W

Er
17 Kasım 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
2 yıl
LTİ Öncesi
LTİ öncesini hangi hoca daha güzel anlatıyor?
W
2 yıl
Sadece Ayt Mat kaldı yardım
Agalar ayt matematik için taktik verir misiniz her türlü taktik olur tüm derslerim bitti sadece ayt mat kaldı ve konuları bitirmeme rağmen netlerim çok düşük geliyor.(Bıyıklı Matematik izledim+Acil AYT Matematiğin İlacı çözdüm)
W
2 yıl
Nolur bana bir fikir verin
Arkadaşlar mat 2 için bıyıklı matematik izledim (LTİ hariç) ve netlerim 10 u geçmiyor 5-10 arasında hep.Sınavakadar hedefim 15-20 aralığında yapabilmek.Mikail Hoca alayım diyorum anlatım tarzı pek bana göre değil ve çok uzun.Sizce mat 2'yi kimden dinleyebilirim kalan süreçte?(TM'ciyim mat 2 hariç tüm derslerimi hallettim kalan süreçte mat 2 ile yoğunlaşacağım o yüzden süre sıkıntısı çekmem)
W
2 yıl
Mikail Hoca Almalı mıyım?
Arkadaşlar lti hariç bıyıklı matematikten dinledim ve temel olarak konuların mantığını biliyorum en azından kalem oynatbiliyorum ama yeterli değil.Mikail Hoca iyi midir sizce?
W
2 yıl
KAF Vs Mikail Hoca
Arkadaşlar mat 2 netlerim çok az ve bu iki hoca arasında kaldım sizce hangisi daha temelden ve daha güzel anlatıyor?
W
2 yıl
Ayt Matematik İçin Kanal Önerisi?
Mat2 için Bıyıklı Matematik izliyorum ve lti hariç hepsi bitti ancak netlerim hâla artmıyor.Lti ile birlikte önceki konularıda tekrar edeceğim ama bunu hangi kanaldan yapayım sizce?(netim 5-10 aralığında)
W
2 yıl
AYT Matematik Sorunsalı
TM'ciyim ve sözel derslerde eksiğim yok konular bitti sadece matematik ve geometri kaldı.Geriye kalan süreçte mat2 ağırlıklı gideceğim ama ne madar mat 2 çalışırsam çalışayım mat2 netlerim çok az geliyor ve bu durum çok can sıkıcı.Önerdiğiniz Youtube Kanalı/Kitap öneriniz var mıdır?Sizin bu konuda yaşanmışlığınız ve tavsiyeleriniz nelerdir?
W
2 yıl
Ayt Mat Kanal Önerisi
AYT Matematikte Bıyıklı Matematik ve bazen Mert Hoca izliyorum ancak bazen konuyu anlayamayabiliyorum bu hocalarımdan ve videoları fazla ve uzun olduğu için tekrar aynı şekilde dönemeyiorum çünkü bildiğiniz gibi çok zaman kalmadı.Sizden tavsiye almak istediğim şey konuyu hakikaten kavratacak sıfırdan anlatıp öğretmeden bırakmayan bu hocalara alternatif olarak izleyebileceğim bir kanal var mıdır?
W
2 yıl
Ayt Matematik Tavsiye
Arkadaşlar Ayt matematikte denemelerde ortalama 5 ile 10 arası net yapıyorum ve hedefim sınava kadar 15-20 netleri görebilmek istiyorum.Ayt mat temelim yoktu ve yeni yeni kurmaya çalışıyorum.Bıyıklı Matematik ile ilerliyorum.Soruların mantığını kavramak ve öğrenmek için 345 AYT Soru Bankasını çözmeden önce Karekök mps ayt mat 1-2 veya sonuç fasikülleri almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım?Ve Ayt mat için başka tavsiyeleriniz var mı?
W
2 yıl
AYT Mat ve TYT-AYT Geo için öneri (TM)
Arkadaşlar Ayt matematikte temeli çok olmayan birisi olarak Ayt matematik çalışıyorum ve netlerim yavaşta olsa artıyor.0 lardan 10 lara getirmeyi başarabildim en son Özdebir denemesinde (matematik dersinde kalem oynatabilmek bile mutluluk verici) ancak kafamda bazı sorular var ve sizlere sormak isterim özellikle diğer TM öğrencisi dostlarıma.
1-Youtube kanalı olarak Selim Hocayı (Bıyıklı Matematik) izliyorum ve mat 2 video izlemek çok işe yarıyor diye söyleniyor başka önereceğiniz ek kanal olarak kullanabileceğim kanallar önerebilir misiniz?
2-Kaynak olarak Selim hocanın ders notları ve Miray Yayınları Soru bankası kullanıyorum bunlardan sonra kesinlikle hemen alıp bunlardan sonra çözmen gerekiyor dediğiniz kaynak var mı?(Bilgi Sarmal diye düşünüyorum sizce doğru mu?)
3-Geometrim iç iyi değil geri kalan sürede geometriyi çok iyi yapmak gibi bir hedefim yok ancak iyi düzeylere getirebilmeyi ve geometriden net gelsin isterim.TYT-AYT geometri için tavsiyelerde bulunursanız çok memnum olurum.(Kanal-Kaynak-Ayırmam gereken süreler vs.)
Şimdiden bu uzun yazıyı okuyup sorularıma cevap verip yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunar,iyi forumlar dilerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.