Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
389
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Millenicom'a Dikkat
B
4 ay
Er
Konu Sahibi

18 Ocak'ta 08504332478 numaralı telefondan zam gelecek, eski müşterimizsiniz, zamdan etkilenmeyin, modem satalım, ben de sisteme müşterinin sorunu vardı girerim, 55 TL taksitle modem alırsınız dedi.
Ben de bu numara kimin bilmiyorum işlem yapmam dedim. Haklısınız dedi beni 08503330333 numaradan aradı o zaman kabul ettim, modem geldi ama peşinden zam da geldi, millenicom bunu kimin dediğini buluyor, İbrahim isimli bir çalışan, ama benim sorunumu çözmüyor, iptal talebini açıyorum, iptal talebini kapatmadan inceleme yapamayız diyor, tamam inceleyin diyorum, ne arayan ne soran, bugün itibariyle iptal talebini kapatmayı red ettim ve hat iptal oldu.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İ
4 ay
Binbaşı

Bu durumlarda sizin çağrı merkezini aramanız lazımdı artık dolandırıcılar bile resmi numaraları taklit edebiliyor. Dilerseniz millenicomu tekrar arayıp yaşadığınız sorununuzu paylaşabilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.