Merhaba. Bir süredir DE hatası alıyorum belirttiğim modelde. Kapağın alt tarafına sertçe vurarak çalıştırmak zorunda kalıyoruz. Kapak çeperini temizledim ama sonuç değişmedi. Kimisi makineye reset at dedi. LG ile görüştüm resetleme ilgili net bir bilgi vermedi.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 16 Ağustos 2018; 12:51:41 >
sanırım kilit karşılığını söküp incelemeniz gerekiyor, bir deformasyon vs varsa, kapalı olduğu sinyalini ileten 2 kablolu switch dahil değişmesi gerekebilecektir, bunun dışında, oradaki kapalı olduğunu algılayan switch yerinden çıkmış, tırnağı kırılmış vb. ise yahut gevşemiş bir vida nedeniyle yerinde değil ise telmaşa yöntemlerle çözmeyi deneyebilirsiniz. o switch kapalı olduğunu algılamalı.
Bir süredir DE hatası alıyorum belirttiğim modelde. Kapağın alt tarafına sertçe vurarak çalıştırmak zorunda kalıyoruz. Kapak çeperini temizledim ama sonuç değişmedi. Kimisi makineye reset at dedi. LG ile görüştüm resetleme ilgili net bir bilgi vermedi.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 16 Ağustos 2018; 12:51:41 >