Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3651
Cevap
0
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Need for Speed Heat, Need for Speed`in 29., Ghost Games`in 4. oyunudur. Electronic Arts tarafından 8 Kasım 2019`da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu. EA Access ve Origin Access 10 saatlik erken erişim 5 Kasım 2019`da başlayacak.

Need for Speed Heat, 14 Ağustos 2019`da polisler, illegal sokak yarışları, SpeedHunters Showdown ve eşsiz oyuncu avatarları ile tanıtıldı. Reveal Trailer çıktıktan sonra Need for Speed resmi internet sitesine yeni bir geri sayım eklendi. Geri sayım GAMESCOM Açılış Gecesi Canlı Yayınında bitti ve Need for Speed Heat Gameplay Trailer yayınlandı.

Tüm bu olaylardan sonra Ben Walke(Ghost Games Küresel Menajeri), Kaputun Altında makalelerini yayınladı. Makale içerikleri: Yeni Fizikler, Araç Listesi, Polisler, Heat(Oyun Tanıtım Metni)

Need for Speed Heat, mikro-ödeme içermeyecek.

25. yıl dönümü ile Need for Speed`in iyi bir dönüş yapması bekleniyor.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Palm City`de gündüzleri SpeedHunters organizasyonunda yarışın, para kazanın.

SpeedHunters Showdown`da daha fazla etkinliğe katılıp, kazandığınızda Teğmen Mercer`in dikkatini daha çok çekeceksiniz. (Mercer, Palm City Polis Departmanı Görev Lideri)

Siz, sonunda SpeedHunters Showdown'ın etkili bir katılımcısı olacaksınız fakat Mercer ve ekibinin hedefi haline geleceksiniz.

Gündüzleri, SpeedHunters Showdown`da para ve gece illegal sokak yarışları için şöhret kazanırsınız. Palm City`e gece çöktüğünde, yeraltı yarış sahnelerinde şöhretiniz sayesinde katılacak ve ün (REP) kazanacaksınız.

GÖREVLER
________________________________
__________________________________________________________________________________________


Görevler, siz SpeedHunters Showdown'da ilerledikçe ve daha yüksek Rep Seviyelerine ulaştıkça meydana gelen hikaye merkezli olaylardır.

SÜRÜŞ HİKAYELERİ
____________________
______________________________________________________________________________________________________


Sürüş Hikayeleri, görevlerin yanında açılan, yan hikaye merkezli olaylardır, ancak ana anlatıcının dışındaki karakterlere odaklanın. Gündüz veya gece görünürler ve temsilcisi ödüllendirir.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Kariyer, oyuncuların Güneydoğu Amerika'nın kurgusal bir temsili olan Palm City'de kendi avatarlarının rolünü almalarına, Miami, Florida'nın öncelikli olmalarını ve çeşitli yarış biçimlerine katılmalarını sağlar.


ALLDRIVE
__________________________________________________________________________________________________________________________Oyuncular, PlayStation 4 ve PC için 16'ya kadar oyuncu, Xbox One'da 12'ye kadar oyuncu dahil olmak üzere AllDrive oturumunun sunucusuyla (çevrimdışı olarak oynanabilen) bir AllDrive oturumuna katılacak ve bu oyuncuların gündüz ve gece arasında geçiş yapmasına izin verecek.


PARTİ


Oyuncular, başka bir partiye katılmaya davet edebilir, bir partide en fazla 8 oyuncu bulunabilir.


ÇOK OYUNCULU


Oyuncular birbirleriyle ve PCPD ile yakın olmak suretiyle freeroam'da birlikte çalışmaya katılabilirler.

İstekler, bir olaya çekilerek ve istenen davetiyeyi bir ekran istemi yoluyla göndererek sunucu genelinde veya oyuncunun o anki partisine gönderilebilir. Etkinliğe tüm sunucu katılabilir.


ETKİNLİKLER
__________________________________________________________________________________________________________________________Etkinlik türleri gece ve gündüz de ayrılıyor. Gündüzleri SpeedHunters`ın düzenlediği Showdown`a katılarak para kazan.
Geceleri sokak yarışlarıyla ve polis kovalamacalarıyla REP kazan.

Autolog sistemi ile liderlik tablosunda arkadaşlarını ve rakiplerini gör, hepsini geçip liderliğe otur.


Circuit Race - Tüm turları bitir, bitiş çizgisini ilk geçen ol.
Sprint Race - Tüm kontrol noktalarından geç, bitiş çizgisini ilk geçen ol.
Drift - Belirtilen drift puanı hedefine bitiş çizgisini geçmeden ulaş.
Off-Road Race - Tüm kontrol noktalarından geç, bitiş çizgisini ilk geçen ol.


GÜNDÜZ - SPEEDHUNTERS SHOWDOWN
__________________________________________________________________________________________________________________________SpeedHunters Showdown, gün boyunca girilebilecek bir yarışmadır. Oyuncular arabalarını modifiye etmek ve güçlendirmek için para kazanabilir.

Polis kovalamacaları Palm City Polis Departmanı ile yapılabilir fakat ancak ateş seviyesinin ve polislerin yeteneklerinin bir sınırı vardır. Polis yetenekleri gün boyunca sınırlıdır, geceleri sınır kalkar.

Kazanılan para ile araba satın alabilir, araba güçlendirilebilir ya da araba modifiye edilebilir.


GECE - YERALTI YARIŞLARI
__________________________________________________________________________________________________________________________Yeraltı yarışları, geceleri girilebilecek yasadışı yarışlardır.. Yasadışı bir yarış şekli olarak oyuncular avatarlarını yükseltmek için REP kazanabilirler.
Gece yarışı, Palm City sokaklarında devriye gezen haydut bir polis gücünün dikkatini çekecektir. Palm City'de sokak yarışlarını durdurma görevi görüyorlar ve bu da oyuncuların polise karşı kazandıkları itibarlarını riske atmasına veya kelepçelerle kazancını kaybetmesine neden oluyor.


