Gelişmişlik göstergesi olsun olmasın kendi köyünde şehrinde kazanamayan Türkiye'de kazanamaz. Kendi doğduğun belli süre yaşadığın yerdekileri ikna edememişsen doğudakini kuzeydekini güneydekini iç Anadoludakini nasıl ikna edeceksin?
Yapacak bir şey yok hocam. Halk desteklemezse sonuç maalesef böyle olur. Çok isterdim Muharrem İnce'nin başkan olmasını ama halk kendi kafasıyla değil de onun bunun dolduruşuyla oy veriyor maalesef.
Çankaya'dan Etimesgut'a taşımışlar genel merkezi. Para pul olmayınca Çankaya'da duramazlardı zaten.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 20 Mayıs 2024; 15:11:37 >
Ekmeleddin gibi ciasal islamcı hiçbir şey yapamadan %38 aldı bu ülkede... hatırlatırım.
ekmeleddin'in tek başına %38 aldığı bu ülkede kk 2018'de gayet %25-%30 alırdı
bu ülkede seçimler sizin tahminlerinizden daha farklı işler... yukardaki ekmeleddin örneği gibi
andırstend?
ince'nin aday olup cb olma ihtimali rasyonel düşünen biri bunu sıfırın altında görür. hiç dinamik minamik polemiğine girmeyin... "adam kazandı" ve "şizofren" muhabbetinden sonra chp başında olsaydı o 2018'de aldığı oyun çoğu İyi Partiye giderdi...
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @Periah