Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
1912
Tıklama
0
Öne Çıkarma
N79 Tuş takımı çalışmıyor

E erman22 Konu Sahibi
11 yıl (17 mesaj)
Son bir aydır telefonda bir yavaşlama vardı, hafıza dolu yer boşaltın uyarısı veriyordu. ngage, mail for exchange vs kaldırdım hepsini biraz yer açıldı ama, iki günden beri telefon açıldıktan bir süre sonra, mesaj yazarken veya tuşlara basarken tuşlar çalışmamaya başlıyor, sadece açma/kapama tuşu çalışıyor. Telefonu kapayıp açılınca, bazen pin kodunu bile giremiyorum bazen de birkaç dakika çalışıyor sonra yine aynı.

Benzer problemleri olanlar tuş takımının değiştirilmesi gerektiğini söylemişler, servise göndersem muhtemelen yazılım yükleyip geri gönderecekler. Bu işlemi nerede ne kadara yaptırabilirim veya benim sipariş edebileceğim bir yer biliyor musunuz?

Telefonun garantisi doldu, 2.5 yılı geçti alalı. Bu problem dışında çok memnunum, farklı model bir telefon almak istemiyorum açıkçası.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman22 -- 29 Mayıs 2011; 19:19:07 >


N NidderuN
11 yıl (5854 mesaj)
Aynı sorun bendede oldu bugün servise verdim.
Nasıl halletiniz mesajımı görürseniz Pm atarsanız sevinirim.
E erman22 Konu Sahibi
11 yıl (17 mesaj)
Merhaba, telefonu henüz servise veremedim. Size servisten bir geri dönüş oldu mu acaba. Bir de telefon bazen açıldığında telefonu bir daha kapatmazsanız sorunsuz çalışıyor, kapandıktan sonra yine aynı şey oluyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

H haydaryanbasmaz
11 yıl (4559 mesaj)
tuş kristali arızası degişmesi gerekiyor yerine göre 15 -25 arası masrafı var


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T Tükenmiş Kalem
10 yıl (808 mesaj)
Aynı sorun şu an bende de var. Daha önce de 3-4 kere bu arıza meydana gelmişti 1-2 hafta içinde düzeltilmişti. Ancak 2 ay oldu 2 farklı yere verdim telefonu yapamadılar. Bu sorundan kurtulan arkadaşlar nasıl kurtuldu? Biri yardımcı olabilir mi


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A azizerkan07
10 yıl (3616 mesaj)
benim telefonun da yön tuşuna bi kere basınca o yöne 10 adım gidiyor.tuşları üstten kilitleyince düzeliyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S Sadece Sürücü
10 yıl (6375 mesaj)
Navi Wheel çipi arızalanmış. Tuş takımının altında bulunan bir çip. maket bıçağı yardımı ile söktüm. şu anda performans artışı oldu sorunsuz bir şekilde tuşların çalışıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y YnSSdKgL
10 yıl (337 mesaj)
Bnde de aynı sorun war, yaklaşık bir haftadır sık sık donuor telefon..kesin çözümü bilen bri yardımcı olursa sewinirim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E erdincce
10 yıl (165 mesaj)
N79 cihazıma mail for exchange yükleyince gelen çağrılarda ses sorunu yaşıyordum, sesim gidiyor fakat ben hiç ses alamıyordum, ayrıca mevcut çağrıyı sonlandırmak istediğimde hiçbir tuş çalışmıyordu pili çıkarmadan çağrıyı kesemiyordum tabi bunun mail for exchangeden kaynaklandığını fark etmem çok uzun sürdü nihayet programı sildim ve herşey normale döndü benzer sıkıntı yaşayanlar olursa diye paylaşmak istedim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.