Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Metin Tabanlı RPG cyberpunkdreams Beta Kayıtları Başladı

B Bloo. Konu Sahibi
4 ay (18759 mesaj)
 
Geliştirici Late Night Games, metin tabanlı rol yapma oyunu cyberpunkdreams'in beta kayıtlarını başlattı.

cyberpunkdreams.com üzerinden isminiz ve email adresinizle kayıt olabilirsiniz. Ağustos ayında düzenlenecek.
 
cyberpunkdreams seçimlerinizin büyük önem taşıyacağı, metin tabanlı macera rol yapma oyunu ve oynaması ücretsiz olarak sunulacak. 2092'de Cincinnati'de geçecek oyunda şehre yeni gelmiş bir gezginin rolünü üstleneceksiniz ve elinizde sadece bir silah ve tamamlamanız gereken bir görev var.
 
Menü üzerinden bir ilerlemeye sahip olacak oyunda karşılaşacağınız problemleri çözmenin birden fazla yolu olacak ve seçtiğiniz yol sadece hayatta kalma şansınızı değil aynı zamanda karakterinizin nasıl gelişeceğini, oyunun dünyasını ve NPC'leri de etkileyecek. 
 
Canlı ve büyüyen dünyaya her ay yeni hikayeler ve sınırlı süreli etkinliklerin ekleneceği ve Cincinnati sokaklarında her zaman sizi bekleyen yeni sürprizler olacağı belirtiliyor.
 
Oyunun yaratıcısı ve yazarı Rob Chant tarafından belirtilene göre 2013'ten bu yana geliştiriliyor ve oyunda şu anda 1.5 milyon kelime var ve 200 saat uzunluğunda.
 
cyberpunkdreams PC (Steam) için çıkacak. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Beta çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

J Johnny Silverhand
4 ay (13968 mesaj)
200 saat ve 1.5m kelime. Çevirmeye kalksak üstüne 2 veya daha fazla çarparak oyun süresini uzatırız herhalde. Listeme attım bakalım nasılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.