Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OnePlus 7 ile birlikte AirPods'a rakip de gelebilir

M
macromedia21 Konu Sahibi
geçen yıl (4897 mesaj)

OnePlus'ın bu yıl sadece yeni bir amiral gemisi telefon değil aynı zamanda Apple AirPods ile rekabet edebilecek bir ses aksesuarı da çıkarması bekleniyor. OnePlus CEO'su Pete Lau tarafından paylaşılan bir gönderi, Çinli şirketin kablosuz kulaklık çıkarma hazırlığında olduğuna dair spekülasyonlara yol açtı.

 

Ayrıca Bkz.Huawei P30 modeli ile çekildiği açıklanan fotoğraflar, stok fotoğraf çıktı
Lau, Weibo hesabında 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması ile şirketin ses konusunda nasıl bir yola girdiğinden bahsederek OnePlus 7 ile birlikte gerçek kablosuz kulaklık çıkarabileceklerini ima etti. Deneyimli yönetici ayrıca OnePlus fanlarından kablosuz kulaklıkta ne görmek istedikleri konusunda önerilerde bulunmalarını istedi.

 


Bullets Wireless'ın gelişmiş versiyonu olabilir


OnePlus'ın AirPods'a rakip bir kablosuz kulaklık çıkarabileceği söylense de şirket geçen sene OnePlus 6 ile birlikte sunduğu Bullets Wireless'ın daha gelişmiş versiyonunu da çıkarabilir.

 

Lau mevcut kulaklığın "çok iyi" olduğunu ancak daha da iyi olabileceğini söyledi. Bu açıklama doğrudan AirPods'a rakip bir ürüne işaret etmese de OnePlus'ın kablosuz ses aksesuarını kesinlikle daha da iyileştirmeyi planladığını gösteriyor.

 Haberi Portalda Gör

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
Apple AirPods Müzikaletisine rakip olacaksa
çok fazla uğraşmalarına gerek yok Airpods
müzikalitesi vasat ha diyer fonksiyonel özellikleri
olacaksa olabilir.
Yoruma Git
joven - geçen yıl +3

J
joven
geçen yıl (1231 mesaj)
Apple AirPods Müzikaletisine rakip olacaksa
çok fazla uğraşmalarına gerek yok Airpods
müzikalitesi vasat ha diyer fonksiyonel özellikleri
olacaksa olabilir.
İ
intel7mix
geçen yıl (2897 mesaj)
Fİyatları yüzünden kimsenin umrunda olmayan şeyler. 200 liraya sunarsın ayrı herkes dener ama gidipte 500 liradan başlarsa kimse almak için uğraşmaz.
M
marsk35
3 ay (553 mesaj)
Airpods hariç bu markaların ürünleri en fazla 300 desinler alınır ama 500 600 olduktan sonra apple logolu olmasını tercih eder kullanıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.