Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Mansur Yavaş: EYT’lilerin GSS Borçlarını Ankara Büyükşehir Belediyesi Ödeyecek!

İ iamburak Konu Sahibi
5 ay (5661 mesaj)
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçimlerden önce söz verdiği GSS borçlusu EYT'lerin primlerini ödemek için harekete geçti. Yavaş, Ankara'da yaşayan GSS prim borçlarını yapılandıramamış EYT'lilerin Belediye'ye başvurması halinde GSS primlerinin ödeneceğini açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçimlerden önce söz verdiğini hatırlatarak, Ankara'da yaşayan Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarını yapılandıramamış EYT'lilerin Belediye'ye başvurması halinde GSS primlerinin ödeneceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından duyurdu

Yavaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Ankara'da yaşayan Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarını yapılandıramamış EYT'lilerin Belediye'ye başvurması halinde GSS primlerinin ödeneceğini duyurdu. Başkan Yavaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Seçimden önce EYT'li hemşehrilerimizin yanında olacağımıza söz vermiştik. Genel Sağlık Sigorta primlerini yapılandırmayan ve Ankara'da yaşayıp belediyemize başvuranların GSS primlerini, yeni kararname çıkana kadar ödemeye başlıyoruz. Daima yanınızda olacağız."

İşte o mesaj:

< Resime gitmek için tıklayın >
N Naganzo
5 ay (465 mesaj)
bunu engellemezler haaaaa

havadan yazdıkları haracı Mansur ödeyecek diye nasıl mutlu olmuşlardır

para gelsinde nasıl gelirse :)))))))
A Akhenatonnn
5 ay (1520 mesaj)
adamların 8-9 bin gün primleri var işsiz kalınca sgk dan faydalanamıyor.memlekette 1 gün ödemeden sgk dan faydalanan milyonlarca beleşçi var< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


W wehrmacht
5 ay (5982 mesaj)
gss zaten saçmalık bu fon buna karşı hukuk mücadelesi yürütmek için kullanılsa belki daha başarılı olur işsiz insandan prim alınamazki.
C Cem
5 ay (6861 mesaj)
Bir belediyenin görevi bu olmamalı ama gel gelelim halkı düşünmeyen bir hükümet olunca bu durumu belediyeler hem de nedense o çokk eleştirdikleri chp li belediyeler üstleniyor. Bunu da engellemeye çalışırlar, her şeyde olduğu gibi.
J Jeopol
5 ay (8004 mesaj)
Sağlık ücretsiz diyenler daha gelmemiş.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-400988AF7
5 ay (543 mesaj)
insanların kafasında artık T paralarımızı alıyor M paralarımızın karşılığını veriyor.
T tundra202006
5 ay (356 mesaj)
gss borcum var tam bir saçmalık hastaneye gittim bakmadılar devlet resmen haraç kesiyor asla ödememDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.