Gece araba kullanmak, oyuncunun PCPD'nin görev gücü tarafından fark edilmesine ve araçlarına bir ateş seviyesi tahsis edilmesine neden olacaktır. Polisle bağlantı kurmaktan daha yüksek ateş seviyelerine ulaşmak, mevcut gece seansında kazanılan REP için çarpan görevi görecek ve yalnızca bir güvenlik evine veya mülk garajına ulaşarak kazanılabilir.


PCPD tarafından yakalanmak oyuncunun mevcut gece seansını sona erdirecek ve kazandıkları itibarlarını herhangi bir çarpan olmadan ödüllendirilecektir.


YÜKSEK ATEŞ SEVİYESİ ETKİNLİKLERİ


Yüksek Ateş Seviyesi olayları, oyuncuya girmelerine izin verilmeden önce belirli bir ateş seviyesinde olmasını gerektirir.

Genelde, oyuncunun Ultimate ve Ultimate+ performans parçalarının kilidini açmasına izin veren daha belirgin bir polis varlığına sahiptirler, ancak etkinliği kazanmaları ve tüm araçlar için parçanın kilidini açması için polisten kaçmaları gerekecektir.


KOVALAMACA
__________________________________________________________________________________________________________________________Palm City'deki kovalamacalar gece veya gündüz gerçekleşebilir, ancak PCPD'nin bir araç arama tepkisi zamana bağlı olarak değişir. Oyuncular, geceleri gündüzleri teklif edilen büyük miktarlarla, kovalamacalara katılmaktan REP kazanırlar.

Gündüzleri takip etmek PCPD'nin mevcut taktiklerini, peşinde koşma yeteneklerini ve bir sokak yarışçısını yakalama seçeneklerini sınırlar.

Gece vakti, Teğmen Mercer'in liderlik ettiği görev gücü tarafından yönetilir ve PCPD tarafından finanse edilir. Görev gücünün kullandığı taktikler, kaynaklar ve seçenekler sınırlı değildir; Teğmen Mercer, gündüz devriye memurları ile aynı takdir yetkisine sahip olmadıklarından, gerekli kuvvete izin vermiştir.

Polis, onaylanmış bir gün etkinliğine müdahale etmeyecek, ancak herhangi bir gece vakti etkinliğine adım atacak ve etkinlik sona erdikten sonra sokak yarışçılarını takip etmeye devam edecektir.

Hem oyuncular hem de PCPD birimleri, araçlarının yapısal bütünlüğünü gösterecek bir güç çubuğuna sahiptir. Güç çubuğunu tamamen tüketen herhangi bir araç 'kaza yapar'; enkaz halindeki polis birlikleri bir iz bırakacak, ancak harap bir oyuncu yakalanacak.


ATEŞ SEVİYELERİ


Bir ateş seviyesi, bir sokak yarışçısının aracına müdahale edilmesi gereken takip koşulunu temsil eder; 1 en düşük katılım, 5 en yüksek katılımdır. Her bir ateş seviyesi, bir oyuncunun geçerli bir gece seansı için kazandığı REp ile çarpılacağına eşittir, eğer güvenli bir yere veya garaja ulaşırlarsa.


SAKİNLEŞME (COOLDOWN)


Bir kovalamacadan kaçmak, oyuncunun polisi dağıtmak için yeterince uzun süre kaçmak zorunda olduğu bir bekleme süresi tetikler. Gündüz bir kovalamacadan kaçınmak, oyuncunun ateş seviyesini sıfırlayacaktır, ancak geceleri oyuncunun arabası mevcut ateş seviyesini koruyacaktır.

Bir kovalamacadan kaçınmak, oyuncunun güvenli bir eve veya bir servise girerek gece seanslarını başarıyla tamamlamasını sağlayacaktır.

Kaçma, bir oyuncunun PCPD tarafından artık takip edilmediği anlamına gelse de, kazandıkları REP`leri kazandıkları anlamına gelmez. Kazandıkları REP, o anki gece seanslarını sonlandıracak olan bir güvenlik evine veya mülk garajına ulaşana kadar onlara verilmez.


YAKALANMA


Yakalanma, bir oyuncu PCPD birimleri tarafından belirli bir süre boyunca sabitlendiğinde, bir kovalamaca sırasında tamamen hareketsiz hale geldiğinde veya araç sağlığını tüketmişse gerçekleşir.

Yakalanmak, oyuncuyu mevcut gece oturumu boyunca kazandıkları REP`lerle ödüllendirecek, ancak ateş seviyelerine göre çarpılmayacaktır. Ayrıca para cezası ödemek zorunda kalacaklar.

Geceleri yakalanan oyuncular, sadece para cezasına çarptırılacak.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Otomobiller, Speedhunters Showdown etkinliklerine katılmak için gündüzleri ya da yasadışı sokak yarışlarına katılmak için gece kullanılabiliyor. Oyuncunun kullandığı arabada, dünya, diğer yarışçılar veya polisle çarpışmalar sonucu bitebilecek araç sağlık barı vardır.


ARABALAR
__________________________________________________________________________________________________________________________Arabalar para ile satın alınabilir ve her biri görsel bileşenler veya performans parçaları kullanılarak özelleştirilebilir.
Her araba, 0'dan 399'a kadar olan bir performans seviyesine sahiptir ve daha yüksek bir performans daha iyi performans gösterir. Bir otomobilin genel performans seviyesi de dört bölümden oluşur:

Güç - Arabanın motorunun ürettiği güç ve tork miktarı
En Yüksek Hız - Arabanın maksimum hızı
Nitro(NOS) - NOS kullanılırken arabanın motoru tarafından üretilen ek güç
Hızlanma - Arabanın hız kazanabilmesi

Performans seviyesinin yanı sıra, her araba da aynı zamanda bir kategoriye sahiptir (Korkmayın, Payback gibi değil. Off-Road aracını bir yarış, bir yarış aracını drift aracı yapabilirsiniz. Hepsi garajdan ayarlanabilir.):

Klasik - Coupé - Hot Hatch - Hypercar - Muscle - Performans - Pickup - Off-Road - Open-Top - Rally - Sedan - Sportscar - Supercar - SUV - Trackday


