arkadaşlar sınav ne zaman oluyordu, açıklanmadı mı hâlâ sınav tarihi? temmuz/ağustos civarına ertelenmişti diye hatırlıyorum. çok sıkı çalıştım bu mezun senemde, sayısalda ilk 1000 hedefliyorum. sizin çalışmalar nasıl gidiyor? son denememde 75 ayt yaptım (3d tg)
hocam selamlar, 17-18 haziranda prova töder sınavı olmuştu türkiye geneli bütün kurumlarda yoğun bir katılım oldu hatırlarsanız. genelde töderlerden 6-7 hafta sonra yks oluyo...
hocam selamlar, 17-18 haziranda prova töder sınavı olmuştu türkiye geneli bütün kurumlarda yoğun bir katılım oldu hatırlarsanız. genelde töderlerden 6-7 hafta sonra yks oluyor. net tarihi belli değil fakat sabaha kadar açıklanır diye düşünüyorum (thus, 17 temmuz lobisi)
hocam selamlar, 17-18 haziranda prova töder sınavı olmuştu türkiye geneli bütün kurumlarda yoğun bir katılım oldu hatırlarsanız. genelde töderlerden 6-7 hafta sonra yks oluyor. net tarihi belli değil fakat sabaha kadar açıklanır diye düşünüyorum (thus, 17 temmuz lobisi)
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >