Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
672
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Moderatör Arkadaşlara

B barracude_9911 Konu Sahibi
13 yıl (181 mesaj)
Merhaba, bu tür sitelerde bazı mesajlar silinir , bazı kişilerin üyelikleri askıya alınır . Forumun düzeni açısından bu tür işlemler yapılabilir ama sanırım bu gibi işlemler yapılırken kullanıcıya bilgi verilir. Bana bilgi verilmeksizin mesajlarım siliniyor , açtıgım konular bana kilitleniyor ve mesaj yazmam engelleniyor. Problem nedir ? Açıklarmısınız lütfen ?
M MuRaT
13 yıl (3242 mesaj)
öncelikle hiç bir yönetici canı sıkılıp gelip mesaj silmiyor buna emin olun ŞİKAYET edilen mesajlar incelenip eğer gerçekten sorun varsa siliniyor DONANIM HABER legal bir forum bu yüzden silinen mesajlar genelde illegal program yada linkler yüzünden olmaktadır bunun dışında bir yöneticinin hep sizin mesajınızı sildiğini düşünüyorsanız ve kurallara uygun yazdığınızda ısrarcıysanız şikayet et butonu kullanarak derdinizi anlatabilirsiniz ...< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


B BeyazBüyü
13 yıl (13892 mesaj)
Konuları yada mesajları silerken üyelere bilgi verme zorunluluğu yoktur, verilmez. Böyle bir uygulama da yönetici müsait olmadığından zaten mümkün olmamaktadır.

Bu cevap size yeterli gelmediyse forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atabilirsiniz.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.