Oyuncular geceleri REP kazanarak REP Seviyesi yükseldikçe arabaların kilidi açılır ya da belirli indirilebilir içerik paketleri (DLC) ile veya belirli etkinlikler aracılığıyla özel sürüm arabaların kilidi açılabilir. (K.S Edition Gibi)


POLİS
__________________________________________________________________________________________________________________________Chevrolet Corvette Grand Sport Polis Arabası Helikopter
Dodge Charger SRT8 Polis Arabası Rhino Van
Ford Crown Victoria Polis Arabası Chevrolet Camaro Z/28 (Mercer`in Arabası)


TRAFİK
__________________________________________________________________________________________________________________________BMW 128i (E82), Ford F150 (2013)
BMW 3281 (E46), GMC TopKick C5500
Chevrolet Express, Infiniti G35
Dodge Caliber R/T (PM), Daha fazla araç var fakat bildiklerimiz bunlar.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Kişiselleştirme, oyuncuların çeşitli araç kitleri, spoiler, tekerlekler, havalı süspansiyon ve performans parçalarıyla sahip oldukları arabaların görünümünü ve performansını değiştirmelerini sağlar.


GÖVDE
__________________________________________________________________________________________________________________________Aracınızın istediğiniz gövde parçasını değiştirebilirsiniz.

Değiştirilebilecek Parçalar:

Bumper Front, Bumper Fear, Canard Front, Canard Rear, Diffuser, Exhaust, Fender Front, Fender Rear, Grille, Headlight, Hood, Licence Plate, Roof, Side Skirt, Splitter, Spoiler, Taillight, Trunk Lid, Wheels Front, Wheels Rear, Wing Mirror


BOYA & KAPLAMA
__________________________________________________________________________________________________________________________Boya ve kaplama, aracınızın rengini değiştirmenizi ve etiketler yapıştırmanızı sağlar.

RENK


Bir otomobilin kaporta boyasının temel rengi, HSL rengini oluşturmak için üç yön için 0 ila 100 arasında değişen sürgülerle seçilebilir:

Renk - Rengi ayarlar.
Doygunluk - Rengin solukluğunu ayarlar.
Parlaklık - Rengin parlaklığını ayarlar.


ÖZELLİKLER


Otomobil için kaporta boyasının özellikleri üç alandan oluşan seçeneklerle seçilebilir:

Materyal - Boya Tipi:
Fırçalanmış Alüminyum
Karbon Fiber - Stil A1, A2, B ya da C
Krom
Kompozit Karbon
Şam
Pul - Küçük veya Büyük
Metalik Olmayan Boya
Saten Metal

Efekt - Yüzeydeki Boya Gelişmeleri:
Analog Renk - Temel Renge Yakın Renk Grubu
Tamamlayıcı Renk - Temel Rengin Karşıt Rengiyle Karıştırılmış Renk Grubu
Bukalemun Renk - Temel renk cam benzeri pulların görüş açısına göre renk tonunu değiştirir.
Yanardöner - Baz renk, magnezyum florür pullarının görüş açısına göre renk tonunu değiştirir
Tek Renk - Hiçbir efekt uygulanmamış temel renk

Kat - Astar üzerine uygulanan boya katmanı
Parlaklık - Yansıtıcı parlaklık
Mat - Düz parlaklık
Yok - Ek kat katmanı yok
Saten - Donuk yansıtıcı parlaklık


KAPLAMA


Kaplama seçeneği oyuncunun arabanın herhangi bir yerine 80 kaplama uygulamasına izin verir. Kaplama Yapılabilecek Yerler:

Ön, Arka, Sağ, Sol, Ön Cam, Arka Cam, Sağ Cam, Sol Cam, Üst


EFEKTLER
__________________________________________________________________________________________________________________________Efektler, para ile satın alınabilen ve arabalara donatılabilen, iç yüzün rengini ve düzenini değiştiren makyaj malzemeleridir.
NOS Rengi
Lastik Dumanı Rengi
NEON
Desenli NEON
Hava Süspansiyonu
Korna


ARAÇ YÜKSEKLİĞİ VE LASTİK AYARLAMA
__________________________________________________________________________________________________________________________Araç yüksekliği ve lastik ayarlama, kamber ve bir arabanın sürüş yüksekliği değişmesine izin verir:
Kamber - Ön
Kamber - Arka
Yükseklik


EGZOZ SESİ
__________________________________________________________________________________________________________________________Egzozdan yayılan sesi ve alevleri değiştirmeye yarar:
Ton - Daha basit veya boğaz olarak ayarlanabilir
Tını - Daha pürüzsüz veya agresif olacak şekilde ayarlanabilir
Aşırı yük - Daha ince veya çiğ olacak şekilde ayarlanabilir
Rezonans - Daha metalik olacak şekilde ayarlanabilir______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Performans özelleştirme, oyuncuların motor bileşenleri ve motor değiştirmeleri dahil olmak üzere çeşitli araçlarla araçlarının performansını iyileştirmelerini sağlar.


PERFORMANS PARÇALARI
__________________________________________________________________________________________________________________________Performans parçaları para ile veya özel etkinliklerden alınabilir. REP kazanıp yüksek ateş olaylarından sonra polisten başarıyla kaçarak yüksek REP seviyelerine ulaşarak bu parçaların kilidi açılabilir.

F8RGE tarafından yapılan bir reddit yorumunda, Need for Speed: Payback`te görünen Hız Kartlarının geri dönmeyeceği belirtildi.

Performans parçalarının stoktan Ultimate+'a kadar birçok aşaması vardır:

Stok
Pro
Pro+
Race
Race+
Elite
Elite+
Ultimate
Ultimate+

Daha yüksek dereceli motor performansı parçalarının donatılması, bir otomobilin performans seviyesini yükseltir, ancak bazı otomobiller, mevcut en yüksek performans seviyesine ulaşabilmek için önce motorun değişmesini gerektirebilir.


Aracın fizikleri, bir menüden değiştirilebilir:

Drift için yukarıya doğru X yönünde,
GRIP için aşağıya doğru X yönünde,
Off-Road için yukarıya doğru Y yönünde,
Yol (Road) için aşağıya doğru X yönünde ayarlayın.

