Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
4059
Cevap
261595
Tıklama
18
Öne Çıkarma
Cevap: Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (202. sayfa)
S
2 yıl
Yarbay

Her yerden kaçıyorlar, bir ara kaçamasınlar diye eklenti kuruyordum, eğer önemli bir lord ise yandaşları bir kaç milyon lira kefalet ödemeye kalkıyordu, günlerce oynayıp toplayamayacağın para bir anda geliyordu, sonra o eklentiler bir anda çalışmaz oldu< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Zooteknist93
S
2 yıl
Yarbay

Arkadaşlar uzun saatler MBB oynayan biri sorumu cevaplarsa çok güzel olur..
 
Oyunda İmparatorluğu yok et veya kurtar görevlerini yapmak zorunda mıyız? Yani ben oyuna başlarken ki kendi sancağımla kendi bayrağımla kendi imparatorluğumu yükseltip gelişip her yeri kontrolüm altına aldıktan sonra, OYUN bana imparatorluk görevlerini hiç yapmadığım için bir sorun yaratır mı? Yoksa imparatorluğu yıkmak veya yükseltmek zorunda mıyım?
 
10 Lort ile konuşma görüşme işlerine girmeden ben kendi başıma kendi krallığımı yükseltmek istiyorum. Bunun bana artısı eksisi ne olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 2 Mayıs 2022; 8:11:17 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
2 yıl
Yarbay

Sandbox modunu oynayabilirsiniz< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sedat.
S
2 yıl
Yarbay

Oyuna sahip değilim ancak en kısa sürede alacağim.. Almadan önce püf noktalarını öğrenmeye çalışıyorum.. Sandbox modu derken bu cevaptan kesin olarak şunu mu anlamam gerekiyor, normal oyunda Neretzes görevlerini yapmak zorunda mıyız yani.. Öyle ise mecburen bir yerden sonra yapariz.. Peki oyunun bir noktasında 3 sancağida toplayıp kendim için kullanabiliyor muyum, yoksa illa bir imparatörlüğün kralına götürüp vermem mi gerekli.. Mesela örnek olarak batanya kralını diyelim götürdüm verdim 3 sancağı, sadece ilişkim mi artar yoksa bir şey kaybedermiyim..

Bunları sormak istiyorum çünkü oynamaya başladığımda bir çok şeyi bilerek oynamak istiyorum.. Youtube'da da soruma cevap bulamadım zaten, herkes en kısa sürede nasıl para kazanılır diye deli gibi aynı aynı videolar çekmiş..


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 yıl
Er

Arkadaşlar oyun içinde savaşlara girip çıkıyorum bir sıkıntı yok fakat Sanaope yi kuşatıp aldıktan sonra gelen envanter ekranını geçtiğimde bu crash ile karşılaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı? (Oyun epic sürümü e.1.7.1)
crashreporta buradaki drive linkiyle ulaşabilirsiniz. Modlistimde burada (kılıçları parlak olanlar aktif olan modlar.)
< Resime gitmek için tıklayın >


https://drive.google.com/file/d/1VKQn3-bRjyyl8xXTrfk5Gh4tSl2Uu6Jx/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rollin16 -- 4 Mayıs 2022; 14:9:24 >

S
2 yıl
Teğmen

Sancakları kimseye vermek zorunda değilsin..Kendin için kullanarak kendi krallığını kurabilrsin ki en güzeli de bu bence< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sedat.
B
2 yıl
Yarbay

Oyun şuanda steam de 120 tl, bu fiyatlara alınır mı ? Oynatıyor mu kendini ?X
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İ
2 yıl
Er

X
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

B
2 yıl
Yarbay

Oyuna gelen güncellemeler ile performans'da artış oldu mu hiç? GTX 1050M ile en son oynadığımda ne kadar akıcı oynasamda şehirlere falan girerken aşırı kasıyordu oyun. Belki optimizasyon ile ilgili düzenlemeler yapılmıştır daha düşük seviyeli bilgisayarlar için bilgisi olan var mı?B
2 yıl
Onbaşı

