Arama butonu
Bu konudaki kullan─▒c─▒lar: 2 misafir
610
Cevap
51218
T─▒klama
75
├ľne ├ç─▒karma
Marmaris Bal─▒­čŹ» - Ar─▒ Poleni­čÉŁ | Babalar Gibi ─░ndirim!
B
5 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >
De─čerli forum üyeleri ve k─▒ymetli mü┼čterilerimiz,

Bu Babalar Günü'nde, hayat─▒m─▒zdaki kahraman babalar─▒m─▒z─▒ kutlamak için özel bir f─▒rsat sunuyoruz. Babalar─▒m─▒z, bize yol gösteren, destek olan ve sevgilerini esirgemeyen en de─čerli varl─▒klar─▒m─▒z. Onlara olan minnettarl─▒─č─▒m─▒z─▒ ve sevgimizi en do─čal haliyle ifade etmek için Mu─člak Natural ürünlerimizle yan─▒n─▒zday─▒z.

Babalar Günü'ne özel tüm ürünlerimizde %10 indirim f─▒rsat─▒n─▒ kaç─▒rmay─▒n! Marmaris bal─▒, ar─▒ poleni ve BayBee kar─▒┼č─▒m─▒m─▒zla baban─▒za sa─čl─▒kl─▒ ve do─čal bir hediye sunarak bu özel günü daha anlaml─▒ k─▒labilirsiniz.

Kampanyam─▒z 16-22 Haziran tarihleri aras─▒nda geçerlidir. Sipari┼člerinizle birlikte gönderdi─čimiz k─▒z─▒lçam tohumlar─▒, vak─▒f ve derneklere destek ba─č─▒┼člar─▒yla, babalar─▒m─▒z─▒ mutlu ederken do─čaya ve topluma da katk─▒da bulunuyoruz.

Tüm babalar─▒n Babalar Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyor, sa─čl─▒kl─▒ ve huzurlu bir y─▒l diliyoruz.

ÔÇó Banka veya kredi kart─▒ ile al─▒┼čveri┼č yapmak isteyenler, Shopier - Mu─člak Natural Ma─čazam─▒z─▒ Tercih Edebilir > LÜTFEN TIKLAYINIZ

Sevgi ve sayg─▒lar─▒m─▒zla,

Mu─člak Natural Ailesi
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >
Sipari┼č Olu┼čturmak ─░çin Neler Yapabilirsiniz?

Ürünlerimiz ve Güncel Fiyat Listemiz - A┼ča─č─▒daki Fiyatlara, Babalar Günü Sebebiyle %10 ─░ndirim Uygulanacakt─▒r!🪙
ÔČç´ŞĆ
ÔÇó NET 1 kilogram - 1 kavanoz Hakiki Mu─čla/Marmaris Bal─▒m─▒z─▒n fiyat─▒: 300TL 'dir. Kavanozlarda; boyut, ┼čekil ve renk farkl─▒l─▒klar─▒ olabilmektedir ancak içerisindeki bal─▒n çe┼čit ve miktar─▒ ayn─▒d─▒r.

ÔÇó NET 250 gram - 1 paket ar─▒ poleni fiyat─▒m─▒z: 200TL 'dir.

ÔÇó NET 250 gram - 1 kavanoz BayBee(ar─▒ poleni ve Marmaris bal─▒ kar─▒┼č─▒m─▒) fiyat─▒m─▒z: 150TL

🛍´ŞĆ
🎉 ─░lk Sipari┼činizde %10 ─░ndirim!
🚚 1250 TL ve Üzeri Al─▒┼čveri┼člerde Ücretsiz Kargo!
💰 1500 TL ve Üzeri Al─▒┼čveri┼člerde Ekstra 100 TL ─░ndirim!


- Ürün detaylar─▒na ve aç─▒klamalara, sayfay─▒ a┼ča─č─▒ya kayd─▒rarak ula┼čabilirsiniz.

Sipari┼čleriniz Ba─č─▒┼ča Dönü┼čüyor😇


ÔÇó 1-30 Haziran 2024 tarihleri aral─▒─č─▒nda verilecek tüm sipari┼člerin toplam tutar─▒n─▒n %5'ini, mü┼čterilerimizin ad─▒na; Kelebek Çocuklar'a ba─č─▒┼čl─▒yoruz.
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >
Mu─člak Natural: Do─čadan Gelen Destek, Kelebek Çocuklara Umut Olsun


Lütfen Okuyun! Sizlere kar┼č─▒ "┼čeffaf" olmak aç─▒s─▒ndan - e─čer zahmet vermeyeceksek - toplam sipari┼č tutar─▒n─▒n %5'ini, o ayki ba─č─▒┼č yap─▒lacak vak─▒f veya derne─če göndermenizi rica edece─čiz. Sonras─▒nda ba─č─▒┼članan tutar─▒ toplam sipari┼č tutar─▒ndan dü┼čerek(indirim olarak uygulayarak), ödemeyi kabul edece─čiz.

🌀Ba─č─▒┼č Yap─▒lacak Vak─▒f ve Derneklerin S─▒ralamas─▒ A┼ča─č─▒daki Gibidir(ba─č─▒┼č─▒ yap─▒lm─▒┼č-tamamlanm─▒┼č vak─▒flar veya dernekler, listeden ç─▒kart─▒lm─▒┼čt─▒r):

1. Kelebek Çocuklar Derne─či(Haziran)
2. Kanserli Çocuklara Umut Vakf─▒(Temmuz)
3. Özel E─čitime Muhtaç Ö─črencilerimiz(A─čustos)
4. Türkiye E─čitim Gönüllüleri Vakf─▒(Eylül)
5. TEMA Vakf─▒(Ekim)
6. Mor Çat─▒ Kad─▒n S─▒─č─▒na─č─▒ Vakf─▒(Kas─▒m)
7. Ankara Abisi ─░yilik Derne─či(Aral─▒k)Küçük çapl─▒ üretim kapasitesine sahip bir aileyiz. Fazlal─▒k olan, az stoklu; Hakiki Mu─čla/Marmaris Bal─▒m─▒z─▒n ve Ar─▒ Polenimizin sat─▒┼č─▒n─▒ yapmaktay─▒z. Ürünlerimizde ┼čeker, aroma verici, tatland─▒r─▒c─▒, renklendirici vb. herhangi bir katk─▒ maddesi bulunmad─▒─č─▒n─▒ ve do─čal oldu─čunu belirtmek isteriz. Ürünlerimiz ve hizmetimiz, memnuniyet garantilidir. A┼ča─č─▒daki GIF/hareketli resimden de daha önce sipari┼č vermi┼č mü┼čterilerimizin geri bildirimlerine ve referanslar─▒na ula┼čabilirsiniz.


Referans ve Geri Bildirimler💯
GIF 15 saniyede bir de─či┼čmektedir, di─čer referanslar ve geri bildirimler için lütfen bekleyiniz.
ÔČç´ŞĆ
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >


🍯

ÔÇó NET 1 kilogram - 1 kavanoz Hakiki Mu─čla/Marmaris Bal─▒m─▒z─▒n fiyat─▒: 300TL 'dir. Kavanozlarda; boyut, ┼čekil ve renk farkl─▒l─▒klar─▒ olabilmektedir ancak içerisindeki bal─▒n çe┼čit ve miktar─▒ ayn─▒d─▒r.

- Üretim Tarihi: Ekim 2023(2. Sa─č─▒m Geleneksel Marmaris Bal─▒d─▒r) - Tüketim Tarihi: Do─čru ko┼čullarda saklan─▒rsa, uzun y─▒llarca tüketilebilir. Unutmay─▒n ki orijinal/do─čal bal, bozulmayan tek g─▒dad─▒r.
- Hakiki Mu─čla/Marmaris Bal─▒m─▒z─▒ kargoda hasar görmemesi sebebiyle plastik kavanozla gönderiyoruz. Sipari┼činizdeki ürünleri, kargoya vermeden hemen önceki ak┼čam dolduruyoruz. Bal─▒ cam kavanozda, 25 derece alt─▒nda, kuru ve ─▒┼č─▒k görmeyen bir yerde muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz.

ÔČç´ŞĆ
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >


ÔÇó Mu─čla/Marmaris Bal─▒ hakk─▒nda bilgi sahibi olmak isteyenler, linkteki sayfaya göz atabilirler: https://www.maybir.org.tr/mugla-cam-bali

ÔÇó Hakiki Mu─čla/Marmaris Bal─▒n─▒n en yayg─▒n olarak bilinen faydalar─▒ ┼čöyledir:
- ─░çeri─čindeki vitaminler ba┼čta olmak üzere tüm yararl─▒ maddeler sayesinde Marmaris bal─▒, ba─č─▒┼č─▒kl─▒k sisteminin güçlenmesine yard─▒mc─▒ oluyor.
- Bu sayede vücudu birçok hastal─▒─ča kar┼č─▒ korudu─ču söyleniyor.
- Mide ve ba─č─▒rsaklar─▒n sa─čl─▒kla çal─▒┼čmas─▒na destek oluyor, bu özelli─čiyle birçok sindirim sorununa iyi gelebiliyor.
- Haz─▒ms─▒zl─▒k, ┼či┼čkinlik gibi s─▒kça ya┼čanabilen sorunlar─▒n h─▒zl─▒ca geçmesini sa─čl─▒yor.
- Antiseptik özellikler gösterdi─činden Marmaris bal─▒ mikroplar─▒n h─▒zl─▒ca ölmesini sa─čl─▒yor.
- Bu özelli─či sayesinde yaralar─▒n da çok daha h─▒zl─▒ bir ┼čekilde iyile┼čmesine destek oluyor.
- Marmaris bal─▒n─▒n iltihaplanmalar─▒n da çok daha h─▒zl─▒ bir ┼čekilde iyile┼čmesine yard─▒mc─▒ oldu─ču biliniyor.
- Vücuda enerji veriyor, bu sayede s─▒kl─▒kla yorgunluk, halsizlik hissedenlere yard─▒mc─▒ oluyor.
- Kas ve eklem a─čr─▒lar─▒n─▒n da azalmas─▒nda do─čal bir destekçi olarak görülüyor.
- Düzenli ve ölçülü bir ┼čekilde tüketildi─činde kan dola┼č─▒m─▒ üzerinde de olumlu etkileri bulunuyor.
- Kan dola┼č─▒m─▒n─▒n sa─čl─▒kla sürmesini sa─člad─▒─č─▒ndan Marmaris bal─▒, tansiyonun dengelenmesine de yard─▒mc─▒ oluyor.
- Yine bu etkisiyle kalp ve damar sa─čl─▒─č─▒n─▒ da destekliyor.
- Marmaris bal─▒n─▒n kans─▒zl─▒─ča da iyi geldi─či biliniyor.
- K─▒┼č hastal─▒─č─▒ olarak an─▒lan grip, nezle, so─čuk alg─▒nl─▒─č─▒ gibi hastal─▒klara yakalanma riskini azalt─▒yor, var olan bu tür hastal─▒klar─▒n ise iyile┼čme sürecini h─▒zland─▒r─▒yor.
- Cilt sa─čl─▒─č─▒n─▒ da olumlu yönde etkileyen Marmaris bal─▒, cildi nemlendiriyor. Bu sayede özellikle cildi kuru olanlara çok iyi geliyor.
- Cilt lekelerinin h─▒zla geçmesine destek oluyor.
- Özellikle akne ve sivilcelere iyi geldi─či, uzun süre gitmek bilmeyen sivilce lekelerinden de kurtard─▒─č─▒ biliniyor.
- Cildin çok daha s─▒k─▒ ve esnek olmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Bu özelli─či sayesinde vücutta ya┼članma kar┼č─▒t─▒ bir etki olu┼čturuyor.
- K─▒r─▒┼č─▒klar─▒n olu┼čumunu geciktirirken var olan leke ve k─▒r─▒┼č─▒kl─▒klar─▒n da görünümünü en aza indiriyor.
- Saç diplerine de sa─čl─▒k ta┼č─▒yan Marmaris bal─▒, saç köklerinin güçlenmesine yard─▒mc─▒ oluyor. Bu sayede saç dökülmesi sorunu ya┼čayanlar─▒n bu sorundan kurtulmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor.


🐝

ÔÇó Ar─▒ polenimiz, her türlü faydal─▒ bitki, meyve ve çiçe─či içermektedir. Bu sebeple ar─▒ poleni; yüksek miktarda çinko, manganez, potasyum, magnezyum ve selenyum içermektedir. Ayn─▒ zamanda yap─▒s─▒nda insan vücudu için gerekli olan proteinin yap─▒ ta┼č─▒ olan aminoasitler, do─čal asitler, antioksidan özelli─če sahip fenolik maddeler de bulunmaktad─▒r.

- NET 250 gram - 1 paket ar─▒ poleni fiyat─▒m─▒z: 200TL 'dir.
- Üretim Tarihi: Ekim 2023 - Tüketim Tarihi: Do─čru ko┼čullarda saklan─▒rsa, uzun y─▒llarca tüketilebilir. Bu süreçte tad─▒nda de─či┼čiklik ya┼čanm─▒┼čsa, tüketilmemesini tavsiye ediyoruz.
- Ar─▒ Polenimizi, kargoda hasar görmemesi ad─▒na plastik kapta gönderiyoruz. Sipari┼činizdeki ürünleri, kargoya vermeden hemen önceki ak┼čam aktar─▒yoruz. Ar─▒ Polenini cam bir kavanozda veya nem olu┼čumunu önleyecek ┼čekilde hava almayacak bir ambalaj içerisinde, kullan─▒m sa─člayaca─č─▒n─▒z kadar─▒n─▒ buzdolab─▒nda, kalan─▒n─▒ buzlukta muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz.

ÔČç´ŞĆ
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >
ÔÇó Ar─▒ Poleninin Az Bilinen 13 ┼×ifal─▒ Özelli─či:
- Menopoz Dönemini Rahatlat─▒r.
- Ba─č─▒┼č─▒kl─▒k Sistemini Güçlendirir.
- Yaralar─▒n ─░yile┼čmesine Yard─▒m Eder.
- Kalp Sa─čl─▒─č─▒n─▒ Korur.
- ─░ltihaplar─▒ ─░yile┼čtirir.
- Kansere Kar┼č─▒ Vücudu Korur.
- Karaci─čer Fonksiyonlar─▒n─▒ Destekler.
- Vücuda Enerji Verir.
- Kas ve Kemik Geli┼čimini Destekler.
- Kan De─čerlerini Korumaya Yard─▒mc─▒d─▒r.
- Zihinsel Geli┼čime Destek Olur.
- Ba─č─▒rsak Faaliyetlerini Düzenler.
- Saçlar─▒n Uzamas─▒nda Etkilidir.

ÔÜí


ÔÇó BayBee kar─▒┼č─▒m ürünümüz, Marmaris bal─▒ ve polenin e┼čsiz birlikteli─čini alt─▒n oranda sunar. Do─čadan gelen bu de─čerli kar─▒┼č─▒m, sa─čl─▒k dolu günler için en do─čal ve besleyici seçenektir. Marmaris bal─▒, do─čal antioksidanlarla yüklüdür ve ba─č─▒┼č─▒kl─▒k sisteminizi destekler. Ayn─▒ zamanda enerji verici özellikleriyle günlük ya┼čam─▒n─▒za olumlu yönde etkiler. Polen ise do─čan─▒n vitamin deposudur; vitaminler, mineraller ve amino asitler bak─▒m─▒ndan zengin içeri─čiyle sa─čl─▒─č─▒n─▒za katk─▒ sa─člar. Sa─čl─▒kl─▒ bir ya┼čam için do─čal çözümler arayanlar için Mu─člak Natural'in Alt─▒n Oranla Marmaris Bal─▒ ve Polen Kar─▒┼č─▒m─▒ en do─čru tercihtir. Do─čadan gelen bu lezzetli ve besleyici kar─▒┼č─▒m─▒ hemen deneyin, do─čan─▒n gücünü hissedin!

- NET 250 gram - 1 kavanoz BayBee(ar─▒ poleni ve Marmaris bal─▒ kar─▒┼č─▒m─▒) fiyat─▒m─▒z: 150TL 'dir.
- Üretim Tarihi: Marmaris Bal─▒ ve Ar─▒ Polenimiz, Ekim 2023 üretimlidir.
Tüketim Tarihi: Kar─▒┼č─▒m─▒, çocuklar─▒n günde 1-2 tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒, yeti┼čkinlerin ise günde 2-4 tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ tüketilmesini önermekteyiz(buna ba─čl─▒ olarak tüketimi günlük olarak sa─člay─▒n─▒z). Tavsiyemiz, daha önce kullan─▒lmam─▒┼č ve sadece bu üründe kullanaca─č─▒n─▒z tahta ka┼č─▒kla tüketilmesi yönündedir.
- Kar─▒┼č─▒m ürünümüzü, kargoda hasar görmemesi ad─▒na plastik kavanozda gönderiyoruz. Sipari┼činizdeki ürünleri, kargoya vermeden hemen önceki ak┼čam haz─▒rl─▒yor ve dolduruyoruz. Kar─▒┼č─▒m─▒ cam kavanozda, 15 derece alt─▒nda, kuru ve ─▒┼č─▒k görmeyen bir yerde muhafaza etmenizi tavsiye ediyoruz(dilerseniz buzdolab─▒nda da saklayabilirsiniz ancak kar─▒┼č─▒m içerisinde polen bulundu─čundan dolay─▒, sertle┼čme veya donma meydana gelebilir).


ÔČç´ŞĆ
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >ÔÇó Alt─▒n Oranla Marmaris Bal─▒ ve Polen Kar─▒┼č─▒m─▒ olan BayBee'nin faydalar─▒ saymakla bitmez:
- Ba─č─▒┼č─▒kl─▒k sistemini destekler.
- Cinsel ya┼čam─▒n─▒zda iyile┼čtirme gösterir.
- Enerji seviyelerini yükseltir.
- Vitamin, mineral ve amino asit ihtiyac─▒n─▒ kar┼č─▒lar.
- Do─čal antioksidanlar içerir.
- Sindirim sistemini düzenler.
- Cildi ve saçlar─▒ besler.

💠


🍯Bal ve Polen Üretimimizden Çekilmi┼č Baz─▒ Foto─čraflar🐝
ÔČç´ŞĆ
< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >
ÔÇó Daha önce yapm─▒┼č oldu─čum s─▒f─▒r ve ikinci el sat─▒┼člar sebebiyle olu┼čan geri bildirim ve referanslar─▒ da, buradaki linkten inceleyebilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1937007

ÔÇó Havale ve EFT sonras─▒, MNG kargo(Bolu/Gerede'den - i┼č ve ikametimiz sebebiyle) ile anla┼čmal─▒/indirimli gönderim sa─članacakt─▒r.

ÔÇó Sipari┼č olu┼čturmak için; WhatsApp'ten veya özel mesaj yoluyla ileti┼čime geçebilir ya da konuya cevap/mesaj yazabilirsiniz. Gün içerisinde olu┼čturulan sipari┼čler -aksi bir durum olmad─▒kça- ertesi gün kargoya teslim edilir ve kargo takip bilgileri payla┼č─▒l─▒r.


💠


🎗´ŞĆMu─člak Natural Ailesi - Sa─čl─▒kl─▒ ve Mutlu Günler Diler🎗´ŞĆ

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi berkan0zmen -- 16 Haziran 2024; 0:25:49 >


berkan0zmen bu mesaj─▒ payla┼čt─▒
Yoruma Git
Yorumun Devam─▒ berkan0zmen - 4 ay +8
Sipari┼čleriniz Ba─č─▒┼ča Dönü┼čüyor🎁

ÔÇó Ocak ve ┼×ubat aylar─▒nda verilecek olan sipari┼člerinizin toplam tutar─▒n─▒n %5'ini LÖSEV 'e ba─č─▒┼čl─▒yoruz.

Her sipari┼činiz, LÖSEV'e umut dolu bir katk─▒ sa─člayacakt─▒r.

Yoruma Git
Yorumun Devam─▒ berkan0zmen - 5 ay +5
Herkese selamlar,

Öncelikle her ┼čey için Berkan Bey ve ailesine bir te┼čekkürü borç biliriz.

Ne kadar da "firma yetkilisi" hesap dahi olsa, sonuçta bizler...
Yoruma Git
Yorumun Devam─▒ SPR─░NGWATER - 2 ay +4
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bugün Ra┼čit Bey'e [ @rasiTR ] iki kavanoz süzme Mu─čla çam bal─▒ ve polen hediyelerinin gönderimi, MNG Kargo ile anla┼čmal─▒/indirimli olarak sa─članm─▒┼čt─▒r.

Ürünleri denedikten sonra bu mesaj─▒ cevaplayarak, objektif yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyor olaca─č─▒z.

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür eder;

Sa─čl─▒kl─▒ ve mutlu günler dileriz.

*Kargo takip bilgileri özel mesaj yoluyla iletilmi┼čtir. Bu mesaj, Ra┼čit Bey'in izni do─črultusunda payla┼č─▒lm─▒┼čt─▒r.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi berkan0zmen -- 22 Kas─▒m 2023; 23:46:1 >


Bu mesajda bahsedilenler: @rasiTR
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bugün Emrah Bey'e [ @jhondalton ] 6 kg. süzme Mu─čla çam bal─▒ ve polen hediyelerinin gönderimi, MNG Kargo ile anla┼čmal─▒/indirimli olarak sa─članm─▒┼čt─▒r.

Ürünleri denedikten sonra bu mesaj─▒ cevaplayarak, objektif yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyor olaca─č─▒z.

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür eder;

Sa─čl─▒kl─▒ ve mutlu günler dileriz.

*Kargo takip bilgileri özel mesaj yoluyla iletilmi┼čtir. Bu mesaj, Emrah Bey'in izni do─črultusunda payla┼č─▒lm─▒┼čt─▒r.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
J
7 ay
Er

Ürünler bugün elime ula┼čt─▒. 3+3 6 kilo ald─▒m. Tad─▒ a─č─▒r de─čil (Ben a─č─▒r tad─▒ olan ballar─▒ yiyemiyorum). Yerken rahats─▒z etmiyor arkada┼č─▒ma da ald─▒m oda be─čendi bal─▒ tavsiye ederim. ─░kramlar─▒ için @berkan0zmen Bey'e te┼čekkür ederim. Ballar 2 günde elime ula┼čt─▒. Güvenle alabilirsiniz. ─░yi günler dilerim.

< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @berkan0zmen
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür ederiz Emrah Bey. Mü┼čterilerimizin memnun olmas─▒, bizleri daha da memnun etmektedir.

Ba┼čka sipari┼člerde görü┼čmek dile─čiyle.

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @jhondalton
R
7 ay
Te─čmen

< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >

Berkan Bey'den bir kavanoz kendim, bir kavanoz da ailem için sipari┼č verdim. MNG kargo ile anla┼čmas─▒ varm─▒┼č, bu sebeple de kargo ücreti normale göre epey dü┼čük ç─▒kt─▒, iki günde de teslimat─▒ sa─čland─▒. 

Sipari┼č öncesi, kargoya verirken ve teslim ald─▒ktan sonraki ileti┼čimi oldukça iyiydi. Kargo güzel paketlenmi┼č, içinden de bir paket polen bir paket de helva hediyesi ile küçük bir not ç─▒kt─▒.

Gelelim çam bal─▒na.. bal─▒n tad─▒, bizim çok ho┼čumuza gitti. Özellikle yorum yapmak için babam─▒ bekledim(otuzlu ya┼člar─▒nda ar─▒c─▒l─▒k belgesi ve e─čitimi alm─▒┼čt─▒), ondan da geçerli not ald─▒. Kokusu, rengi ve k─▒vam─▒ oldukça iyi. Baldan, o çam reçinesinin kokusunu hafif hafif hissediyorsunuz ve lezzeti de kokusunun yans─▒mas─▒ gibi. 

Çam bal─▒ ile ilgili ┼čöyle bir ekstra bilgi de ö─črendim, çam bal─▒ ya hiç donmazm─▒┼č ya da çiçek bal─▒na göre daha geç donma yaparm─▒┼č(internette yapt─▒─č─▒m ara┼čt─▒rmalar ve babam─▒n teyidiyle de durum netle┼čmi┼č oldu).

Piyasadaki birçok bal─▒ denemi┼č veya tüketmi┼č birisi olarak, ben bir ┼čans verilmesi taraftar─▒y─▒m.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
7 ay
Yüzba┼č─▒

Kargo dahil bir kavanozun ücreti ne kadar hocam? Kolayl─▒klar.< Bu ileti iOS uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Merhabalar hocam,

Bir kavanoz: 375TL(detaylar ilanda mevcut)+Kargo ücreti +-50TL(anla┼čmal─▒ kargo)= 425TL gibi bir tutar belirleyebiliriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @fatihkm
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bugün Onur Bey'e [ @sorcery ] bir kavanoz süzme Mu─čla çam bal─▒ ve polen hediyelerinin gönderimi, MNG Kargo ile anla┼čmal─▒/indirimli olarak sa─članm─▒┼čt─▒r.

Ürünleri denedikten sonra bu mesaj─▒ cevaplayarak, objektif yorumlar─▒n─▒z─▒ bekliyor olaca─č─▒z.

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür eder;

Sa─čl─▒kl─▒ ve mutlu günler dileriz.

*Kargo takip bilgileri özel mesaj yoluyla iletilmi┼čtir. Bu mesaj, Onur Bey'in izni do─črultusunda payla┼č─▒lm─▒┼čt─▒r.
Bu mesajda bahsedilenler: @sorcery
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Destekleriniz için çok te┼čekkür ederiz Ra┼čit Bey.

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @rasiTR
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Ra┼čit Bey'e [ @rasiTR ] söz verdi─čimiz gibi, 31 Aral─▒k 2023'e kadar fiyatlar─▒m─▒z─▒ sabitliyoruz. ─░lk mesaj/ilan güncellenmi┼čtir. Geçmi┼č konu mesajlar─▒na/cevaplar─▒na bak─▒p, bizden sipari┼č veren mü┼čterilerimizin referanslar─▒ do─črultusunda, dilerseniz buradan dilerseniz de özel mesaj yoluyla ileti┼čime geçerek, sipari┼č olu┼čturabilirsiniz.

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.

Mabolla Bal - Hakiki Mu─čla Çam Bal─▒

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi berkan0zmen -- 25 Kas─▒m 2023; 23:6:48 >


Bu mesajda bahsedilenler: @rasiTR
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu SahibiHafta sonu, Türkiye'nin dört bir yan─▒ndan sipari┼č veren alt─▒ farkl─▒ mü┼čterimizin sipari┼či, MNG Kargo ile anla┼čmal─▒/indirimli gönderimi sa─članm─▒┼čt─▒r.

Bizleri tercih ettikleri için te┼čekkür eder;

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.

Mabolla Bal - Hakiki Mu─čla Çam Bal─▒

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi berkan0zmen -- 27 Kas─▒m 2023; 20:50:26 >

D
7 ay
Onba┼č─▒

bir kavanoz balla 250 gram polen almak istiyorum, mesaj yazd─▒m


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür ederiz. Özel mesaj─▒n─▒za dönü┼č yap─▒lm─▒┼čt─▒r.

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @DHgunner
M
7 ay
Yarbay

bal─▒n analiz sonuçlar─▒ var m─▒? ar─▒c─▒l─▒k yapan arkada┼č─▒m vard─▒ y─▒llar önce analiz yapt─▒r─▒r onu da bal─▒na eklerdi.

hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Merhaba, sorunuz için te┼čekkür ederiz. Malesef analiz/test vb. yapt─▒rma imkan─▒m─▒z olmad─▒. Üretici olarak böyle bir ┼čeye gerek duymuyoruz ancak siz de─čerli mü┼čterilerimizin talebi, bizler için tabii ki çok önemlidir. Bizler kendi yöresinde/çevresinde üretim yapan, küçük denilebilecek kapasiteye ve sabit mü┼čteriye sahip bir aile kurulu┼čuyuz. Her türlü yerinde ziyarete, analize, test vb. ┼čeylere aç─▒─č─▒z. Ülkenin dört bir yan─▒na da anla┼čmal─▒/indirimli kargo ile gönderim sa─čl─▒yoruz.

Bir üretici olmaktan ziyade, tüketici olarak ┼čöyle bir ┼čey söylebilirim.

Bal analizinde dikkat edilmesi gereken hususlar ┼ču ┼čekilde: asitlik, yabanc─▒ maddelerin varl─▒─č─▒, nem oran─▒, invert ┼čeker miktar─▒, diastaz aktivitesi, hidroksimetil furfurol (HMF) seviyesi ve ticari glikoz tespiti.

