Abi sen sektörün simsarı olmuşsun ztn olmadığın masa yok baksana niye bize soruosun, marmara devam… |
abi böyle bilmiş bilmiş konuşunca üşenmedim baktım: |
abi böyle bilmiş bilmiş konuşunca üşenmedim baktım: https://econ.itu.edu.tr/personel/akademik-personel İTÜ Econ'un tüm akademik kadrosu İSTİSNASIZ yurt dışı görmüş insanlar. şimdi gelelim marmara işletmenin kahkaha attıran kısmına: http://isl.isletme.marmara.edu.tr/akademik-kadro/muhasebe-ve-finansman-anabilim-dali NEREDEYSE İSTİSNASIZ tüm akademik kadro lisans-yüksek lisans-doktora marmara üniversitesi. Dinozorlar düzeni kurmuşlar kendileri çalıp kendileri oynuyorlar ve buna EKOL diyorlar öyle mi? Jwmfjfslofrkfldglfldpsşflaş sen marmara'da kal lütfen. edit: İTÜ Econ ayı gibi iyiymiş. EA'cı arkadaşlara rahatlıkla tavsiye ederim. , edit2: forum bana teknik üniversite savundurttu ya, çok kötü baya kötü |
İşletme Fakültesi(Maçka'dan bahsediyorum.) çok değerli insanlar yetiştiriyor. Türkiye de sadece iki yerde olan İşletme Mühendisliği de keza orada bulunmakta. İmkanı ç... |
İşletme Fakültesi(Maçka'dan bahsediyorum.) çok değerli insanlar yetiştiriyor. Türkiye de sadece iki yerde olan İşletme Mühendisliği de keza orada bulunmakta. İmkanı çok fazla, şahsen bu sene sayısaldan girecek birisi olarak sırf istediğim bölüm gelmezse kurum içi yatay için bile ITÜ düşünürüm. Ayrıca yukarıda ki hocama da katılıyorum. Sizin bolumunuzu bilmiyorum ancak Marmara'da aynen Atatürk üniversitesinde olduğu gibi bağnaz bir kadro oluşmuş diyorlar. |
yok hocam itü ekonomi imkanınız varsa düşünmek bile kesinlikle hata bence. itüde duyduğum kadar endüstri, girişim, sektör işleri kariyer fırsatları vs çok fazlaca network etkinliği ve fırsatı var. marka değeri olarakda itü adı çok da önde. hatta bölüm bile (ekonominin işletmeden daha iyi olduğunu düşünüyorum, işletme okuyunca düzgün bir vasfın olmuyor ekonomi okuyarak daha farklı alanlarda çalışıp istersen işletmeyede rahatlıkla yönelebilirsin ama işletme de ekonomiye yönelemezsin.) ki zaten bu seneki yks sırlaamlarıa bakınca bile fark ortada. itü ekonomi 2,5k civarı bişeyle kapadı sanırım. bence ekonomi de size uygunsa kesinlikle itü. |
Marmara işletme ekolü falan yok. Marmara almanca işletme okuyup bomboş gezen tanıdığım var. İtü her anlamda marmara’dan üstün gelir, fırsatın varken hemen geç. |
Abi sen sektörün simsarı olmuşsun ztn olmadığın masa yok baksana niye bize soruosun, marmara devam… |
itü ekonomi |
abi ona bakarsan eski siyasetçi/önemli adamların hepsi istanbul üni işletme, siyasal vs mezunu. üst kademelrde istanbul mezunu koç ekonomiden çok daha fazladır. iyi olansa bariz belli. marmara işletme mezunu olup muhasebeci olma ihtimali falan var işletme zaten riskli bölüm 3-4 okul harici okunmaz. marmarada bunlardan biri değil kusura bakmayın. itü ekonominin şu an gittiğiniz yoldan daha faydalı olacağı net |
abi böyle bilmiş bilmiş konuşunca üşenmedim baktım: https://econ.itu.edu.tr/personel/akademik-personel İTÜ Econ'un tüm akademik kadrosu İSTİSNASIZ yurt dışı görmüş insanlar. şimdi gelelim marmara işletmenin kahkaha attıran kısmına: http://isl.isletme.marmara.edu.tr/akademik-kadro/muhasebe-ve-finansman-anabilim-dali NEREDEYSE İSTİSNASIZ tüm akademik kadro lisans-yüksek lisans-doktora marmara üniversitesi. Dinozorlar düzeni kurmuşlar kendileri çalıp kendileri oynuyorlar ve buna EKOL diyorlar öyle mi? Jwmfjfslofrkfldglfldpsşflaş sen marmara'da kal lütfen. edit: İTÜ Econ ayı gibi iyiymiş. EA'cı arkadaşlara rahatlıkla tavsiye ederim. , edit2: forum bana teknik üniversite savundurttu ya, çok kötü baya kötü |
neyse abi boşver. fikri değişmeyecekse niye soruyor o ayrı konu ![]() |
Türkçe paragraf çözün 🙏 |
Zaman değişiyor. 3-4 yıl sonra piyasada bir sürü İTÜ Ekonomi mezunu olacak ve İK departmanları İTÜ Ekonomiyi daha iyi tanıyacaklar. |
Yılda 20-25 mezun veriyor. Kontenjanı niye düşürdüler anlamadım. |
İşletme Fakültesi(Maçka'dan bahsediyorum.) çok değerli insanlar yetiştiriyor. Türkiye de sadece iki yerde olan İşletme Mühendisliği de keza orada bulunmakta. İmkanı çok fazla, şahsen bu sene sayısaldan girecek birisi olarak sırf istediğim bölüm gelmezse kurum içi yatay için bile ITÜ düşünürüm. Ayrıca yukarıda ki hocama da katılıyorum. Sizin bolumunuzu bilmiyorum ancak Marmara'da aynen Atatürk üniversitesinde olduğu gibi bağnaz bir kadro oluşmuş diyorlar. |
istanbul üniversitesi işletme/iktisat bölümleri forumda küçümseniyo ama o kadar da kötü değil. yukarıda arkadaş marmara işletme ekolü var demiş ama istanbul üniversitesinin işletme/iktisat bölümlerinin ekolü daha iyidir. itü ekonomi marmaraya göre bence de daha iyi. ülkede top iibf dışında okunacak üniversiteler İstanbul üniversitesi hacettepe yıldız teknik marmara bunlardan bir iki kademe daha düşük |
Hocam İstanbul her fakülteye işletme açmış ne ekolü Allah aşkına. Üstüne auzef'le uzaktan eğitim de açmış. |
hocam normal siyasal bilgiler fakültesi ya da iktisat fakültesinde(Beyazıt kampüsü) bildiğim kadarıyla eğitim kötü değil. ama dediğin gibi her fakülteye işletme açması da bir gerçek |
marmara nasıl iki kademe düşükmüş abim |
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F340A741E -- 1 Eylül 2023; 11:19:32 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >