Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
1704
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Navitech DT-8600 MDT ve TV sorunu
M
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Herkese Merhaba

Aracıma Navitech DT8600- mdt modelini taktırdım . Montajdan sonra Teybi açtığımızda teyp TV de takılıp kalıyor. TV anteni mevcut değil. Kullanmakta istemiyorum. sadece Video izlemek ve müzik dinlemek istiyorum.Resetliyoruz CD veya USB den müzik dinlerken yolda kendiliğinden tekrar TV ye dönüyor ara sıra da kapanıyor.. Bu tarz bir problemle karşılaşan varmı . Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Bir de bu tarz double din cihazlara yazılım güncellemesi yapılabiliyor mu ?

Teşekkürler
< Resime gitmek için tıklayın >M
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Yokmu elektronik üstatlarından bir yorum neden olabileceğiyle ilgili caba ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
10 yıl
Yarbay

Çok popüler cihazlar olmadığından hakkında oluşmuş bir bilgi birikimi de yok ister istemez. Sizin sorununuz dibinden bozulmuş bir buton olabileceği gibi yazılımsal da olabilir. Üzerine kafa yorarak boşuna gerileceğinize bunu servisin çözmesi için bırakın onlar uğraşsın.
100 yıllık markalara 10 senelik teknoloji birikimi ile rakip olan bu çinli markalar hep insanların başında bela ne yazıkki.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.