┼×imdi X firmas─▒ bal─▒, analize edecek Y kurulu┼čuna bu de─čerlerin olmas─▒ gerekti─či veya daha iyisi de─čere sahip olabilecek bir kavanoz bal gönderdi diyelim. Bu sonuçta istenilen de─čerde veya daha iyisinde ç─▒kt─▒, analiz raporunu ald─▒ ve yay─▒nlad─▒. Dediki biz bu analizleri yapt─▒rd─▒k, sonuçlar─▒m─▒z böyle. Bize, size veya bir ba┼čkas─▒na analiz yap─▒lan bal─▒n ayn─▒s─▒n─▒n gönderilece─činin garantisini kim verebilir? Yani analiz edilen bal ile gönderilen bal farkl─▒ysa, organik de─čilse, kim, nereden ve ne ┼čekilde bilebilir? Tamamen X firmas─▒n─▒n veya Y saf─▒c─▒s─▒n─▒n insaf─▒na kalm─▒┼č durumday─▒z ki bal ve ar─▒n─▒n do─čas─▒na ayk─▒r─▒ olarak her bal, ayn─▒ analiz sonuçlar─▒n─▒ vermez, veremez. Ama ben bal─▒ be─čenmezseniz, memnun kalmazsan─▒z, herhangi bir sorun s─▒k─▒nt─▒ olu┼čursa - ki ihtimal vermiyoruz - her türlü iade kabul edebiliriz. Yedi─činiz helali ho┼č olur, ücretinizi kuru┼ču kuru┼čuna geri al─▒rs─▒n─▒z. Yemedi─čimiz, yiyemedi─čimiz veya yiyemeyece─čimiz hiçbir ┼čeyin sat─▒┼č─▒n─▒ yapm─▒yoruz, yapmay─▒z. Ba┼čka bir sorunuz veya talebiniz olursa, dilerseniz buradan dilerseniz de özel mesaj yoluyla taraf─▒ma ula┼čabilirsiniz.

Bal gibi tatl─▒ günler dileriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @MarionCobretti
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Bugün Ahmet Bey'e [ @DHgunner ] 1 kavanoz süzme Mu─čla çam bal─▒ ile birlikte 250 gr. polen ve hediyelerinin gönderimi, MNG Kargo ile anla┼čmal─▒/indirimli olarak sa─članm─▒┼čt─▒r.

Ürünleri denedikten sonra objektif yorumlar─▒n─▒z─▒ bu mesaj─▒ cevaplayarak payla┼čman─▒z─▒ rica ediyoruz.

Bizi tercih etti─činiz için te┼čekkür eder;

Sa─čl─▒kl─▒ ve mutlu günler dileriz.

*Kargo takip bilgileri özel mesaj yoluyla iletilmi┼čtir. Bu mesaj, Ahmet Bey'in izni do─črultusunda payla┼č─▒lm─▒┼čt─▒r.F
7 ay
Te─čmen

Hiç ┼čüphe etmeden sipari┼č verebilirsiniz gerek ki┼čili─či gerek yardimseverligi çok iyi biri bala gelirsek muazzam derece de memnun kald─▒k tekrardan te┼čekkür eder hay─▒rl─▒ i┼čleri olmas─▒n─▒ temenni ederiz

< Resime gitmek için t─▒klay─▒n >

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi ferhatakdag4545 -- 29 Kas─▒m 2023; 19:41:49 >

< Bu ileti Android uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
7 ay
Binba┼č─▒
Konu Sahibi

Geri bildirim için çok te┼čekkür ederiz Ferhat Bey. Hem ürünlerimizden hem de hizmetinizden memnun kalman─▒za bizler daha da memnun kald─▒k.

Afiyetle yemenizi, bal gibi tatl─▒ günler geçirmenizi diliyoruz.

Ba┼čka sipari┼člerde görü┼čmek dile─čiyle. ─░yi ak┼čamlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ferhatakdag4545
M
7 ay
Yüzba┼č─▒

Merhaba, tad─▒ ┼čekerli olmayan,yani ┼čeker tad─▒ yüzünden baymayan bal ar─▒yorum fakat bulamad─▒m tavsiye edece─činiz ürün var m─▒d─▒r?< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
Bu mesaja 2 cevap geldi.