaşabilirsek görüştüğümüzde.

apartman dairesinde besleyeceğim, okula gittiğim ve çalıştığım günler var, öğlenden sonradan geceye kadar mesela. Köpek evde yalnız kaldığında gidip kabloları falan kemirir mi ? ya da çok havlar mı ? goldenların çok havlamadığını öğrendim araştırdığımda ama. Havlamaya kalkıştığında da nasıl susturabilirim ?

Son olarak, veterinere götürüp zaten kontrollerini yaptırırım ancak, mama konusunda ne yapmalıyım ? öğrenci adamız, evde yemek nadir pişiyor, ki o da köpeğe uymaz.

Tecrübeliler yol gösterirse sevinirim.
J
9 yıl
Ege Üniversitesinde Yaz Okulu Kaldırıldı!
J
10 yıl
Tuborg Goldfest
< Resime gitmek için tıklayın >

az önce denk geldim beyler, sizin de haberiniz olsun.

bu da biletix linki
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.