Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3002
Cevap
443678
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Mod denildiğinde sadece kasamı olmalı,ya ortamlar...? (151. sayfa)

V VicariouS
11 ay (1904 mesaj)

R rambetiko
11 ay (4988 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

led olarak mı olmasaydı yoksa kapak komple mi olmasaydı. komple olmasa diyorsanız. Evet daha sade ve duvara daha göze güzel görünen şeyler yapılabilirdi ama ne yazık kı iyki o kapaklarda var. Bir çok gerekli malzemeleri orada saklıyorum. O yüzden masamın üstü boş sade görünüyor. Led olmasa diyorsanız. İlk yaptığımda led yoktu led koyunca daha aydınlık oldu. Ortam daha aydınlık olduğu için oyunlardaki atmosferi daha iyi hissettiriyor. Görüntüde güzel olmayabilir ama performansı böyle daha iyi oldu.

Benim bu oda güzellikten çok biraz pratik çözüm ve performans odaklı. Kullanmadığım zaman ortada görünmiycek ama kullancağım zamanda hemen elimin altında olacak.

Mesala direksiyonu kurmak kaldırmak baya rahatsız edici bir şeydir. direksiyonu cekiyorum kullanıyorum geri itip klavye mi kullanıyorum. Direksiyon masanın icine girdiği için yerde kaplamıyor. Bu bir tane örnek hep bunun gibi şeyler var.

O kadar da kötü durmuyor sanki

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Alıntıları Göster
direksiyon için nasıl bir şey yapıldı acaba? ben de özel bir L şeklinde masa yaptırmayı düşünüyorum


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M MC.CYBER_
Doğum gününü kutla!
11 ay (2504 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

direksiyon için nasıl bir şey yapıldı acaba? ben de özel bir L şeklinde masa yaptırmayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
Raylı bir raf yaptım oraya direksiyonu ona monteledim full acılınca ray kitleniyor geri gitmiyor. Altında yine raylı klavye yeri var. Direksiyonu sökünce kurmaya üşeniyordum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.