Arkadaşlar öncelikle merhaba.Yaklaşık 4 ay önce Teknosa'dan bir kampanya ile 29ytl'ye philips 9501 model kulaklık aldım.Şimdi aynı yerde 70 lira fiyatı ve iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum.Kulaklıktan da gayet memnundum,ta ki bir taraftan az ses gelmeye başlayana kadar.Olayı anlatayım.Nasıl olduğunu bilmiyorum fakat kulağımda bir problem yok.Sol taraftaki kulaklıkta sesde belirgin bir şekilde azalma oldu.Sağ kulaklığı çıkarıp sadece sol kalınca müziği duyabiliyorum fakat çok zor.Önceden kulaklıklarda temassızlık problemlerim olurdu,fakat bu temassızlık değil.Temassızlık olsa kablolarla oynarım,ses düzelir.Fakat öyle birşey de yok.Anlıyacağınız arkadaşlar,sol taraftaki kulaklıkta ses azaldı,hem de belirgin bir şekilde.Arkadaşlar nasıl bir problemle karşılaştığımı sormak istiyorum ilk önce sizlere.Çünkü başıma ilk kez geldi.Bu problemi nasıl düzeltebilirim,herhangi bir tamirci düzeltebilir mi?Ayrıca bir de resim ekledim,iki kulaklıkta da kulaklığın arkasından daha fazla ses geliyor.En iyisi o sorumu da resimden okuyun.Şimdiden sağolun...< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraergun06 -- 3 Nisan 2008; 22:57:23 >
Koruyucu metal ızgaralar kir ve tozdan tıkanmıştır.. metal ızgarayı çıkartıp temizlemek gerekir.. ya da servise götür,garanti kapsamın da yapsınlar..
peki bu sorun hep kulak(kanal) içi kulaklıklarda oluyormu ne kadar dikkat etsek bile
Ne kadar temiz kullansanda, ne kadar dikkat etsende kirlenme oluyor.ufak toz zerrecikleri giriyo ızgaradan içeri, kulaktada uzun süre durunca nem oluşuyor. ve sonuçta zamanla tıkanıyo...
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraergun06 -- 3 Nisan 2008; 22:57:23 >