Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kritik Gmail hesap kurtarma sorunu : 'Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı.'

İ interwap Konu Sahibi
2 ay (6069 mesaj)
Merhaba,

Ortak dökümanda çalışmak üzere bir kaç gmail hesabı oluşturmuştuk. Hesaplardan birinin şifresini unuttuk. Şifremi unuttum ile hesap kurtarma denememizde sadece son hatırlanan şifreyi soruyor. Karşılığı ise "Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı." Kurtarma epostası, telefon gibi başka bilgi girip girmediğimizi hatırlamıyorum ancak sadece bu yanıt dönüyor ve alternatifte yok.

Başta diyebilirsiniz "kurtarma epostası oluşturmazsan tabi geri alamazsın..." Bir tuhaflık olduğunu sezip kurtarma epostası olan başka bir eposta hesabını kurtarmayı denedim. Yine sadece hatırlanan son şifreyi soruyor ve kurtarma epostasını dahi sormuyor.

Biraz internette bilgi aramaya çalıştım. Gördüğüm gerçekten felaket tarzı bir şey. İnsanlar sadece şifrelerini unutmuşlar, kurtarma epostaları hatta telefon numaraları kayıtlı. Ancak yine sadece hatırlanan son şifreden başka bir şey sormuyor. Çoğu kurtaramadığı fotoğraflara yanıyor.

Ne kadarlık bir kullanıcıyı etkileyen bir durum mevcut bilemiyorum.
Size de tüm verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

Bunun bir çözümü var mıdır?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.