1. sayfa
Sigortadan 2 senede bir gözlük camı alabilirsiniz. Eğer 2 sene içinde aldıysanız size hak vermez. İkinci olarak, ne tür gözlük alırsanız alın, eğer numaralı cam olacaksa reçete şarttır. Elinizde kullandığınız bir numaralı gözlük varsa eğer onun numalaralarını ölçtürerek de güneş gözlüğü alabilirsiniz. Marka gözlük aldığınızda optikçi o markaya şu numaralarda gözlük gönderin demez. Siz çerçeveyi beğenirsiniz gözlükçü de istediğiniz çerçeveye reçete veya diğer gözlükteki numaralara uygun bir cam keser ve montajını yapar. Camın kalitesi, rengi, kaplama cinsi ise sizin vereceğiniz paraya göre değişkenlik gösterir. |
bu resmen haksızlık ![]() |
İsterseniz markanın isterseniz çok daha kalitelisini yaptırabilirsiniz. verdiğiniz paraya bakar![]() |
Arkadaşlar numaralı Güneş Gözlüğü hakkında detaylı bilgileri linkini atıyorum oradan öğrenen.. https://www.sezeroptik.com/blog/numarali-gunes-gozlugu-hakkinda Buran öğrenin inşaallah. Saygıyla sevgiyle kalın. |
Herhangi bir güneş gözlüğü al, üstüne numara yapıştır, numaralı olsun hocam. < Resime gitmek için tıklayın > |
lens + güneş gözlüğü daha ucuza gelir ve daha konforlu |
Ben aparatlı bir model aldım küçük bir çerçeve takıp güneş gözlüğü oluyor tavsiye ederim. |
|
Aparat nedir ismi cismi yok mu |
Hocam aradan baya zaman geçmiş ama ne yaptınız numaralı güneş gözlüğü alabildiniz mi aldıysanız memnunmusunuz ? |
1. sayfa
bir de eminim yoktur ama güneş gözlüğünü alacağımız firma sonuçta camını da sattığı için alırken numaralı cam talep edebiliyor muyuz? sonuçta 300-400 lira vericez...