Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
macos mail tüm mailleri indirme sorunu

R roser137 Konu Sahibi
2 ay (293 mesaj)
Merhaba macos'a yeni geçtim. Macos ile gelen mail programına outlook mailimi bağladığımda tüm mailleri indirmeye çalıştı. 10-15gb lık bir alan demek bu. Windows'un kendi mail clientinde böyle bir durum yoktu. sadece son mailleri indiriyor, arama yaptığımda da eski mailleri buluyordu. Bunu macos'ta yapma şansım var mı?

Biraz araştırdım sorun tabi ki macos'tan kaynaklanmıyor. IMAP, POP3 gibi mail protokolleriyle alakalı bir durum fakat sonuçta Windows'ta olmayan bir sorun mac'te karşıma çıkıyor. Resmi outlook uygulaması üzerinden denedim yine aynı sorun ile karşılaştım. Windows'un kendi mail programı ile hem outlook hem de yandex maillerimi sorunsuzca kullanabiliyordum.

Önerisi olan var mı?
J JUNE8O
2 ay (993 mesaj)
Mesajlardaki eklentilerin tümünü indirmeyi seçmezseniz indirilen mesajların boyutu düşük olacaktır. Bunun için hesap bilgileri tercihlerinde tüm ilişikleri indir yerine en son ilişiklerin indirilmesini seçebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.