Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
3964
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Logitech kablosuz mouse takılma sorunu
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar, önceden beri sorunsuzca kullandığım ve sürücü güncellemeleri tam olan M325 mouse'ta son zamanlarda takılma problemi yaşıyorum. Gün içinde mutlaka oluyor. Kablolu başka bir mouse deniyorum sorun yok, laptopun kendi dokunmatiği de sorunsuz çalışıyor. M325 mouse'u başka pc'de de kullanmayı denedim, aynı problemi yaşadım.

1.Sorun unifying alıcıda mı, yoksa mouse'un kendisinde mi olabilir?
2.Eğer sorun alıcıdaysa Logitech'ten bunu temin edebilir miyim?C
10 yıl
Yüzbaşı

Pili değiştirin. Eğer zaten değiştirdiyseniz, ve ucuz bir pil ise, bu sefer kaliteli bir pil ile tekrar deneyin. Büyük ihtimal pilden. Optik kısmıda temizleyin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

pilini yeni değiştirdim, pilden kaynaklandığını sanmıyorum; temizlememi önerdiğiniz optik kısım neresi tam olarak ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
10 yıl
Yüzbaşı

CE etiketinin altında cam gibi şeffaf duran kısım. Aynı mousetan iki tane var bende. benzer sorun olmuştu. Pil yeni değiştirdiğim halde hemde. Düzgün pil takınca düzelmişti.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

işe yaramadı başka çözüm önerisi olan?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
10 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

upE
6 yıl
Teğmen

Benzer şikayetlerle birçok başlık olsa da, çözümü bulamadım. Ancak, bu sorunu yaşayan tek kişi değilsin. PC ye bu amaçla daha önce format attım. Eskidi dedim, masraf kapısı açtı dedim falan. Ancak, tesadüfen kablolu mouse takılı olduğu gün farkettim ki kablolu mouse takır takır çalışıyor. Bende sanıyorum PC kasıyorda mosue hareket etmiyor falan. Alıcıyı söktüm, taktım, sıfır pil taktım, duracell gibi uzun ömürlü vs. üfledim püfledim. Farklı zeminlerde denedim olmadı. İşin ilginç kısmı ekranın garip şekilde belirli bölümlerinde donuyor benim mouse. Mesela diyelim saatin olduğu alanda 5 cm karelik bir alan düşün, o tarafa gidince takılıyor, kablolu takılmıyor. Yazılımsal veya sürücüyle ilgili olabilir. Garip, çözemedim. Çözümünü de hiç bulamadım. Muhtemelen arayan ve uğraşan çokta kişi var. En iyisi yine kablolu mouse almak.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.