Yukarıda Archer Only Challenge'ı görünce cesaret alıp kardeşimin video serisini paylaşmak istedim. Tarihi Viking kralı Ragnar Lodbrok üzerinden bir rol yapıyor. En büyük kısıt da ata binmemesi. Gerçek Ragnar'ı referans aldığı için daha bir sürü kısıt var video açıklamasında yazan, fakat buraya kopyalayıp görüntü kirliliği yaratmayayım. Belki ilginizi çeker.


https://www.youtube.com/watch?v=phV0FG3iE34


Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
2 yıl
Yarbay

Kardeşine tavsiye 720p video ile olmaz bu zamanda.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @beawolf
B
2 yıl
Onbaşı

Kesinlikle haklısınız. Ancak yeni donanımlar da ateş pahası. Elindeki donanımla olduğu kadar bir yerden başladı.
Bu mesajda bahsedilenler: @ShadowOfDarkness
B
2 yıl
Teğmen

Hocalarım merhaba doğru yerde miyim bilmiyorum ama oyunu steamde 120 tl ye gift olarak gönderebilirim. Bana battle.net sitesinde nakit lazım olduğu için bu şekilde alışveriş yapabilirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S
2 yıl
Yüzbaşı

Bannerlord un Taleworlds u ,aynı Witcher daki gibi Cd project red i çok değerli marka olması çok isterdim ama o kadar etki yapıldı mı emin değilim.Satış konusunda bunca yılın ardından çok satılmıştır da umarım emeklerini almışlardır.Ama nedense çok büyük bir etki yaratmadı gibi hem finansal olarak hem de reklam olarak radikal değişiklikler üzerinde çokca durulması gerektiğini forumlar da gördüm.Witcher 2 >Witcher 3 Warband >Bannerlord radikal gelişme kadar olması gerekliydi.Bunu ülkemizdeki biraz da yeterli personelin olmayışına bağlıyorum.
Cd projekt red örnek verdim çünkü adamlar korsan oyun cd ve yerelleştirme yaparak buralara kadar geldi, polonya ülkesine yatırım yapılması ve lehçe dilini oyunlarına standart olma konusunda çok büyük bir katkı sağladı.Ayrıca bir çok polonyalı oyun geliştirmesine de ilham oldu.

Benim temennim Bannerlord un konsollara çıkışıyla birlikte daha çok inovasyon çalışmalı,Türkçe yerelleştirme sektörüne de girmesi,daha çok iş alanı yaratması ,diğer oyun firmalarına da daha çok ilham olaması ve yardım etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Böylece ülkemize yatırım yapılacak ve oyunlar da Türkçe dilini bir standart haline gelmesini sağlamış olacaktır.

Yolları açık olsun.Diğer projelerde daha büyük ve başarılı işlere imza atmalarını isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayko05 -- 11 Eylül 2022; 16:39:13 >

İ
2 yıl
Onbaşı

Warband'a zam gelmiş. Bannerlord'um var, Warband'sız olmaz zaten sık sık indirime giriyor bir ara alırım diyordum. Ucuza nasıl alabilirim arkadaşlar?E
2 yıl
Yüzbaşı

Oyunun tam sürümü yarın çıkıyor galiba. Yeni özellikler neler yazan bir yer var mı?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

R
2 yıl
Yarbay

1.0.0.3624

Bununla uyumlu mod you mu?

Yok Butter indir Yok Harmony indir..

Bir türlü çalışmıyor hiçbir şey.B
geçen yıl
Binbaşı

bu oyunu 3-4 arkadaşım ile birlikte coop oynamak istiyoruz. başka kimse olmasın sadece biz olalım istiyoruz. bu şekilde nasıl yapabiliriz bilgisi olan var mı?