1. sayfa
Ankara da okumak sıkıcıdır bir halt yok ama Odtü başka Odtüden çıkmıyorlar zaten.İçer içer durursun![]() |
Aynı düşünüyorum benim de ingilizce gayet iyi fransızca orta seviye amac odtü kamu veya uluskararası olursa hazırlıkta fransızcamı geliştirmek 4 senemi de 3.bir dile vererek mezun olmak bakalım |
Upp görüşlerinizi bekliyorjm |
Up |
sıralaması kaç senin ygs sıralaman kaç |
15 16 k benim sıralamam 72k |
bro tm kaçtan alıyor bende de durum seninki gibi ben iktisat işletme düşünüyorum hesaplarıma göre +36 mat ve 47 küsür edeb ile sonuca varıyoruz |
Tm3 oldu hocam bu sene uluslarası ilişkiler istememe sebebiniz size hitap etmemesi mi yoksa farklı nedenler mi var? |
büyük bi torpilin yoksa bence bulaşma kardeş git hukuğa kafan rahat oku odtü devlete ters olduğu için torpilinde yoksa sıkıntı çekersin bence gereksiz |
Yok be hocam torpil ne gezerde yapma Allah aşkına size kalsa hiçbir meslek okunmaz .. Her şey mi torpil ? |
valla kardeşim bende hukuk hiç istemiyorum çok araştırdım hep mi torpil hicmi biryere giremeyeceğim sanki dedim cidden adamlar mülakata çağırırken bizzat referans istiyo referans=torpil demek adamlar devlete bürokrat aliyo tabi kendi adamlarını seçecekler torpilsiz çok çok nadir yani cidden bende hukuk harici bölüm istiyordum hepsi ni araştırdım kötümser bakmıyorum |
Peki şimdi hukukta mı karar kıldın ? Hukukta hiç mi olmuyor bu torpil işleri bence daha çok oluyodur diğer alanlardan.Mesala ben hukuk okuyabilecek kadar disiplinli olduğumu düşünmüyorum geniş bir insanım ve hukuk disiplinli bir bölüm |
Aynen bende senin gibiyim ama hukukta en azından avukatlık cepte diye düşünüyorum ama bilmiyorum psikoloji istedim yine her kafadan bi ses cikiyo yok yığılma var yok kpss ilede mi ugrasacan falan filan diyen yok avukatlık rahat en azından banko meslek |
1. sayfa
Genel olarak girişken biriyim bölümün dersleri resmen en sevdiğim derslerin karması biçiminde ek olarak dil öğrenmeyi ve yurtdışına çıkmayı vs seviyorum.Hazırlığı rahat geçebilecek ingilizcem var yanına farklı diller eklemek benim için sorun olmaz.Bölümü resmen aşkla okuyabileceğimi söyleyebilirim
Evet arkadaşlar yorumlarınız nelerdir bölümü bitirsem işssiz kalır mıyım? iş imkanları nelerdir maaş durumları nasıldır?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >