e okul degilde e devlet gibi yerlerden bakılıyor olabilir.
E-mezun girmeyi denedim ama üye olamadım bu hatayı aldım "Mezun Sisteminde Kayıt Bulunamadı. 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı ve Daha Sonraki Yıllarda Mezun Olanlar Üye Olabilir" Ama 2015de liseyi bitirdim
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 9 Ocak 2020; 19:15:0 >
liseden mezun olduktan sonraki 1 yıldan sonra hiç girmedim . üniversitedeyken bir kez giriş yapmıştım eskiden kalma notlarımı fln resmini çekeyim demiştim. o sıralarda 2. sınıfa kadar notlarımı görebiliyordum.(2007 ocakta açılmıştı e okul ama 2007-2008 sonrası kayıtları yaptı) geçen ay baktığımda 4. sınıfa kadar olanlarr örebiliyorum. e okul arayüzü değiştiğinde mi oldu bu olay yoksa arkadan ilkokul numarası aynı olduğum bir bıcırık mı geliyor da kayboldu anlamadım eğer öyleyse yolun sonu geliyor demektir.geçen sene baksam anlardım ama hayırlısı bakalım seneye 4. sıınfta kaybolursa geçmiş ola. yada bixe belge vermeye başladıkları 4. sınıftan itibaren tutuyorlar.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >