Bendeki kit Voltran ama deponun markası Atiker. Tank Türkiyede'de üretiliyor ve hepsinin gerekli testleri, geliştirmeleri yapılmış durumda. Onaylanmışsa zaten hepsi kalitelidir. Bildiğim kadarıla Saka lpg depoları, karabüklü büyük bir demir-çelik şirketi tarafından yapılıyor ve hem TSE hemde ISO belgeleri var. İçin rahat olsun.
örneğin genelde samçelik, step gibi markaları duyuyorum. bunların iyi olma sebepleri nelerdir? benim aracımda saka marka var nasıldır bu?
kalınlık, kullanılan malzeme vs.