Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
3
Cevap
522
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Menulux Restoran Adisyon Programı
M
6 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Menulux Dijital Tablet Menü ve Restoran POS sistemleri

Yeni nesil restoran POS sistemi ile tabletler üzerinden satış yapmaya hemen başlayın. Android tabanlı restoran adisyon programı ve dijital tablet menülerle yeni nesil restoran otomasyonu ile tanışın.

Menulux Dijital Tablet Menü ve Restoran POS Sistemleri
Menulux POS Sistemi - Restoran Otomasyonu - Adisyon Programı


< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menulux -- 8 Nisan 2017; 2:30:1 >

E
4 yıl
Onbaşı

Codesoft Yazılım -http://www.codesoft.com.tr

Sektör farketmeksizin Şirketinize özel yazılım ve ön muhasebe yazılımlarımız ile hizmetinizdeyiz.!!

Ekonomik fiyat doğru yazılım 0266 225 50 35 - 0539 763 09 16A
4 yıl
Er

https://www.posmaks.com/


Paket servisi siparişlerimizde bir takım aksaklıklarla karşılaşıyordum. internetten araştırdıktan sonra Posmaks'a girip demo talebi oluşturdum. Çok hızlı bir şekilde bana geri dönüş yaptılar, hızlı kurulum ve program için eğitim verdiler. aslında ilk başta biraz çekindim ek ücret alırlar diye ama almadılar. eğitim ücreti de yokmuş:) paket siparişlerimizi artık tek bir sayfadan kontrol edebiliyoruz. hem yemeksepeti entegrasyonumuz oldu hem telefon ile gelen siparişler ekrana düşüyor bir de yetmezmiş gibi benim işletmeme özel web sitesi oluşturdular. bu üç noktadan siparişlerimi farklı fiyatlarda oluşturabiliyorum ve siparişlerimi çoook hızlı teslim ediyorum :)

eğer sizde sürekli yıllık bakım parası, güncelleme ücreti gibi ek ödemelerden yorulduysanız Posmaks yazılımına bir bakın derim.L
3 ay
Teğmen

Ege Adisyon'u tavsiye ederim. Türkiye'nin en iyi bulut tabanlı adisyon ve qr menü sistemi deniliyor. İşletmemizde bizde kullanıyoruz. Hem fiyat olarak çok uygun hemde gerçekten fevkalade bir yazılım.Bizi en çok mest eden özellikleri yazıyımGarson çağırma modülü (müşteriler masalarına garson çağırabiliyor. direk garsonlara bilgi gidiyor. şu masa garson talebinde bulundu diye.)
Qr Menü'den sipariş. (Müşteri QR menüden kendi siparişini kendisi girebiliyor sisteme.)
Mutfakta ekran kullanılması. sipariş yazıcısını kaldırmış adamlar mükemmel olmuş. sipariş direk mutfak ekranlarına düşüyor. hazırlanınca rengi değişiyor. servis edilince mutfaktan kalkıyor falan çok ileri düzey birşey yapmışlar.
Detaylı Ciro takibi falan çok kullanışlı


tavsiye ederim. www.egeadisyon.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.