Dün aynı karttan sattım benimkisi de bir ay sonra faturalandırılmış modeldi, on numara karttır gayet de güzel bir fiyat vermiş arkadaş, belki iki gün önce görsem kendiminkini satmaz SLi için alırdım. Hayırlı satışlar hocam, alan kişiyi son derece memnun edecek bir kart.
Güzel fiyat. 1 kuruş aşağı düşmeyin hocam. Bu kart gözüme çarpmıştı zamanında, almaya karar vermiştim, sonra uygun fiyata çok temiz Strix bulunca vazgeçtim. Taş gibi karttır.
Elimdeki MSI GTX 760 ın ikinci el fiyatlarını görmek için girdim. Satıp MSI GTX 960 almak istiyorum ilk olarak sizin ilan takıldı gözüme :D ve kim alacak diye takip ediyorum kim o şanslı kişi :)
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 24 Haziran 2016; 9:20:17 >