Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
647
Cevap
9778
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: ===> Nokia 7 Plus | Ana Konu | Snapdragon 660 - 3800 mAH - Android One - 64 GB/4 GB | <=== (33. sayfa)
D
2 yıl
Yarbay

Telefonun kamerası da güzeldi ben sattım çok oldu kamerası bana hala orta sınıf birçok telefondan iyi geliyor hala daha öyle neresi kötü geldi size? Donanım olarak evet geri de kaldı< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Trise
T
2 yıl
Yüzbaşı

OIS olmaması çok farkediyor, en ufak bir el titremesinde fotoğraflar bulanık çıkıyor< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DaggeredByRuhtan
B
2 yıl
Binbaşı

Cevabiniz icin çok tesekkür ederim.
Usb soket sorunu şarj olmama şeklinde mi oluyor yoksa aşırı yavaş şarj olma ile mi kendini belli ediyor hocam?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @bad_boy97
B
2 yıl
Binbaşı

Cevaplarınız için ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

7 plus ilk çıktığından beri almak hayalimdi ama Türkiye'ye bir türlü gelmediği için, geldiğinde de az stok yüksek fiyat ile geldiği için alamamıştım.

Imei konusunda bi kac telefoncuya sordum marka fark etmez ama Xiaomi Samsung 50 lira ise diğer markaları 100 liraya yapıyoruz dediler. Çözümü var sanırım. Alıp şansımı deneyeceğim.
Inşallah şarj soketinden de yana bi sıkıntı çıkmaz.
Telefon henüz 3 aylık hazıran ayında alınmış. Oldukça temiz durumda ve hiç bir aparatari kullanılmamış tüm kutu ve ıçeriği duruyor. O yüzden içime cok sinmiş durumda.

Şu an J7 2016 kullanıyorum onun hızı bile bana yetiyor tek sorun hafıza yetmiyor. 7 plus in işimi göreceğini umuyorum fotoğraf veya oyun ile hiç işim yok desem yeridir iyice orta yaş moduna girdim telefonu alo demek ve sosyal medya için kullanıyorum resmen inşallah şarj soketi başımı agritmaz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @tplon
T
2 yıl
Yüzbaşı

Karar vermiş gibi görünüyorsunuz hayırlı olsun diyelim, özellik tarafında günümüzde düşük kalsa da çok şık duran köşeli tasarım ve aynı şekil bayağı iyi malzeme kalitesiyle farklı bir telefon. Soketi vs umarım bir arıza vermez. Hayırlı olsun tekrar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
2 yıl
Binbaşı

Aynen hocam kararımı verdim ancak imei konusunda tereddütüm var.
Az önce dışarı çıktım başka bir telefoncuya girdim ve imei olayını sordum o da bana "imei atmak yasak çok yüksek para cezası var atarız diyorlarsa da pek inanma telefonu götürdüğün zaman yasak var atamayız diyebilirler." dedi.

Küçük bir ilçede yaşıyorum acaba Ankarada filan yaptırabilir miyim.

Telefonu aldıktan sonra ortada kalmayayım.
Bu mesajda bahsedilenler: @tplon
B
2 yıl
Çavuş

Yavaş değil, baya baya şarj olmamaya başlıyor hocam.

IMEI değiştirme konusunu yaparsanız bilgi verebilir misiniz? Bende yurtdışından Nokia 8.3 düşünüyorum ilerleyen dönemde ama IMEI kaydına 2006 TL (2021 de) vermek istemiyorum haliyle :)
Bu mesajda bahsedilenler: @burak-82
K
9 ay
Çavuş

Şu modelin tasarımına yazık oldu ya. 2022 model versiyonu çıksa alacak milyonlar var belki de.
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.