Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
163
Cevap
1214
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: LG G4 UsU Unlock ( Bootloader Kilidi Açma ) (9. sayfa)

A
AttandeD
2 hafta (233 mesaj)
makaleyi yazan, yardımcı olan, xda'de ki kral dahil herkese teşekkürlerimi borç bilirim. telefon hayata döndü. LineageOS 4ever .. bu arada g4 bataryam perte çıktı, tavsiye edebileceğiniz güvenilir batarya satıcısı varsa öm atabilir.
Q
quetzaltr
geçen hafta (2 mesaj)
Evet, anlatım için teşekkürler. Orijinalinden daha kolay halledilir hâle getirmiş.
Şunu sormak istiyorum: Wi-Fi çekim gücünü kuvvetlendirici ve duvar, wifideki bağlantı fazlalığı gibi parazitleri ortadan kaldırıcı-azaltıcı bir rom var der misiniz yoksa bu direkt wifi anteniyle mi ilgilidir? Soruyorum çünkü G2 kullanıyordum. Yazana göre wifi chipset-özellikleri aynı ama eş kalitede bir performans göstermiyor G4. Mahmremime giriyorum... Karşı daireden wifiye bağlanıyorum. Çekyat duvara dayalı, hole geçtikçe (yani duvarın araya girmediği aynı mesafede) düzelen bir performans var velhasıl G2'ye nazaran duvardan çok daha fazla etkileniyor; bu durumda aldığı sinyale göre gele veriyi cevaplamakta çok geç-ağır kalıyor.
Ayrıca zannediyorum dual-band'de başarısızlığından sinyal kalitesini azaltıcı bir mesafede iken gelen veriyi karşılamakta güçlük çekiyor (zaten demiştim), laga giriyor; neticede yüklenmesi gereken şeye karşı pes etmiş gibi load dairesi dönüp duruyor ki bu daha olumlu bir yere geçince (harika sinyal kalitesi almayacak kadar olumlu) de takılı kalıyor ki uygulamadan çıkmak, başka işlem yapmak gibi şeyleri gerektiriyor.
Şimdi tekrar şöyle bir baktım yanlış-yalan birşey demiyeyim diye- bu bahsettiğim lagdan-yorgunluktan çıkmaması hareket hâlindeyken etkileşimin daha oynak olmasıyla ilgili gibi ki ortak kaliteli yerde durunca alçak kaliteli yerden geçiş yapıldığı gibi ağırlık-yavaşlık oluşmuyor...
Not: Telefonun wifi ile ilgili donanımsal sıkıntısı yok. Orijinal romlarda bu sıkıntı daha da belirgindi; belkki kullanılmamışlıkla-yeni formatlanmış olmasıyla ilgiliydi. Hatat şu anki custom romda telefonu oraya buraya çevirince olur olmadık wifileri dahi gösteriyor. Ama lanet telefon hâlâ ihtiyaca cevap verebilmenin sınırında-bir türlü karşılaşamadık.
Not 2: Ulen muhtemelen telefonla hemhâl pek insan kalmadı mesajı da uzun uzun yazdık belki G4 telefonu alacak birisi görür, rast gelirse bilgisi olur.
Mesajı okutmakla yorduklarımız hakkını helâl etsinler..
A
AttandeD
7 gün (233 mesaj)
Lineageos ile ilgili bir kaç sıkıntı paylaşıcam, bilenler yardımcı olursa sevinebilirim
* otomatik parlaklık çoğu zaman çalışmıyor.
* instagram 'story' hariç bütün videoların başında bir kaç saniye takılıyor.
* şebeke çekim biraz daha zayıfladı
Aklıma gelirse yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Q
quetzaltr
5 gün (2 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: AttandeD

Lineageos ile ilgili bir kaç sıkıntı paylaşıcam, bilenler yardımcı olursa sevinebilirim
* otomatik parlaklık çoğu zaman çalışmıyor.
* instagram 'story' hariç bütün videoların başında bir kaç saniye takılıyor.
* şebeke çekim biraz daha zayıfladı
Aklıma gelirse yazarım
Ben de ghostscreen için uygulamara bakıyordum XDA'da...
3.sorun için şuradaki uygulamaya bakılabilir, zannediyorum:https://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/app-ril-control-t3736739
Bir de kimi kusurlar, eksiklikler için ilgili custom romun için atılan mesajlarda çözümler olabiliyor. Sayfa başlığı içinde arama kolaylılığı da olunca denemişsindir belki zaten, ben gene de söylemiş olayım..