F

Teğmen
19 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
111 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
10+ Senelik Modemden Yeni Modeme Geçiş
Arkadaşlar herkese öncelikle merhabalar, 10 seneyi aşkın süredir aynı modemi kullanıyorum. Zyxel diye bir adsl modem. Uzun süredirde Turk Telekom müşterisiyim, 16 mbps internet hızım var ve sorgulama yaptığımda hızım 10-11 mbps civarı çıkmakta. Yeni bir modem alsam performansa nasıl etki eder acaba? Ve hangi modemi almam gerekir? . Bu konuda çok bilgim yok, araştırdımda biraz ama bir sonuca varamadım açıkçası. Direk siz kullanıcı arkadaşlarımın bilgisi ve önerileri bu anlamda benim için çok önemli. Şimdiden destek veren, vermeyen herkese teşekkür ederim, iyi forumlar.
(Bütçe çok yükseğe çıkmamak kaydıyla esnektir, uzun yıllar kullanıyoruz neticede.)
F
2 yıl
Tuğba Kuruyemiş Online Alışverişte Kargo Sorunu
Merhaba, 02.05.2020 tarihinde Tuğba Kuruyemişten online olarak alışveriş yaptım. Aynı gün Kargo demesine rağmen halen ürünler kargoya verilmedi. Siteden detaylı takipte yapılmıyor, siparişlerim kısmında sadece onaylandı yazıyor. Telefon ile de aradım ama şuan müşteri temsilcisi müsait değil dedi ve telefon suratıma kapandı. Tokatlandık mı beyler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.