Bizde sanırım buna benzer bir mağaza yok ama varsa bilmek isterim. Resmen her şey tezgahlarda duruyor ve millet market arabasına doldurup kasaya götürüyor. Market alışverişi yapar gibi bilgisayar parçası almak zevkli olmalı. Ne ararsan var ayrıca.
Bu arada yılbaşında piyango çıkarsa bu bilgisayarı toplarım herhalde :D
bizim mağazalarda tezgahın arkasına koyarlar ben mağaza açıcak olsam aynı bu şekil raflara yığardım herşeyi albenisi daha fazla,psikolojik olarakda insanları almaya teşvik edici olur ne kadar çok albeni ve kolay ulaşım okadar iştah kabartır.
Bu arada yılbaşında piyango çıkarsa bu bilgisayarı toplarım herhalde :D
Videoyu izlemek için tıklayınız