Devlet bedava veriyor, ilk bakışta iyi bir şey gibi görünüyor ama, öğretmenlere sorarsan da içi boş kitapların, yetersiz. Devlet ek kitap aldırmamak için baskı yapıyormuş bir de. Belki onun da suistimal edilme ihtimali var ama kalitesiz içerik çok daha büyük sıkıntı. Bu vasıfsızlık mı, kasıt mı şimdi? Eğitim kadar önemli birşey var mı ya?
Devlet devletle mücadele ediyor. Bunların içeriğini kim hazırlıyor? Sistemi tam düzgün yapmazsan her senaryoda kötü durum var. İsraf var, sömürü var ama en kötüsü yetersiz eğitim var. Çine bak adamlar çok disiplinli eğitim veriyorlar ki öncü ülke olalım diye, bize bak çok lakayt eğitim veriliyor ki pazar ülke olalım diye herhalde!!!!
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >