Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
226
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Lineage 2 Tayfa
A
geçen yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Son zamanlarda L2Dex serverında takılıyorum Türklere ulaşmaya çalışıyorum ama neredeyse kimse cevap vermiyor bundan yaklaşık 13 sene önce çok güzel ekibimiz vardı bir çok arkadaşımın ismini dahi unuttum bizler o kadar çok yardımlarda bulunduk ki servera gelen her kardeşimize yardımcı olmak için elimizden ne geliyorsa yaptık forumlarda bizlere ulaşabilsinler diye her şeyi yaptık. Umarım yanlış insanlara denk gelmişimdir doğru insanlarda bana yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Ama eski tayfa toplansa ve yine eğlenceli oyunlar oynasak ne güzel olurdu.

SESİMİ DUYAN YOK MU???V
geçen yıl
Yüzbaşı

Manifestoya yönelik konuşuyorsan biz buradan server açılmadan önce herkesi zaten davet etmiştik, serveri casual player olarak oynamadığımız için herkesin classları partydeki yerinden server içindeki görevine kadar herşey server açılmadan önce belli oluyor ve olaylar bir plan dahilinde ilerliyor. Sonradan eklenen kişiler çok fazla uyum problemi yaşıyor ve bize katkıdan çok yük oluyorlar bunu kişisel olarak algılamanı istemem sonuçta neredeyse 20 kişilik bir grubu idare etmeye çalışıyoruz ve inan bu hiç kolay değil. Oyun içinde atılan pmlere gelince belki yazdığın kişi görmemiştir belki o an farklı bir işi vardır, teamspeakte birşey konuşuyordur yada belkide sürekli gelen toxic pmlerden sıkılmıştır ben şahsen oyun içinde gelen pmlere bakmıyorum çünkü dediğin gibi oyunu çok eskiden oynamış olan insanlar bugunun şartlarına uygun davranmıyor "SA BEN LOYALDE KİNGDİM CLAN AT " gibi yüzlerce pm geliyor ve biz bu tip yazıları ciddiye alacak bir grup değiliz.

L2dex için artık alım yok sonraki projelerde katılmak isteyenler için aşağıya discord sunucumuzun adresini bırakacağım oradan iletişime geçebilirsiniz

https://discord.com/invite/KDbBdzhaMmDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.