T

Yüzbaşı
13 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
i7 4790 BIOS'ta Unlocked gözüküyor, normal mi ?
Yeni taktığım i7-4790 BIOS'ta unlocked(cpu ratio status) olarak gözüküyor, bu normal midir? Bildiğim kadarıyla k serisi olmayan işlemciler locked oluyor. MSI H97 Gaming 3 anakartım var, overclock ile işim olmayacağı için de bu işlemciyi tercih ettim. Default olarak locked olması gerekiyorsa orijinal haline nasıl çevirebilirim ? Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 yıl
Uzun boylular için ofis koltuğu önerisi?
Arkadaşlar 1.90 boyum var çok pahalı olmayan(dxracer vs) ve boyum için uygun olabilecek bir koltuk arıyorum. Öneriniz ?
T
6 yıl
Monitörümde ufak kırmızı noktalar çıkıyor
ASUS VX228H LED kullanıyorum. Normal kullanıcı mesafesinden bakıldığında bir problem farkedilmese de, ekrana gözümü iyice yaklaştırdığımda ekranın çeşitli yerlerinde çok ufak kırmızı noktalar yanıp sönüyor(oyun oynarken sıklaşıyor gibi) anlam veremedim, durumu da yeni farkediyorum. Sorun sizce nedir ?
T
6 yıl
Superonline fiber(Boş port gözükmeme - kapasite sorunu?)
Apartmanımızda superonline fiber altyapısı bulunmakta. Dairede yeni kiracıyım, 10 küsür gündür garip bir şekilde yeni bağlantı için bekletiliyorum. Bayiyle veya müşteri hizmetleri ile görüştüğüm zaman dairem için boş port bulunmadığı - kapasitenin yetersiz olduğu belirtiliyor. 2 günde bir arıyorum "1 hafta içinde ekipler gelip sorunu çözücektir" denilerek her seferinde geçiştiriliyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar, boşuna mı bekliyorum? Ünide derslerimden dolayı internete acil ihtiyacım var. Adsl'e veya TTNET fiber(veya ttnet adsl)e yönelmemi önerir misiniz ?
T
6 yıl
Windows 10 vodemnet(vodafone) sorunu
K4203 model vodemnet kullanıyorum. Win 7 kullanırken bir sorunum yoktu fakat Win 10' a geçiş yapınca USB aygıtı bilgisayarda gözükmemeye başladı, doğal olarak da Vodafone'un programı aygıtı görmüyor. Müşteri hizmetlerinin konu hakkında fikri yok. Bilgisi olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.