Hocam o 50 bin faizsiz gözüküyor ancak faiz ekli zaten ona liste fiyatından verirler. Örnek; 110 liste fiyatı 50 faizsiz kredi 60 peşin olur,ama peşinde 102-105 gibi olur. Rakamları afaki verdim inceleyin göreceksiniz.
Hocam ama faizsiz kredi kampanyanın seçeneklerinden biri. 3 yıl bakım paketi falan da seçebiliyorsun. 3 yıllık bakımlar nerden baksan 4-5 bin lira yapar en az. Diğer markalar aynı dediğiniz gibi yapıyor ama BMW'nin bu kampanyasında seçeneklerin birinde maddi kazanç varken diğerinde olmaması mümkün değil bence.
@batbek Görmüştüm bu arkadaşı hocam. Temiz makyajsız 1.18i bulursam bütçeme uygun bana da mantıklı geliyor.
@TahtalıKöyünMarangozu Aynı değil hocam. O motor 1.6 litre PSA motoruydu. Bu BMW'nin kendi geliştirdiği daha doğrusu 6 silindirlik moturunun yarısının kullanıldığı 3 silindirli 1.5 litre bir motor. Kağıt üzerinde değerler aynı ama yolda öyle değilmiş. 1.6 motor daha performanslı gözüküyor.
Bu mesajda bahsedilenler:
@batbek , @TahtalıKöyünMarangozu
Hocam altındaki araç bence çok hoş bir araç. Kazasız belasız bin inşallah. Her zaman içimizde bu tutkular olacak. Ama 1 serisine verir miyim diye düşününce mantığım asla diyor. O rakamları görecek olsam efsane kasa BMW 2005-2009 arası 5 alıp konfora doyardım. Karar sizin ama en mantıklısı nefsinize hakim olup 3. seçeneğe gitmek. 50bin sıfır faiz ama üst segment seçeneğine yaklaştırmıyor diye düşünüyorum.
Hocam o 50 bin faizsiz gözüküyor ancak faiz ekli zaten ona liste fiyatından verirler. Örnek; 110 liste fiyatı 50 faizsiz kredi 60 peşin olur,ama peşinde 102-105 gibi olur. Rakamları afaki verdim inceleyin göreceksiniz.
Arkadaşın dediğine katılıyorum. Faizsiz 50.000 e inanmayın.2013 Aralıkta sıfır Focus 3 alırken de aynı şekilde 25.000 TL sıfır faiz kampanyası vardı. aracın fiyatı bu kampanya ile X TL ise , peşin nakit fiyatı X-3000 TL idi. Keriz avcısı firmalar böyle komik satış stratejileri ile adam avlamaya çalışıyorlar. Borusanda da farklı bir durum oldugunu sanmıyorum. İyi araştırın derim
85-95 bandında çok temiz 118i bulursunuz.Aklınız karışmasın makyajsızlar da 118i'ler 1.6 turbo 170 hp.320i'de ki motor yani .3 serisinde bile bu kadar keyifliyken 1 serisinde çok daha keyifli olur.Ayrıca yazılıma ve yüklemeye de uygun.Benim 30 bin km oldu,çok keyif alıyorum.
2013-2014 118i bakın hocam siz.Motorla ilgili veya yakıt-performans ilişkisiyle ilgili soruları özelden yazabilirsiniz istediğiniz zaman.
85-95 bandında çok temiz 118i bulursunuz.Aklınız karışmasın makyajsızlar da 118i'ler 1.6 turbo 170 hp.320i'de ki motor yani .3 serisinde bile bu kadar keyifliyken 1 serisinde çok daha keyifli olur.Ayrıca yazılıma ve yüklemeye de uygun.Benim 30 bin km oldu,çok keyif alıyorum.
2013-2014 118i bakın hocam siz.Motorla ilgili veya yakıt-performans ilişkisiyle ilgili soruları özelden yazabilirsiniz istediğiniz zaman.
Hocam ama faizsiz kredi kampanyanın seçeneklerinden biri. 3 yıl bakım paketi falan da seçebiliyorsun. 3 yıllık bakımlar nerden baksan 4-5 bin lira yapar en az. Diğer markalar aynı dediğiniz gibi yapıyor ama BMW'nin bu kampanyasında seçeneklerin birinde maddi kazanç varken diğerinde olmaması mümkün değil bence.
@batbek Görmüştüm bu arkadaşı hocam. Temiz makyajsız 1.18i bulursam bütçeme uygun bana da mantıklı geliyor.
@TahtalıKöyünMarangozu Aynı değil hocam. O motor 1.6 litre PSA motoruydu. Bu BMW'nin kendi geliştirdiği daha doğrusu 6 silindirlik moturunun yarısının kullanıldığı 3 silindirli 1.5 litre bir motor. Kağıt üzerinde değerler aynı ama yolda öyle değilmiş. 1.6 motor daha performanslı gözüküyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @batbek , @TahtalıKöyünMarangozu