K

Binbaşı
13 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
371 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Telefonumu Nasıl Hızlandırabilirim?
Telefonum Samsung A20. En son güncellemelerini yaptım, daha hafif launcher kurdum, gereksiz uygulamaları sildim vesaire ama herhangi bir oyun oynarken arama gelince telefon sapıtıyor. Mesela Pes oynuyorum bir arama geliyor, telefon çalıyor ama 6-7 saniye bir şey görünmüyor. Bildirim panelini açıyorum oradan cevaplıyorum ama oradan da yavaş oluyor. Açıkçası bıkkınlık geldi, var mı çözümü?
K
geçen yıl
Hep Arabamı Yeriyordum Biraz Da Öveyim
Arkadaşlar hep aracını 75 hp olduğu için yeriyordum biraz da öveyim Geçen sene ve bu sene İzmir, Denizli, Muğla gibi şehirlerde aracımla şehir içi dışı kullanım yaptım ancak aracın hiçbir zaman fan açtığını görmedim. Agresif kullanımlarla iki şeritli yolda kilometrelerce yokuş çıktım, sollama yaptım, trafiğe girdim, 45 derece sıcaklıkta dur kalk yaptım ama hiçbir zaman fan açmadı araç. Sanırım eco3 versiyon motorlarda özel soğutma sistemi var. Bakıyorum sıfır arabalar fan aça aça geliyor benim araba hiç ısınmadı öyle. Sıcak memlekette yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir bütçeniz düşükse Clio 3 makyajlı kasa alın.

Yumurcağın fotosunu da bırakayım.

< Resime gitmek için tıklayın >
K
geçen yıl
Bilgisayarın Yan Kapağını Açmak
< Resime gitmek için tıklayın >
Bilgisayar böyle duruyor. Aslında önden havalandırma deliği var ama öndeki kapaktan dolayı yok. Açık olan kapağın hemen arasında. Onun dışında yandan soğutma ızgarası var ama masaya dayalı olduğundan hava pek girmiyor. Arkadaki fandan bahsetmiyorum zaten. Bu şartlarda pek sıcaklık sorunu yaşamadım ama bilgisayarın yan kapağını açsam bilgisayarın sağlığına faydalı olur mu?
K
geçen yıl
Bundan Birkaç Sene Sonra Markaların Yapacağı Araba Türleri
Suv
Elektrikli Suv
Küçük Suv
Büyük Suv
Hatchback Suv
Station Suv
Suvsuvsuvsuv

Örnek
Önceden bunun gibi mükemmel araçlar yapabilen Mitsubishi < Resime gitmek için tıklayın >

Artık sadece bunu yapıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

Yazık harbiden. Önceden çok güzel arabalar yapan Mitsubishi artık müteahhitlerin altına araba diye veriliyor sadece.
K
geçen yıl
İnciyi Geziyordum Bakın Kimi Buldum
< Resime gitmek için tıklayın >
İki kişilik zirvede önemli şeyler konuşmuş reisss
K
geçen yıl
Uygulamadaki Hatalar
1) Forum genelinde arama yapıyorum ve önüme konular çıkıyor. Herhangi bir konuya tıklamama rağmen giriş yapmıyor, sanki orası boşmuş gibi hiç tepki vermiyor uygulama.
2) Emojiler hareket etmiyor. Sadece sayfayı kaydırırken hareket ediyor ancak kaydırmayı bıraktığımız an emojiler de duruyor.

Gereğinin yapılmasını rica ederim.
K
geçen yıl
Millette 10 Tane Harddisk Var
Anlamıyorum yahu. Adam diyor ki bana 3tb harddisk lazım. Yok 5 tb lazım ben arşivciyim falan. Ne var la bu disklerin içinde? 3 tb dosya, ne bu kozmik odadaki dosyalar mı?
K
geçen yıl
İnsana Hasret Yaşamak
Demişler ya. İnsanlar, insanların içinde, insana hasret yaşarlar. Onu yaşamak bazen saçmalık bazen de anlamlı geliyor.
K
geçen yıl
Snooker İzleyen Yok Mu Hiç
Dünya şampiyonası var yahu, açın Eurosport'u izleyin bi güzeldir.
K
geçen yıl
Yazılımda Hem Güç Artışı Hem Yakıt Tasarrufu Nasıl Oluyor?
Adamlar yazılım yapıyorlar araca, değerlerle oynuyorlar anladık. Nasıl hem yakıt tasarrufu hem de güç artışı oluyor? Evet artık teknik servisler bile yazılım satıyor ancak ikisinin de artması biraz saçma değil mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.