Bir arabaya donatılabilecek performans parçaları dört bölüme ayrılır; motor, şasi, araç fiziği değiştiici ve yardımcı.


MOTOR DEĞİŞİMİ


Bir arabanın motoru bir başkasınınkiyle değiştirilebilir, ancak mevcut seçim her bir arabanın içine neyin sığabileceğine bağlı olarak değişir.


MOTOR


Bir otomobilin performans seviyesini arttırmak için motor parçaları donatılabilir:
Krank
ECU
Soğutma
Egzoz
Fokuslanmış İndüksiyon:
- Turbo
- Çift Turbo
- Doğal Aspire
- Köklü Turbo
- Santrifüjlü Süper Şarj

Nitro
Depolanan Nitro Tüpü (1-5 tüp)


ŞASİ


Şasi parçaları, bir aracın yol tutuş özelliklerini değiştirmek için donatılabilir:

Süspansiyon
Frenler
Lastik Bileşimi


GÜÇ AKTARMA


Güç Aktarma organları, bir arabanın tekerleklerine gücün verilmesini değiştirmek için donatılabilir:

Kavrama
Aktarma
Diferansiyel


YARDIMCI


Yardımcı parçalar, kovalamacalar sırasında pasif, aktif veya oyuncu tarafından tetiklenen faydalar için bir arabaya donatılabilecek benzersiz bileşenlerdir, ancak her kullanımdan sonra tekrar kullanılmadan önce yenilenmesi gereken bir şarj zamanlayıcısına sahiptir. Aynı anda bir arabaya sadece iki yedek parça takılabilir:

Lastiklerin Takas Edilmesi - Kısa bir süre sonra çivi şeridi tarafından patlayan veya parçalanan lastikleri yeniden şişirir.
Killswitch Jammer - Bir polis killswitch'in etkilerini yok sayar.CANLI ARAÇ AYARLARI
____________________
______________________________________________________________________________________________________Oyuncular, Canlı Araç Ayarları menüsünü kullanarak AllDrive'da performans bölümlerini değiştirebilirler. Menü, kurulu performans parçalarını, ayrı ayrı otomobiller için sahip olunan diğer parçalarla değiştirmek için kullanılabilir ve oyuncuların sürekli olarak bir garajı ziyaret etmeden arabalarının performans ayarlamalarını denemelerine izin verebilir.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Oyuncunun karakteri oyunun başından itibaren seçilebilir ve garajı üzerinden herhangi bir noktada bir başkasıyla değiştirilebilir.
Oyunda oyuncunun karakterini temsil etmek için bir avatar kullanılacaktır; yarışlar ve cutscene animatiği sırasında, önceden hazırlanmış bir karakter havuzundan değiştirilebilirler.


AVATAR SEÇ
____________________
______________________________________________________________________________________________________Oyuncular, önceden hazırlanmış avatar seçeneklerinden seçim yaparak kariyeri boyunca karakterleri olarak kullanacakları bir avatar seçebilecekler.
Hem erkek hem de kadın temsil edilen, farklı etnik kökenlerden ve kültürel geçmişlerden oluşan on iki avatar vardır.


ÖZELLEŞTİRME
____________________
______________________________________________________________________________________________________Avatarlar, çeşitli kıyafet ve kıyafetlerle özelleştirilebilir.
Bir avatarın değiştirilebilecek 5 yönü var:

- Kafa - Saç modelleri, beyzbol şapkaları, kasketleri, şapkaları, bandanalar ve saç stilleri ile kombinasyonları.
- Aksesuar - Güneş gözlükleri, hokey maskeleri, yüz maskeleri ve taktik maskeler.
- Gövde - Kolsuz üst, uzun kollu üst, ceketler, su geçirmez ceketler, bel çantaları, spor yelekleri, omuz forması, gömlekler, tişörtler, uzun kollu gömlekler, kapüşonlular, tişörtler ve kombinasyonlar.
- Bacak - Pantolonlar, askılı pantolonlar, kot pantolonlar, şortlar, koşu pantolonları, eşofman altı, spor şortları, etekler, jetler, baksırlar ve kargo pantolonları.
- Ayakkabı - Fitness ayakkabıları, yüksek çoraplar, botlar, yürüyüş botları, koşu ayakkabıları, yüksek topuklu kanvas ayakkabılar, düşük topuklu kanvas ayakkabılar ve yüksek spor ayakkabıları.

Saç rengini değiştirmenin 3 yönü var:
Doygunluk - Solgunluğunu ayarlar.
Parlaklık - Parlaklığını ayarlar.
Renk - Rengini ayarlar.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Palm City, özellikle iki eyaletten gelen ilham ile Güneydoğu Amerika'nın kurgusal bir temsilidir; Florida ve Georgia, gündüz veya gece boyunca keşfedilebilir.


HAVA DURUMU
____________________
______________________________________________________________________________________________________
Dinamik bir hava durumu sistemi, sürüş koşullarını kurudan neme, farklı miktarlarda yağmurun yanı sıra sis ve buğu ile değiştirebilir.


PALM CITY POLİS DEPARTMANI
____________________
______________________________________________________________________________________________________Palm City Polis Departmanı, yasadışı sokak yarışçılarının peşinde koşacak ve polisin sokak yarışını durdurma çabalarına liderlik eden Mercer Teğmen tarafından yönlendirilen hain bir görev gücü olacak.

PCPD sokaklarda devriye, önleme üniteleri ve son derece aydınlık bir ışıldak ile donatılmış bir hava helikopterine sahiptir.


LOKASYONLAR
____________________
______________________________________________________________________________________________________GARAJLAR


Palm City'de garajlar bulunabilir ve satın alınabilir. Her garaj geceleri polisten kaçmak ve kazanılan REP tarafından ödüllendirilmek için daha fazla fırsat sunuyor.


GÜVENLİ EV


Palm City'de bulunan güvenli evler gece boyunca PCPD'den kaçmak için kullanılabilir.


ARAÇ SATIN ALMA BAYİLERİ


Otomobiller Palm City'de bulunan bayilerden satın alınabilir.


BENZİN İSTASYONLARI


Herhangi bir araba hasarını düzeltmek ve nitroyu anında doldurmak için Benzin İstasyonları kullanılabilir, ancak tek bir kovalamaca sırasında yalnızca üç kez kullanılabilir. Üç kez kullandıktan sonra hakkın biter, eğer yanında olacak yardımcı araçları da kullandıysan ve lastiğin patladıysa işin bitmiştir.


AKTİVİTELER
____________________
______________________________________________________________________________________________________Palm City'de çeşitli aktiviteler bulunabilir ve toplanabilir.. Ödül kazanmak için oyuncunun yenebileceği birden fazla hedefi var. [BİLİNEN TEK AKTİVİTE ATLAMA, KALAN AKTİVİTELER ORTAYA ÇIKINCA EKLENECEK.]


ATLAMA
Bir Atlama etkinliği, oyuncunun bir ödül için yenebileceği belli bir mesafe hedefine sahiptir.


TOPLANABİLİR ÖĞELER
____________________
______________________________________________________________________________________________________Palm City'de bulunabilir gizli öğeler. Belirli bir bölgede hepsinin belli bir miktarını bulmak, otomobiller için benzersiz parçaların kilidini açacaktır. [BURADA DA TÜM TOPLANABİLİR ÖĞELERİ BİLMİYORUZ, ORTAYA ÇIKINCA KALAN TOPLANABİLİR ÖĞELER EKLENECEK.]


FLAMİNGOLAR


Palm City'ye gizlenmiş flamingolar ödül için toplanabilir.


GRAFİTİLER


Palm City'de bulunan Graffiti etiketleri ve sokak sanatı, oyuncunun arabasına uygulanabilecek bir çıkartma olarak toplanıp açılabilir.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >[OG: Origin Puanı (PC), G: GamerScore (Xbox), Kupa (PS4)]


Mütevazi Başlangıçlar - 2. REP Seviyesine Ulaş. - Bronz Kupa, 10 OG, 10 G
Adı Çıkmış - 50. REP Seviyesine Ulaş. - Gümüş Kupa, 40 OG, 40G
Kapla! - Aracını Kaplama ile Özelleştir - Bronz Kupa, 10 OG, 10 G
Boşuna Suçlama - Tüm Görselleştirme Yuvalarını Öğe ile Doldurun - Bronz Kupa, 10 OG, 10 G
Kırmızı Çizgi - Maksimum Yarış için Yarış Handling`i Yap ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Yanlama Stili - Maksimum Drift için Drift Handling`i Yap ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Bileşen Parçaları - Maksimum Yol (Road) için Yol Handling`i Yap ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Hackney Rüyası ! - Maksimum Off-Road için Off-Road Handling`i Yap ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Teknoloji - Özel Eşya Yuvalarını Doldur. - Bronz Kupa, 15 OG, 15 G
Adımı Değiştir - Lisans Plakası Yazısını Değiştir - Bronz Kupa, 10 OG, 10 G
Benim Kükrememi Duy - Egzozu Modifiye Et - Bronz Kupa, 10 OG, 10 G
Değiştir ! - Aracının Motorunu Değiştirerek Modifiye Et - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Gurur ve Başarı - Aracını 399 Performans Seviyesine Yükselt - Altın Kupa, 60 OG, 60 G
Arkadaşın Var Mı? - All-Drive Modunda Başka İnsanlarla 5 Etkinlik Tamamla - Bronz Kupa, 15 OG, 15 G
Faydaları Güzel ! - All-Drive Modunda Başka İnsanlarla 25 Etkinlik Tamamla - Gümüş Kupa, 40 OG, 40 G
İki Yarışçı Bir Etkinlik - İlk Autolog Sıralamanızda Bir Yarışçıyı Geçin - Bronz Kupa, 15 OG, 15 G
Gündelik İşinden Çıkma - İlk Günlük Görevini Tamamla - Bronz Kupa, 15 OG, 15 G
Hepimiz Birimiz İçin - 50. Çete Seviyesine Ulaş - Gümüş Kupa, 40 OG, 40 G
Topluyoruz - Bir gecede 1,000,000 REP kazan ve garajına ulaşıp REP`i Avatarına Ekle ! - Altın Kupa, 60 OG, 60 G
Son Saniyede! - Kritik Hasar Almış Aracını Benzin İstasyonunda Tamir Et ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Tehlikeli Bölge - Tüm Hız Tuzaklarını Tamamla ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Drift, Drift, Drift - Tüm Drift Bölgelerini Tamamla ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Uzay Adayı - Tüm Atlama Etkinliklerini Tamamla ! - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Çocuğun Geri Dönüşü - Son Turda Sonunculuktan Liderliğe Gel ve Yarışı Kazan - Bronz Kupa, 15 OG, 15 G
Grafitici - Tüm Grafiti Etiketlerini Topla - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
En İyisini Yap - Tüm Toplanabilir Öğeleri Topla - Altın Kupa, 60 OG, 60 G
Biraz Cennet - Tüm Bilboard`ları Parçala - Bronz Kupa, 20 OG, 20 G
Parlayan Yıldızlar - Tüm Aktiviteleri 3 Yıldız İle Bitir - Gümüş Kupa, 20 OG, 20 G
Eğlenmiyor Musun? - Keşif Kazan ! - Gümüş Kupa, 40 OG, 40 G
En Çok Aranan (The Most Wanted) - 5. Ateş Seviyesi Etkinliğini Kazan ve Garaja Güvenle Dön - Gümüş Kupa, 20 OG, 20 G
11-50-6 - 100 Polis Aracını Öldür - Gümüş Kupa, 40 OG, 40 G
Travis, kim? - 100 Polis Kovalamacasından Kaç - Gümüş Kupa, 40 OG, 40 G
Need for Speed - Tüm Kupaları Kazan - Platin Kupa, OG YOK, G YOK______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________< Resime gitmek için tıklayın >
Need for Speed Heat`te araç paketleri ve Palm City`de ki benzin istasyonları, toplanabilir öğeleri, atlama etkinliklerini vs. gösteren ek paket çıkacak. Ek paketler oyun çıktıktan bir süre sonra çıkacak. Ek paket içerikleri harita gösterici dışında belli değil, oyuncu isteklerine göre ek araç paketleri çıkacak. BAŞKA BİR DLC TÜRÜ ÇIKMAYACAK.

