Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
One S takılma ve kasma?

R Rdmytm Konu Sahibi
2 yıl (47 mesaj)
Merhabalar öncelikle yaş kemale erdiği için sorunumu pek teknik olarak isimlendiremesemde,özetle Xbox One S konsolda sadece BF1 oynuyorum, ping sürem 50-60 ms civarlarında genellikle.
Bazen oyunda takılmalar, grafiklerde kötüleşme yaşıyorum. Bariz kasılıyor oyun,
örneğin rakibe ateş ettiğimde o hit almıyor ama ben ölüyorum. Yanımdaki oyuncu koşarken takılmaları gözlemleyebiliyorum.
İlk başlarda lag'dan şüphelendim fakat, ping 60 ms civarını geçtiğinde zaten BF1'de sağ üstte ping kayıplarında işaret çıktığından, o işaret yokken dahi takılmalar devam ediyor.
Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım (oyunları silmeden) Bir süre düzelir gibi oldu ama yine eski haline döndü.
HDD arızalı olabilir diye diüşünmeye başladım. Farklı bir arızası olabilir mi? Neyi kontrol etmemi önerirsiniz? Test edebileceğim başka bir yöntem var mı?
S Scott Storch
2 yıl (956 mesaj)
One s kullanıyorum, dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım. Cihazın bf1 de zorlandığını hiç hissetmedim. Emin konuşmak istemiyorum ama bir problem olabilir cihazda.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


R Rdmytm Konu Sahibi
2 yıl (47 mesaj)
Benim istediğim de problemin kaynağını bulmak :)
Hdd sorunlu gibi geliyor ama emin olamıyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C ClaymoreCountry
2 yıl (1958 mesaj)
Hocam farklı bir oyun da deneyin bence iyice emin olalım oyunla alakalı olmadığına.
Eğer başka oyundada yaparsa direk garantiye yollayın,yüksek ihtimal HDD dedir sorun .< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.