Arkadaşlar mat 2 için bıyıklı matematik izledim (LTİ hariç) ve netlerim 10 u geçmiyor 5-10 arasında hep.Sınavakadar hedefim 15-20 aralığında yapabilmek.Mikail Hoca alayım diyorum anlatım tarzı pek bana göre değil ve çok uzun.Sizce mat 2'yi kimden dinleyebilirim kalan süreçte?(TM'ciyim mat 2 hariç tüm derslerimi hallettim kalan süreçte mat 2 ile yoğunlaşacağım o yüzden süre sıkıntısı çekmem)
Gidip bıyıklıdan dinledin ne oldu yapamıyorum eksik hissediyorum diyorsun orada burada harcayacağın vakti ödf3 e verebilirdin.Ki aşırı uzun değil trigo ve fonksiyon hariç.Bıyıklı izleyip çap fasikül çözüp 345 karekök fln harcayacağın vakit ödf3 ü geçiyor ve öyle daha fazla efor sarf etmiş oluyorsun.Yani sen bilirsin dostum üstelik eşit ağırlıksın tek yapman gereken mat.Ben mikail hoca ile gittim sayısalım ödf3 4 yatıp kalkıp dua ediyorum.İstediğini yapmakta özgürsün
Ya hala youtube dan matematik adına medet umuyorsunuz asıl youtube daki tüm matematik içerikleri zaman kaybı hepsi abone beğeni kasıyor sizi güzelce yağlayıp ballıyor sonra sınava gir süpriz.
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >