Gerçek ölücülük tam olarak bu |
Gerçek ölücülük tam olarak bu![]() ![]() ![]() ![]() |
İşte bu gerçek mezarci yıllardır beklenen lider |
bir kampanyacı ilk gördüğü kampanyadan tek kartla faydalanıyorsa, o acemidir, parasının bitmesini bekleyin. kart + çekle komboluyorsa, deneyimli fırsatçıdır, sizi üzebilir. 3ten fazla komboluyorsa, bordo bereli ölücüdür, bir bardak soğuk için, çünkü dükkanı batırmaya geliyordur. |
bir kampanyacı ilk gördüğü kampanyadan tek kartla faydalanıyorsa, o acemidir, parasının bitmesini bekleyin. kart + çekle komboluyorsa, deneyimli fırsatçıdır, sizi üzebilir. 3ten fazla komboluyorsa, bordo bereli ölücüdür, bir bardak soğuk için, çünkü dükkanı batırmaya geliyordur. ![]() |
Gerçek ölücülük tam olarak bu![]() ![]() ![]() ![]() |
Sahalarda ender görülen bir gol ![]() |
İşte bu gerçek mezarci yıllardır beklenen lider |
Helal olsun yılın mezarcisı ![]() |
Işte cesaret iste feraset |
sağolasın hocam bebelerin bayramlığını çıkartalım. |
Tek sorun alışverişi lcw mağazalarında yapmak mağazada kupon kullanılmadığı için ortalama %30 daha pahalıya alınıyor urunler |
istanbul haricindeki LCW mağazalarında da istanbulkart ile ödeme yapılabiliyor mu? |
Saçma sapan tipler sizin gibi gerçek mezarcıları bu forumdan ve sıcak fırsatlardan soğuttu. Eskiden bolca böyle combo gelirdi artık yılda bir geliyor. 2024 yılının kombosu bu olur muhtemelen. Eline sağlık. |
Bilgi paylaşımı için teşekkürler. nays ve istanbul kart kombosunu düşünüyordum hayat pay ekleyip daha da avantajlı alışveriş yaparım. |
Kampanya Airport, Armonipark, Mecidiyeköy ve Çekmeköy mağazaları hariç tüm İstanbul LC Waikiki mağazalarında geçerlidir. Sadece İstanbul'da yaşayanlar iyi şekilde faydalanıyor galiba |
gençler ölücü mezarcı böyle tabirler bu konuda paylaşılan durum için geçerli değildir, bazı tipler bazı malları almak için ederinden çok düşük fiyat teklif ederler, fiyatı öldürmektir bu durum. işte bunlara denir ölücü. burada satıcının talep ettiği malı pazarlıksız alıp üzerine yapılan kampanyalardan faydalanma söz konusu, şimdi burada adam emek harcamış güzel bir paylaşım yapmış hemen altına gelip ölücü hehühe, mezarcı hehühe diye komiklik yapmanın gereği var mı? bakın bu komboyu yapmak zeki adam işidir, buraya gelip bunu paylaşmak ise ölücü mezarcı diyen tiplerin algılayamayacağı şeydir, bunların paylaşımlarına bi bakın ilaç niyetine topluma adına 1 tane yararlı eylemleri var mı? gelip böyle hevesli adamların da hevesini kaçırmaktan başka bir işe yaradıkları yoktur. konuyla ilgili: outlet mağazalarda da geçerliyse 4 lü kombo olur |
bir kampanyacı ilk gördüğü kampanyadan tek kartla faydalanıyorsa, o acemidir, parasının bitmesini bekleyin. kart + çekle komboluyorsa, deneyimli fırsatçıdır, sizi üzebilir. 3ten fazla komboluyorsa, bordo bereli ölücüdür, bir bardak soğuk için, çünkü dükkanı batırmaya geliyordur. ![]() |
hocam 6. komboyu da ekleyebilirsin; 100 liralık ülker ürün alınırsa Carrefour'da, 50 liralık Opet yakıt veriyor çek kazan ile. https://cekkazan.com.tr/kampanyalar/1648 bu sayede 500 liralık alışverişten 500 liralık kazanç oluyor. ![]() |
https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/naystan-yapacagin-istanbulkart-yuklemelerine-20-hediye-para
2. Sonra İstanbulkart'la LCW mağazalarından 500 lira üstü alışveriş yapıyoruz 150 lira İstanbulkart'a iade gelecek.
Kampanya Airport, Armonipark, Mecidiyeköy ve Çekmeköy mağazaları hariç tüm İstanbul LC Waikiki mağazalarında geçerlidir.
https://istanbulkart.istanbul/campaignsDetail?id=59202
3. LCW alışveriş fişimizi Hayat Pay uygulamasına yükleyip 100 lira hediye bakiye alıyoruz. Bununla da Carrefour hediye çeki var 100 liralık onu alıyoruz. (LCW çeki de var.)
https://hayatpay.com.tr/kampanya/71
4. Bu Carrefour'dan hediye çekiyle beraber yaptığımız alışveriş fişini tekrar Hayat Pay'e yüklüyoruz bu sefer 50 liralık hediye kazanıyoruz.
https://hayatpay.com.tr/kampanya/4
5. Bu 50 lirayla Hayat Pay içinde 50 liralık Carrefour hediye çeki alıyoruz bi önceki adımı tekrar yapıyoruz bi 50 daha geliyor. 2 kez kullanılabilir yazılmış.
Toplamda cebimizden bu kadar alışveriş için 50 lira çıkıyor yanlış hesaplama yapmadıysam.
ÖNEMLİ NOT!!!
Kampanya şartları üzerinden olabilecek komboyu yazdım, kendim denemedim sorun olur yatmazsa sadece bilgilendirme olarrak yazdığım için bana şikayet etmeyin. Hediye çekli alışveriş ve Hayat Pay'e fiş yükleme kısmı belki uğraştırır.
--------
1 tane daha kombı varmış;
-------
1 tane daha geldi
Cepteteb üzerinden 300 yükleyip Nays'tan 200 yapın.
https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158885381
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedyourhead. -- 11 Haziran 2024; 12:15:13 >