Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
260
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Önemli bir Fragman Tasarımı HK!
A
7 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Merhaba bu konuyu açacak en uygun yer olarak burasını buldum çünkü tasarım yapmam gereken bir şey.Bir fragman tasarlayacağım.Kısa filmin fragmanı.Yani montajlayacağım önce,ama videoya efekt vermem gerekli.Hani nasıl diyeyim.
İlk 4 saniyesinde bir video kesiti olacak,koyu bir görüntü kesiti.Ardından tamamen siyahlaşarak üstüne bir yazı ekleyeceğim.Ardından başka bir kesit koyacağım videoya ve 4 saniye sonra başka bir kesit ile devam ettireceğim videoyu.Arada da iki saniyelik siyah ekranlar getireceğim ve üstüne yazı ekleyeceğim.Sizce hangi program buna uygundur,montajı hangi programlarla yapabilirim.Öneriniz olursa çok sevinirim çünkü artık yardım alacağım ne var bilemiyorum,beynimden yanık kokuları geliyor.H
7 yıl
Yarbay

adobe premiere veya sony vegas olabilir...
işin içine biraz heyecan katıp, bolca görsellik eklemek istiyorsan o zaman after effects'i de kullanacaksın.
Ancak AE biraz daha zor ve bir sürü ayara sahiptir, kısa sürede bir şey üretemezsin.
Montaj için ilk satırdaki programları kullanabilirsin...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @AkifGR
A
7 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Sony Vegas Pro 11.0 Full kullanıyorum fakat pek istediklerimi ortaya çıkartamadım.Eğer bu konuda ders veren bir site ya da video biliyorsanız bana da iletirseniz siteyi/videoyu sevinirim.Yardımınız için teşekkür ederim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
7 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Sony Vegas Pro da montaj yapamıyorum.Belirli saniyeler arası görüntüleri rahatlıkla kesip düzenleyebileceğim bir program var mı? O sahneyi kesip,diğer sahne ile sanki ardı ardınaymış gibi yapabileceğim? Görüntüler üzerinde oynayabiliyorum sadece Sony Vegas Pro da.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.