Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
26
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Linux'da Dosya Paylaşımı Neden Bu Kadar Zor? (2. sayfa)

K KendiİsteğiyleAyrıldı Konu Sahibi
3 yıl (1937 mesaj)
Yok öyle değil

Ben komut-momut olaylarında kara cahilim diyebilirim. Orada IP nosu gibi birşeyler var. Yani komut windowsu değil önce benim sistemi kamuya mı açar diye korktum. Kodu yazan kişi inceliklerini biliyordur bana o kodu uygulatır, sonra sistemime girip... gibi bir senaryo düşündüm.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gen2

L loradona
3 yıl (1004 mesaj)
Ordaki ip adresi senin makinenin local ip adresi olmalı yani modemin bağlı olması gerekir kim olursa olsun< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @90numaraşanzumanyağı

G gen2
3 yıl (1237 mesaj)
Yok dediğin gibi senin bilgisayarını paylaştıran bir komut deil ama duruma göre değişen bir komut yani o şekilde kullanırsan çalışmayabilir oradaki ip adresinin yerine bağlanacağın windows bilgisayarın ipsini yazman gerekiyor. direk o şekilde kullanırsan çalışmaz kullanacagında haber ver beraber yapalım istersen.
Bu mesajda bahsedilenler: @90numaraşanzumanyağı

G gonulbas
5 ay (1284 mesaj)
vsftpd kursan yeterli. Hem iç ag hem dış agdan erisilebilme olanagi ve linux, android, windows ile herhangi bir ftp uygulamasi ile erisilebilme özgürlüğü var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-F7DBD9A00
5 ay (6 mesaj)
bildiğim kadarıyla windows entegrasyonu da var linuxlarda. Samba üzerinden dosya al-ver yapmak mümkün ama kendine göre zorlukları da var.
W Wollowon
5 ay (327 mesaj)
Ubuntudan başkası yalan.
R Rubenis RBA-06
4 ay (37 mesaj)
Bu tür işler içim rsync kullanıyorum, kolay ve kullanışlı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.