F8RGE, oyunda kesinlikle lootbox ya da EA`in verdiği ad ile Sürpriz Mekanikler olmayacağını açıkladı. Oyunda sadece ek paketler olacak. Eğer istediğiniz bir araç varsa,https://answers.ea.com/t5/General-Discussion/Need-For-Speed-Heat-Car-Wishlist/td-p/8114935 üzerinden aracın adını modelini yazabilirsiniz.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Oyun müzikleri, elektronik ve kentin büyük etkileri olduğu gibi bölgenin yerel titreşimi gibi farklı etkilerin de bulunduğu çeşitli şarkılar içeriyor. Gündüz yarış dışında rahat bir his vardır ve gecenin daha tehlikeli tonları vardır.

Oyundan bildiğimiz 3 adet şarkı var, sadece tanıtım videolarından bildiğimiz şarkılar var.

- "Redlight" - NGHTMRE & A$AP Ferg (Remix by 2WEI)
- Yellow Claw Break of Dawn (feat. Stoltenhoff) (Duke & Jones Remix)
- Ramengvrl I AM ME

NFS HEAT Studio Şarkıları

- Kelly Mac & Aaron John Shapiro Entrance
- Elysha Zaide & Angel Davanport Illegal 2______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Araç listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Need for Speed`in kendi sitesinden bakmak isteyenler için:https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-heat/news/nfs-heat-car-list


ARAÇ LİSTESİ

Acura NSX 2017 Sportscar
Acura RSX-S 2004 Coupe
Alfa Romeo Giulia Quadrofoglio 2016 Performance
Aston Martin DB5 1964 Classic
Aston Martin DB11 2017 Sportscar
Aston Martin Vulcan 2016 Hypercar
Audi R8 V10 Performance Coupe 2019 Supercar
Audi S5 Sportback 2017 Performance
BMW i8 Roadster 2018 Open-top
BMW Z4 M40i 2020 Open-top
BMW M4 2018 Performance
BMW M2 Competition 2019 Performance
BMW M4 GTS 2016 Performance
BMW M3 E46 GTR (Razer's from NFSMW) 2006 Coupe
BMW M4 Convertible 2018 Open-top
BMW i8 Coupe 2018 Sportscar
BMW M3 2006 Performance
BMW M3 Evolution II 1988 Performance
BMW M3 2010 Performance
BMW M5 2018 Performance
BMW X6 M 2016 SUV
Buick Grand National 1987 Muscle
Chevrolet Corvette ZR1 Coupe 2019 Sportscar
Chevrolet Corvette Grand Sport 2017 Sportscar
Chevrolet Camaro SS 1967 Classic
Chevrolet Colorado ZR2 2017 Pickup
Chevrolet Corvette Z06 2013 Sportscar
Chevrolet Camaro Z28 2014 Muscle
Chevrolet Bel Air 1955 Classic
Chevrolet C10 Stepside Pickup 1965 Classic
Dodge Challenger SRT8 2014 Muscle
Dodge Charger 1969 Classic
Ferrari Testarossa Coupé 1984 Supercar
Ferrari FXX-K Evo 2018 Hypercar
Ferrari 488 Pista 2019 Supercar
Ferrari 458 Spider 2014 Supercar
Ferrari 458 Italia 2014 Supercar
Ferrari F40 1988 Supercar
Ferrari LaFerrari 2016 Hypercar
Ferrari 488 GTB 2015 Supercar
Ford F-150 Raptor (FEM from NFSP) 2016 Pickup
Ford Focus RS 2016 Hot Hatch
Ford Mustang GT 2015 Muscle
Ford F-150 Raptor 2016 Pickup
Ford Mustang 1965 Classic
Ford Mustang BOSS 302 1969 Classic
Ford GT 2017 Supercar
Ford Mustang Foxbody 1990 Muscle
Honda S2000 2009 Open-top
Honda NSX Type-R 1992 Sportscar
Honda Civic Type-R 2000 Hot Hatch
Honda Civic Type-R 2015 Hot Hatch
Infiniti Q60S 2017 Sportscar
Jaguar F-Type R Convertible 2019 Open-top
Jaguar F-Type R Coupe 2017 Sportscar
Koenigsegg Regera 2016 Hypercar
Lamborghini Countach 25th Anniversary 1989 Supercar
Lamborghini Aventador SVJ Coupe 2019 Supercar
Lamborghini Aventador SVJ Roadster 2019 Open-top
Lamborghini Huracan Performante 2018 Supercar
Lamborghini Huracan Performante Spyder 2018 Open-top
Lamborghini Aventador S 2018 Open-top
Lamborghini Aventador S Roadster 2018 Open-top
Lamborghini Huracan Spyder 2018 Open-top
Lamborghini Huracan 2018 Supercar
Lamborghini Diablo SV 1995 Supercar
Lamborghini Murciélago SV 2010 Supercar
Land Rover Defender 110 Double Cab Pickup 2016 Offroad
Land Rover Range Rover Sport SVR 2015 SUV
Lotus Exige S 2006 Trackday
Mazda MX5 2015 Open-top
Mazda MX5 1996 Open-top
Mazda RX-7 Spirit R 2002 Coupe
McLaren 600LT 2018 Supercar
McLaren P1 GTR 2015 Hypercar
McLaren 570S Spider 2018 Open-top
McLaren P1 2015 Hypercar
McLaren 570S 2015 Supercar
Mercedes-AMG C63 Coupe 2018 Coupe
Mercedes-AMG GT R 2017 Sportscar
Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 Open-top
Mercedes-AMG G63 2017 SUV
Mercedes-AMG GT 2015 Sportscar
Mercedes-AMG A 45 2014 Hot Hatch
Mercury Cougar 1967 Classic
Mini Countryman John Cooper Works 2017 Hot Hatch
Mitsubishi Lancer Evolution X 2008 Rally
Mitsubishi Lancer Evolution IX 2007 Rally
Nissan 370Z 50th Anniversary Edition 2018 Coupe
Nissan GT-R Nismo 2017 Supercar
Nissan 370Z Nismo 2018 Coupe
Nissan 350Z (Rachel's from NFSU2) 2003 Coupe
Nissan Skyline GT-R (Eddie's from NFSU) 2002 Coupe
Nissan GT-R 2017 Supercar
Nissan 180SX Type X 1996 Coupe
Nissan 350Z 2008 Coupe
Nissan Skyline GT-R V·Spec 1999 Coupe
Nissan Fairlady 240ZG 1971 Coupe
Nissan Skyline GT-R V·Spec 1993 Coupe
Nissan Silvia Spec-R Aero 2002 Coupe
Nissan Skyline 2000 GT-R 1971 Coupe
Pagani Huayra BC 2017 Hypercar
Plymouth Barracuda 1970 Classic
Polestar Polestar 1 2020 Coupe
Pontiac Firebird 1977 Classic
Porsche 911 GT3 RS 2019 Sportscar
Porsche Cayman GT4 2015 Sportscar
Porsche 911 GT2 RS 2018 Supercar
Porsche 911 Carrera GTS 2018 Sportscar
Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet 2018 Open-top
Porsche 911 Targa 4 GTS 2018 Sportscar
Porsche 718 Cayman GTS 2018 Sportscar
Porsche 911 Turbo S Exclusive Series 2018 Sportscar
Porsche 911 Turbo S Exclusive Series Cabriolet 2018 Open-top
Porsche 911 Carrera RSR 2.8 1973 Sportscar
Porsche 911 Carrera S 1996 Sportscar
Porsche 918 Spyder 2015 Hypercar
Porsche Panamera Turbo 2017 Performance
SRT Viper GTS 2014 Sportscar
Subaru Impreza WRX STI 2006 Rally
Subaru BRZ Premium 2014 Coupe
Subaru Impreza WRX STI 2010 Rally
Volkswagen Beetle 1963 Hot Hatch
Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016 Hot Hatch
Volkswagen Golf GTI 1976 Hot Hatch
Volvo Amazon P130 1970 Classic
Volvo 242DL 1975 Sedan______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >Deluxe Edition aldığınızda elde edeceğiniz bonusları aşağıda bulabilirsiniz.

