Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
28
Cevap
365
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: LÜKSEMBURGO DH SAYESİNDE KOVULDU.! MAURİNHO -DEL BOSCQE -BENİTEZ LİSTEDE..! (2. sayfa)

1 1881
16 yıl (4403 mesaj)
La herifi kovdurdunuz he...

İşte DH'nin gücüBu mesaja 2 cevap geldi.

R Reanimate
16 yıl (4575 mesaj)
İspanyol basını DH nin gücündenbahseetti
D dinky
16 yıl (0 mesaj)

quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

La herifi kovdurdunuz he...

İşte DH'nin gücü
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Y y@nkee
16 yıl (1308 mesaj)
REAL MADRİD'İN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ CARO

Madrid - Real Madrid'de Brezilyalı teknik adam Wanderley Luxemburgo'nun görevden alınmasının ardından takımın başına getirilen Juan Ramon Lopez Caro, göreve gelişi ve takımın durumu hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Real Madrid Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Lopez Caro, oyunculara ve taraftarlara seslenerek, takımın bu zor günlerinde başarılı olmaları gerektiğini söyleyerek, 'Real Madrid'in şu anda en büyük ihtiyacı taraftarlarımızın desteğidir' dedi. Kulübün çok zor bir dönmeden geçtiğine değinen Caro, profesyonel olduklarını göstermeleri gerektiğini ifade etti. Asıl sorumluluk alması gerekenlerin ve takımı düzlüğe çıkartacak olanların futbolcular olduğuna da dikkat çeken Caro, 'Elimden geldiğince çok çalışacağıma söz verebilirim. Zaten takımda ki oyunculara güveniyorum, çünkü onlar mükemmel futbolcular. Birlikte çalışarak tekrar dünyanın en iyi kulübü olacağız' diye konuştu. Real Madrid'in başına geçtikten sonra ilk konuşmasını yapan Lopez Caro, Çarşamba gecesi Şampiyonlar Ligi grup maçında Yunanistan'da Olimpiakos maçı ile de Real Madrid'in başında ilk karşılaşmasına çıkacak. Real Madrid, daha önce gruptan çıkmayı garantilemişti. Lopez, daha sonra La Liga'da hafta sonu Malaga maçında da ligdeki ilk maçına çıkacak.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L labmen
16 yıl (373 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: y@nkee

REAL MADRİD'İN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ CARO

Madrid - Real Madrid'de Brezilyalı teknik adam Wanderley Luxemburgo'nun görevden alınmasının ardından takımın başına getirilen Juan Ramon Lopez Caro, göreve gelişi ve takımın durumu hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Real Madrid Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Lopez Caro, oyunculara ve taraftarlara seslenerek, takımın bu zor günlerinde başarılı olmaları gerektiğini söyleyerek, 'Real Madrid'in şu anda en büyük ihtiyacı taraftarlarımızın desteğidir' dedi. Kulübün çok zor bir dönmeden geçtiğine değinen Caro, profesyonel olduklarını göstermeleri gerektiğini ifade etti. Asıl sorumluluk alması gerekenlerin ve takımı düzlüğe çıkartacak olanların futbolcular olduğuna da dikkat çeken Caro, 'Elimden geldiğince çok çalışacağıma söz verebilirim. Zaten takımda ki oyunculara güveniyorum, çünkü onlar mükemmel futbolcular. Birlikte çalışarak tekrar dünyanın en iyi kulübü olacağız' diye konuştu. Real Madrid'in başına geçtikten sonra ilk konuşmasını yapan Lopez Caro, Çarşamba gecesi Şampiyonlar Ligi grup maçında Yunanistan'da Olimpiakos maçı ile de Real Madrid'in başında ilk karşılaşmasına çıkacak. Real Madrid, daha önce gruptan çıkmayı garantilemişti. Lopez, daha sonra La Liga'da hafta sonu Malaga maçında da ligdeki ilk maçına çıkacak.kim bu caro yaa ????


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F FreNDy
16 yıl (247 mesaj)
Tek yapılması gereken Del Bosque yi geri getirmeleri adam 4*4 lük teknik direktör(her ne kadar BJK liler anlayamasada ayrıca türk medyası)
Tekrar eski özlenen Real madrid geri gelir diye düşünüyorum....


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rinaldi10
16 yıl (66 mesaj)
Jose Mourinho yawas getırsınler


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V vendeta
16 yıl (1095 mesaj)
Mourinho real'e gitmez adam yıldız oyuncu düşmanı


Bu mesaja 1 cevap geldi.

* *MelaNKoliK* Konu Sahibi
16 yıl (891 mesaj)
Yaa kim bu Caro beyler yardımcı antrenör filanmı şimdilk getirdiler heralde değilmi.?

Bu arada Bence Le guen i almalı Sonra Benitez olabilir oda olmazsa Del boscqe olabilir.

İşte Dh nin gücü kovdurduk sonundaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.