Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
127
Tıklama
2
Öne Çıkarma
OnePlus Buds Pro 2 Android 13’ün uzamsal ses teknolojisini destekleyecek
M
6 gün
Yüzbaşı
Konu Sahibi

OnePlus Buds Pro 2 Android 13’ün uzamsal ses teknolojisini destekleyecek
Uzamsal ses teknolojilerinin yaygınlaşması ile Google, Android 13 işletim sistemine yerel uzamsal ses teknolojisi desteği ekledi. Firma, işletim sistemi için yerel destek eklese de şu an herhangi bir cihaz, Android 13’ün uzamsal ses teknolojisini desteklemiyor. Google, Pixel Buds Pro’nun yazılım güncellemesi ile bu özelliğe kavuşacağını açıklasa da güncelleme henüz yayınlanmadı. Ancak OnePlus, Buds Pro 2’nin bu teknolojiyi destekleyeceğini duyurdu.Ayrıca Bkz.Kriz devam ediyor: Spotify 500’den fazla kişiyi işten çıkarıyorOnePlus Buds Pro 2, 7 Şubat’ta tanıtılacakOnePlus Buds Pro 2, Çin’de tanıtılsa da cihaz küresel olarak henüz tanıtılmadı. OnePlus 11 serisi ile beraber 7 Şubat’ta küresel olarak tanıtılacak cihaz Google’ın uzamsal ses teknolojisini destekleyecek. Yaptığı basın açıklamasında şirket, OnePlus Buds Pro 2'nin Google'ın Android 13 için geliştirdiği özel mekansal ses özelliğini benimseyen ilk kablosuz kulaklıkları arasında olacağını söyledi. Şirket, bu özelliği kullanıcılara getirmek ve uzamsal sesi optimize etmek için Google ile birlikte çalıştığını da belirtti. OnePlus Buds Pro 2 Android 13’ün uzamsal ses teknolojisini destekleyecek
OnePlus Buds Pro 2; ivmeölçer ve jiroskop sensörlerinin yanı sıra özel kafa takibi algoritmaları kullanarak uzamsal sesi destekleyecek. Ayrıca cihaz, Android’in Fast Pair özelliğine de destek sunacak böylece desteklenen cihazlar ile kolayca eşleştirilebilecek. 48db’e kadar aktif gürültü engelleme özelliği sunacak ve tek şarjda 39 saat kullanım sunacak olan Buds Pro 2, önümüzdeki haftalarda tanıtılacak.
Kaynak:https://www.xda-developers.com/oneplus-buds-pro-2-spatial-audio/

 Haberi Portalda Gör

C
5 gün
Yarbay

48dB gürültü engelleme çok iddialı sanki.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.