BONUSLAR
Eğer Ön-Sipariş Yaparsanız PS4 için NFS Heat Theme ve tüm platformlar için K.S Edition Lancer EVO X alacaksınız. (Standard verenlerde alacak, yapmazsanız Deluxe alanlar yine de EVO X`i alabilecek.)

10. REP Seviyesinde K.S Edition BMW I8 Coupe
14. REP Seviyesinde K.S Edition Mercedes C63 AMG Coupe
18. REP Seviyesinde K.S Edition Chevrolet Corvette Grand Sport
4 Adet Özel Avatar Kıyafeti (Erkek ve Kadın avatar için kullanılabilir.)
REP Ödülleri %5 Artar.
Para Ödülleri %5 Artar.______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


< Resime gitmek için tıklayın >STEELBOOK


Need for Speed'in Steelbook Sürümü: Heat, fiziksel bir kopyanın ön siparişinin bir parçası olarak çeşitli perakendeciler tarafından sunulan özel bir perakende paketidir.

Pakette temel oyun, normal bir plastik kutu ve bir çelik kasa bulunmaktadır.

Deluxe Edition Steelbook, Collector`s Edition`da bulunur. Normal Steelbook, Standard sürümdür.

< Resime gitmek için tıklayın >


Deluxe Edition


Need for Speed: Heat'in Deluxe Edition sürümü, standart oyunu ve ek bonus içeriğini içeren özel bir pakettir.

14 Ağustos 2019'da Need for Speed: Heat'in standart oyun, özel içerik ve benzersiz bonuslar içereceğini vurgulayarak ortaya çıktığını duyurdu.

İndirilebilir bir Deluxe Edition Güncellemesi, paketten ayrı olarak yayınlanacak ve standart oyuna sahip olanların, tam sürüm özel sürümü satın almak zorunda kalmadan Deluxe Edition içeriğine erişebilmelerini sağlar.

Ön Sipariş Paketi, oyunu ön sipariş vermek zorunda kalmadan dahil edilir. Deluxe Edition bonusları kısmına üst kısımdan "Spoiler`ı Göster"`e basarak ulaşabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Collector`s Edition


Need for Speed: Heat'in Collectors Edition sürümü, standart oyunu ve fiziksel markalı ürünleri içeren özel bir pakettir.
14 Ağustos 2019'da Need for Speed: Heat'in standart oyun, fiziksel markalı ürünler ve kahraman aracı içereceğini vurguluyor.

İÇERİKLER
A5 Notebook
Need for Speed Heat Deluxe Edition (Oyunu almak istemezseniz sadece Deluxe Edition Steelbook kutusunu alabilirsiniz.)
1:43 Ölçek Polestar 1 Aracı (Oyunun kapağındaki araç)
Collector`s Edition Kutusu
7 Sticker
4 Adet Dolap Magneti

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 19 Haziran 2020; 3:24:28 >

Hala deniliyor ki Underground 2...

