Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kombi için regülatör tavsiyesi

S strategen Konu Sahibi
3 yıl (307 mesaj)
Bunlardan hangisini almalıyım? Kombi için özel olması önemli mi?

Ayrıca sigorta, akım korumalı priz vs. almak da gerekir mi? Regülatör yerine, cihazın kartını korumak için daha ucuz yollu bir çözüm var mı?

Ayn fiyatta başka bir ürün tavsiyesi de alabilirim.

Teşekkürler,

Özçağ

Omsan (kombi içinmiş)

Baysal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strategen -- 14 Haziran 2019; 18:13:36 >


K klima5505
3 yıl (8967 mesaj)
Merhabalar. Akım korumalı priz regülatör yerine kullanılacak bir seçenek olamaz.Gelen ani yüksek voltaja karşı koruma amacıyla "regülatörden önce" isterseniz takabilirsiniz. Regülatörden önce olsun ki,arada regülatörü de korumuş olsun. Regülatör olarak Baysallar markasını tavsiye ederim. En yaygın kullanılan markadır.

Sigorta ise kombiye özel olarak ayrıca takılabilir. Bu da regülatörden önce takılmalıdır. Hiç olmazsa kombide bir işlem yapılacağı zaman kombinin sigortasını indirmeniz yeterli olur. Evin herhangi bir bölümünün elektriğini kesmeniz gerekmemiş olur.

Kombi için özel olması önemli değil. Genellikle kombide kullanıldığı için 500,600VA gibi küçük güçlü regülatörlere bu ismi veriyorlar.

Üzerindeki değeri aşmamak şartıyla kombiden başka bir cihazda da kullanabilirsiniz. Aynı şekilde başka bir regülatörü de kombide kullanabilirsiniz.

Saygılarımla...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S strategen Konu Sahibi
3 yıl (307 mesaj)
Tavsiye için teşekkürler...


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @klima5505

K klima5505
3 yıl (8967 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Tavsiye için teşekkürler...
Rica ederim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.