Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
609
Cevap
51580
Tıklama
75
Öne Çıkarma
Cevap: 1 KG. Marmaris Balı🍯: 270TL | Babalar Gibi İndirim!🐝 (47. sayfa)
B
7 gün
Binbaşı
Konu SahibiDeğerli forum üyeleri ve kıymetli müşterilerimiz,

Bu Babalar Günü'nde, hayatımızdaki kahraman babalarımızı kutlamak için özel bir fırsat sunuyoruz. Babalarımız, bize yol gösteren, destek olan ve sevgilerini esirgemeyen en değerli varlıklarımız. Onlara olan minnettarlığımızı ve sevgimizi en doğal haliyle ifade etmek için Muğlak Natural ürünlerimizle yanınızdayız.

Babalar Günü'ne özel tüm ürünlerimizde %10 indirim fırsatını kaçırmayın! Marmaris balı, arı poleni ve BayBee karışımımızla babanıza sağlıklı ve doğal bir hediye sunarak bu özel günü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Kampanyamız 16-22 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Siparişlerinizle birlikte gönderdiğimiz kızılçam tohumları, vakıf ve derneklere destek bağışlarıyla, babalarımızı mutlu ederken doğaya ve topluma da katkıda bulunuyoruz.

Tüm babaların Babalar Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyoruz.

• Banka veya kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyenler, Shopier - Muğlak Natural Mağazamızı Tercih Edebilir > LÜTFEN TIKLAYINIZ

Sevgi ve saygılarımızla,

Muğlak Natural AilesiB
21 sa.
Binbaşı
Konu Sahibi

Ürünlerimiz ve Güncel Fiyat Listemiz - Aşağıdaki Fiyatlara, Babalar Günü Sebebiyle %10 İndirim Uygulanacaktır!🪙

⬇️

• NET 1 kilogram - 1 kavanoz Hakiki Muğla/Marmaris Balımızın fiyatı: 300TL 'dir. Kavanozlarda; boyut, şekil ve renk farklılıkları olabilmektedir ancak içerisindeki balın çeşit ve miktarı aynıdır.

• NET 250 gram - 1 paket arı poleni fiyatımız: 200TL 'dir.

• NET 250 gram - 1 kavanoz BayBee(arı poleni ve Marmaris balı karışımı) fiyatımız: 150TL 'dir.

🛍️
🎉 İlk Siparişinizde %10 İndirim!
🚚 1250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
💰 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ekstra 100 TL İndirim!

- Ürün detaylarına ve açıklamalara, ilk sayfa/ ilk mesajı aşağıya kaydırarak ulaşabilirsiniz.

Referans ve Geri Bildirimlerimiz - Ürün ve Hizmet Memnuniyetlerimiz💯

⬇️


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

WhatsApp'ten sipariş vermek için tıklayınız: https://serilink.net/Y2ccDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.