Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Neden Google yerine Ecosia kullanıyorum

F fhrstw Konu Sahibi
5 ay (1214 mesaj)
Kısa bir süre önce apple ios 14.3 ile ecosia arama motorunu ios’a ekledi 2009’dan bu yana vardı ama direk ios’a güncelleme yoluyla eklenmesi tekrar dikkatimi çekti peki nedir bu ecosia arama motoru?

Öncelikle ecosia çevreci bir arama motoru peki çevreye katkıları ne? Açıkçası doğrudan ağaç dikiyorlar. Şuan 115 milyon ağaç dikmişler. Aslında bağışda kabul ediyorlar ama biz sadece arama motoru olarak ecosia kullansak bile çok önemli çünkü belli bir arama yaptıktan sonra bir fidan dikiyorlar. Şuan sanırım 45 diye biliyorum ama eskiden sanırım 50-60 falandı. Neyse dostlar bir fidanda siz dikersiniz belki diye böyle hem Google arama motoru oldukça sapıttı Şam aratıyoruz artık Şam araması için en çok kim reklam veriyorsa onun adı çıkıyor ecosia’da böyle saçmalıklarda yok bir şans verip deneyin bir dikili ağacımız olsun ölmeden :)
E EGök_G70
5 ay (119 mesaj)
Şu covid olmasaydı 5-10 ağaç daha dikerdik belki
T TulparHAN
5 ay (6391 mesaj)
Google'den şaşmam
K KievKarambolü
5 ay (1035 mesaj)
Google adamdır diğerleri saçma sapan sonuçlar çıkarıyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.