Bitti o bitti. Şimdi açın onu size yavan gelecek, o zaman o furya tuttu, oyun da güzel oldu, ama şimdi tekrar ederse eski etkisi olmayacak sizler ü...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Ormanci - 2 yıl +42
Leş gibi trailer hiç heyecanlandırmadı. Yine koymuşlar emocan tipli yarışcıları hippileri. Nerde o eski NFS de afet seksi kızlar. Razor denen herifte bile piçlik akıyordu hırs yapıyordun yenmek için. Burada ne yapcam justin bieber dinleyen gayleri mi geçeçem
Yoruma Git
Yorumun Devamı danteauditore - 2 yıl +38
Kötü dediğin oyunun, Payback`ten iyi olduğu açık ara ortada. Ghost Games kadar rezil bir geliştirici tarihinde görmedi NFS.
Metacritic puanları da ortada.
NFS Payback - 61 / Ghos...
Yoruma Git
Yorumun Devamı FatihTSFC - 2 yıl +34

G gokhans19
2 yıl (2798 mesaj)
Umarım pcye yine port, A tuşunun gaz Z tuşunun fren olduğu kalas fizikli birşey gelmez. Payback güzeldi.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Umarım pcye yine port, A tuşunun gaz Z tuşunun fren olduğu kalas fizikli birşey gelmez. Payback güzeldi.
Gereken dersi aldıklarını düşünüyorum, 25. yıla özel daha yüksek bir kalitede oyun bekliyorum. Temmuz'da gelecek trailer çoğu şeyi gösterecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


I Innerpeace
2 yıl (1352 mesaj)
Forza Horizon gibi bir oyun yapmadıkları sürece hiç bir zaman ilgimi çekmeyecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
Hocam, Forza oynanışına yaklaşması oyunun arcade olmaması demek. Oyunun belli 2 olayı var. Yasa dışı sokak yarışları ve polisler. Tabii, herkes için böyle değil. Fikrinize saygı duyuyorum. İyi forumlar. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Innerpeace

I Innerpeace
2 yıl (1352 mesaj)
Hocam Forza yarı sim, yarı arcade bir oyun. Forza Horizon çok başarılı bir oyun. NFS ekibinin bunu görüpte kullanmaması ahmaklık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innerpeace -- 16 Haziran 2019; 20:21:5 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @FatihTSFC

F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
Hocam kemik Need for Speed hayranlarını dinlediklerini ve kolaya kaçtıklarını düşünüyorum aslında.Kemik hayran kitlesinin tek istediği sokak yarışları ve polisler. Ama bunlarla hayranlarımızın istediklerini yapıyoruz, başka bir şeye gerek yok diye düşündükleri için hikâye bittikten sonra oyun boş kalıyor. Forza gibi açık dünya yok, etkinlikler yok, free roam 8 kişi olduğu sürece aynı NFS olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Innerpeace

T Texassm0ke
2 yıl (2959 mesaj)
2015 gibi ruhsuz, payback kadarda arcade olmadan ortalamayı bulurlarsa iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K Karpuzcu.
2 yıl (3997 mesaj)
underground 2 remake yapsınlar gelmiş geçmiş en çok satan nfs olur
B brnk
2 yıl (3505 mesaj)
Underground 3 çıkarsa forza 4 gibi güzel olur. Ama araba geliştirme işi falan kartla martla olursa böyle saçma salak şeyler eklerse hiç çıkmasın baştan. Paybackte o yüzden nefret etmiştim arabayı şansamı geliştiriyoz anlamadım valla saçma salak sistem getiriyonuz. Hikayeside sarmadı boşa oynuyormuş gibi hissettim sildim sonra. Forza yükledim gamepass indirimi ile hikaye falan yok ama sarıyor yani canım sıkılınca araba yapıp iki turluyorum şehirde o bile sarıyor vakit öldürmeye yetiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Tacsizkral05
2 yıl (814 mesaj)
need for speed oyunlarının en büyük en önemli eksiği arabaların içeriden yani kokpitten sürülememesi. bu da uzaktan kumandalı oyuncak araba kullanıyor gibi hissetiriyor.
F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
Payback ile mikro-ödemeler oyuna eklendiği için yeni oyunda da olacağını düşünüyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @brnk

L Luffy1907
2 yıl (6545 mesaj)
Yapılacak şey Forza falan değil , midnight club La.
Ya remastered yap u2 için , ya underground 3 afişini aç yıkılsın ortalık... hoş u3 diyip bize payback'i pişirip vermesinler , 2015 nfs oyununu geliştirmeye çalışmaları üzerine koymaları yeterli.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F FatihTSFC Konu Sahibi
2 yıl (2086 mesaj)
25. yıl için daha büyük bir oyun yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum, bu sene bizi pişman etmeyen bir oyun çıkabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Luffy1907

L Luffy1907
2 yıl (6545 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

25. yıl için daha büyük bir oyun yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum, bu sene bizi pişman etmeyen bir oyun çıkabilir.
Yok yaa yine aynı hüsran olacak , ama yine oynayacağız..
Nfs ait çocukluğunu ve gençliğini 2000 de geçirmiş bi kitle var ve bunu nfs undergrounda borçlu ... ben beklenti içinde değilim yani
Cidden R* midnight club çıkarmalı ve nfs o zaman satışları görüp kendini toparlamalı yoksa böyle saçma kısa hikayeli oyunlara devam ederiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T Tuomir
2 yıl (7050 mesaj)
Asıl most wanted'ın devamını yapsalar keske. Hoş ondan sonra Carbon'da devam etmişti hikayesi ancak most wantedın sonunda cross'un bilgisayarında gördük ki ana karakterimiz uluslararası karalisteye eklenmişti. Keşke azılı yarışçıların bulunduğu son sürat bir nfs yapsalar. Default aracımız da m3 gtr olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

I Innerpeace
2 yıl (1352 mesaj)
NFS'de hikayeyi kim takar be kardeşim. Yok cross'un bilgisarıymış falan vay arkadaş alemsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Tuomir

G gokhans19
2 yıl (2798 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Innerpeace

NFS'de hikayeyi kim takar be kardeşim. Yok cross'un bilgisarıymış falan vay arkadaş alemsiniz.
Ben takarım. Mesela the run çok iyiydi.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

I Innerpeace
2 yıl (1352 mesaj)
Yanlış anlaşılmasın ben de takarım. The Run en farklı NFS idi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @gokhans19

I IFrostbite
2 yıl (63 mesaj)
The Run hikaye konusu dışında hiçbir şeyde iyi değildi.Kanser eden bir oynanış, modifiye edilemeyen araçlar, rezil sinematiklere sahip bir oyundu.
Bu mesajda bahsedilenler: @gokhans19